Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«Δημόσιο BDSM»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 28 Μαϊου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Και ετσι να ητανε Χαινριχ τον Ηλια γιατι τον γραφεις?Τι φταει το υπολοιπο φορουμ να διαβαζει ξανα και ξανα τα ιδια πραγματα?Απο που κι ως που ξανανοιγει ιδιο νημα ενω μολις την προηγουμενη ειχε κλεισει απο moderator με την εκφραση Δεν βλέπω να μπορείτε να συμπεριφερθείτε σαν ενήλικες ?
    Φροντισες ως ενηλικας λοιπον κι εσυ να το ξανανοιξεις.

    Πραγματικα ειναι αξιοθαυμαστο το οτι ολοι κρυβονται πισω απο το δαχτυλο τους.Και αντι να προσπαθησουμε να κανουμε αυτο το φορουμ οπως πρεπει αναλωνομαστε στο να την λεμε ο ενας στον αλλον,λες και εχουμε χωραφια να χωρισουμε ή οτιδηποτε αλλο.Συνεχιστε την καλη δουλεια ΟΛΟΙ.Αν μη τι αλλο γελαμε ενω θα επρεπε να κλαιμε με τα χαλια μας.
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Προτιμώ να είμαι διασκεδαστική.... από το να είμαι τραγικά θλιβερή όπως εσύ.

     
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Απολλύωνα, θα πω κάτι για μια φορά ακόμη κι ελπίζω από εσένα να γίνω κατανοητός.
    Δεν με απασχολεί αν είμαι αρεστός δικτυακά, δεν με απασχολεί αν οι δικτυακές μου πράξεις είναι μέσα στα όρια που θέτουν οι διαχειριστές ή οι μετέχοντες εδώ.
    Δεν με απασχολεί το λαιφσταιλ bdsm. Δεν με απασχολεί να βρω γκόμενα.

    Όπως ίσως πολλοί γνωρίζουν, κάποιες περιόδους του χρόνου, και για επαγγελματικούς λόγους (enisa) βρίσκομαι απίστευτα πολλές ώρες μπροστά σε πλέον του ενός υπολογιστή.

    Θα μου πεις τώρα τι φταίμε εμείς να σε ανεχόμαστε. Δίκιο έχεις. Μα δεν φταίω εγώ που πολλοί εδώ μέσα είναι τόσο, μα τόσο διασκεδαστικοί.

    Με ρωτάς γιατί γράφω τον Ηλία; Γιατί γράφω την διαχείριση; Γιατί μπορώ να το κάνω τηρώντας τα προσχήματα.

    Κυνικός; Ναι είμαι. Μα το προτιμώ από το να κρύβομαι πίσω από το δάχτυλό μου, όπως πολύ σωστά είπες.
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Θα προτιμουσα να σεβεσαι ομως τους υπολοιπους οπως σε σεβονται και αυτοι και να μην παραβαινεις κανονες του φορουμ.Παλι αιχμες,παλι ανωριμοτητα και δεν εχει ΚΑΝΕΙΣ την ορεξη να το βλεπει.Πρεπει καπου να σταματησει ολο αυτο το μπαχαλο και επιτελους να προσπαθησουμε να γινουμε φορουμ ανταλλαγης αποψεων του BDSM.Οσον αφορα το ποιος ψαχνει γκομενα,ποιος ειναι αρεστος δικτυακα κτλ παγερα αδιαφορο με αφηνουν.Ο καθε ενας αξιζει να ζει στην μιζερια του αν τον ενδιαφερουν τετοια πραγματα.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Εχω ξαναπαρακαλέσει κι άλλους που μου ζήτησαν σεβασμό να μου υποδείξουν έστω μία φορά που φέρθηκα με ασέβεια.
    Συγκεκριμένα πράγματα όμως. Όχι γενικεύσεις. Κι σου υπόσχομαι πως θα ζητήσω δημόσια συγνώμη από αυτόν που έθιξα.
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: «Δημόσιο BDSM»

    Τελειώσαν τα επιχειρήματα και ψάχνουμε στο καταστατικό τα πρέπει και δεν πρέπει ώστε να τελειώσουμε την συζήτηση?

