Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συλλογή γνώσης= καλύτερη απόδοση ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Kenny_03, στις 23 Απριλίου 2024.

  1. Kenny_03

    Kenny_03 (sick/seek) Premium Member

    Καλησπέρα στο φόρουμ.
    Μιας και το "ιδιαίτερο" φετίχ μου αφορά το δέσιμο και φιμωμα (?) γυναικών σε συνδιασμό με την ευρηματικότητα που με διακρίνει όσον αφορά κάποιο εν δυνάμει session μου γεννάται η εξής απορία.
    Θέλω να μάθω τα συναισθήματα αλλά και το τι εξιταρει μια γυναίκα στην οποία αρέσει αντίστοιχα να είναι δεμένη. Και εννοώ γυναίκα στην οποία αρέσει όντως να είναι δεμένη και όχι απλά να σου "κάνει το χατίρι" .
    Θέλω να μάθω περισσότερα για την εγκεφαλική της διέγερση αλλά και τα ένστικτα που πηγάζουν από μέσα της.
    Η ερώτηση απευθύνεται σε όλους και όχι μόνο σε γυναίκες καθώς κάποιος Κ. ίσως γνωρίζει κάτι το οποίο μπορεί να εμπλουτίσει τις γνώσεις μου εφόσον έχει επικοινωνία με την υπό του.

    P.s. όπως καταλαβαίνετε είμαι άπειρος όσον αφορά δια ζώσης session ( έχω κάνει κάποια role play από απόσταση και από κει και πέρα "παιχνιδάκια" με παλαιότερες συντρόφους)
     
  2. GreguarX

    GreguarX Pussy Mechanic Premium Member

    Θέλεις να σου πει κάποιος τι γεύση έχει το νερό όταν το πιεις από το Άγιο δισκοπότηρο .

    Αν και η ερώτηση σου θα αποκτήσει μεγάλη αξία αν απαντήσουν υποτακτικές γυναίκες, νομίζω ότι ο τίτλος του νηματος είναι αστοχος
     
    Last edited: 23 Απριλίου 2024
  3. Kenny_03

    Kenny_03 (sick/seek) Premium Member

    Έχεις δίκιο, οφείλω να ομολογήσω πως ο τίτλος θα μπορούσε να εκληφθεί και ως παραπλανητικός....
    Other than that ελπίζω και εγώ να έχουμε τα φώτα μιας υποτακτικής αν και δεν έχω παράπονο από βοήθεια μέχρι τώρα
     
  4. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Όταν αγαπάει κάποιος ένα θέμα, εδώ το BDSM σε μια συγκεκριμένη έκφανση, αγαπάει και να αναζητά και να μαθαίνει για αυτό, αγαπάει επίσης να εξελίσσεται. Θεωρώ και εγώ ότι όταν κάποιος μαθαίνει γίνεται καλύτερος σε αυτό που κάνει. Όχι μόνο επειδή έμαθε. Κυρίως επειδή νοιάστηκε να μάθει.
     
  5. Kenny_03

    Kenny_03 (sick/seek) Premium Member


    Συμφωνώ.
    Και πάλι καλά το συγκεκριμένο θέμα ειδικά σε συνεννόηση και επικοινωνία με την κατάλληλη παρτενέρ χτίζεται και βελτιώνεται συνεχώς.
    Χτίζοντας τον εαυτό μου φτάνω πιο κοντά στην υλοποίηση ενός άρτιου session
    Και θεωρώ ότι κομμάτι της προσωπικής μου βελτίωσης είναι η ενσυναίσθηση και η αντίληψη της παρτενέρ μου .
    Αυτό θα δώσει μεγαλύτερη ικανοποίηση σε εκείνη πράγμα που με την σειρά του θα ανταμείψει και εμένα
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αυτός που τη δένει;  
     
  7. Kenny_03

    Kenny_03 (sick/seek) Premium Member


    Εννοείς την ίδια ερώτηση αλλά όσον αφορά αυτόν που τη δένει αντί για τη δεμένη?
     
  8. GreguarX

    GreguarX Pussy Mechanic Premium Member

    Εμείς ρωτήσαμε πρώτοι.
     
  9. Kenny_03

    Kenny_03 (sick/seek) Premium Member


    Χαχαχαχαχα  
    Τέλειος
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ήταν περιττή η χρήση του ερωτηματικού στο τέλος της πρότασής μου αλλά είπα να το βάλω για τσαχπινιά  
    Αυτός που τη δένει είναι που την εξιτάρει (για μένα μιλάω). Αυτός είναι η πηγή και ο προορισμός των συναισθημάτων της.
    Κι εμείς αντιστρέψαμε την ερώτηση  
     
  11. GreguarX

    GreguarX Pussy Mechanic Premium Member


    Πείτε πρώτα εσείς και θα πούμε και εμείς.
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Τα είπα  
    Your turn