    Εμεις ως μέλη λέμε δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο κ απέχω από το παρόν νήμα.. ή έχω να προσθέσω και συμμετέχω..
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: «Δημόσιο BDSM»

    Και εγωθα προτιμουσα να μιλας μονο για το ατομο σου και οχι εκ μερους ολων.
    Εγω προσωπικα μια χαρα περναω και δεν με ενοχλουν καθολου αυτα που γραφει ο Χαινριχ. Αντιθετα τον διαβαζω μετα μανιας. Καλο θα ηταν να συστησεις σε αλλους να σεβονται.
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Με ρωτάς γιατί γράφω τον Ηλία; Γιατί γράφω την διαχείριση; Γιατί μπορώ να το κάνω τηρώντας τα προσχήματα.

    Επιεικως απαραδεκτη δηλωση που προσβαλει α) Τον Ηλια και β) ολους τους υπολοιπους που βρισκονται σε αυτο το φορουμ.Ειναι τραγικο απλα να υπαρχουν προσωπικες αντιπαραθεσεις.Ειδικοτερα με ατομα τα οποια προσπαθουν να κανουν το χωρο μας καλυτερο.
    Αυτα απο εμενα και δεν περιμενω να ζητησεις συγνωμη Χαινριχ.Αν εφτανες σε τετοιο σημειο θα το εκανες χθες πριν ξεκινησεις αυτο το δευτερο νημα.

    @ thelma αναφερθηκες πουθενα και δεν το καταλαβα ?Σε ρωτησε καποιος?Σε παρακαλω μην με κανεις να πω πραγματα που δεν πρεπει να ακουστουν.Το οτι δεν ενοχλει εσενα ειναι δικο σου θεμα.Εμενα με ενοχλει και εχω μαθει να μην κανω τον μαλακα και να εκφραζω την γνωμη μου σεβομενος αυτον που εχω απεναντι.Μην φτασω προσωπικα εγω να σταματησω να σεβομαι τον απεναντι μου δεν θα θελες να δεις τι μπορει να γινει.


    Καλησπερες
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Απαράδεκτο μπορεί να είναι. Προσβλητικό δεν είναι. Προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν έχω με κανέναν. Μιας κι ελάχιστους γνωρίζω προσωπικά.
    Απολλύωνα, αν ήθελα να προσβάλω κάποιον θα το έκανα όπως η Εύα πιο πάνω, η οποία με αποκαλεί με εκείνο το ωραίο γραφικό ανθρωπάκι με το μπιστολάκι. Κάτι που διέφυγε τις προσοχής σου.

    Αυτή είναι η διαφορά μας Απολλύωνα, εγώ δεν χαρίζομαι ούτε στον καλύτερό μου φίλο.

    Ντολμανσέ, που είσαι ρε πορνόγερε;
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αυτο ειναι δικο σας θεμα.Δεν εμπλεκομαι εκει.Ουτε μαζι σου εχω προβλημα οπως και με κανεναν.Με τις συμπεριφορες εχω προβλημα και εκπλησσομαι Χαινριχ.Μαζι μπορουμε να παμε και για ενα καφε ασχετως τι εχουμε πει εδω μεσα επειδη ακριβως θελω να υπαρχει κοινοτητα και ανταλλαγη αποψεων.Οχι ξεκατινιασμα και εκφρασεις εισαι διασκεδαστικος,παραληρεις,εισαι ασχετος κτλ κτλ .
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Αχ βρε Απολλύωνα. Βρε σου λέω προσωπικά δεν έχω με κανέναν. Άλλο ο σαρκασμός κι άλλο το ξεκατίνιασμα.

    Το ότι κάποιος είναι διασκεδαστικός δεν είναι απαραίτητα κακό. Δυσεύρετοι είναι αυτοί που μπορούν να κάνουν στο χειλάκι μας να σκάσει χαμόγελο. Και δεν με ενοχλεί το παραλήρημα. Μόνος σου το είπες, μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας. Πόσους πια να κρύψει;
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Είναι απασχολημένος και δεν μπορεί να κάνει τίποτε αυτήν την στιγμή .... Τον έχω υπό την επίβλεψη Μου...και υπό περιορισμό...!