Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

«Πλήρωσα κάτι παραπάνω αλλά πέρασα καλά»

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 28 Ιουνίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Όταν θα εκφραστεί αυτή η ανυπομονησία από το κοινό, τότε θα υπάρξει και η σχετική προμόσιον. Μέχρι τότε θα αρκεστείτε σε ένα απλό νήμα.
     
  2. nantine69

    nantine69 Regular Member

    χο χο χο....
     
  3. k-nos

    k-nos Regular Member

    Αρκεστούνε.
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Λεπτομέρειες φίλτατε. Λεπτομέρειες.
     
  5. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Χάινριχ, επειδή σ'έχω κόψει ξηγημένο άτομο, θα'θελα να μάθω
    για πόσο πάει η χρέωση.

    Όχι απαραίτητα για 3 μανούλια που μπορούν γίνουν κ' σκύλες για πάρτη μου ναούμε
    (αλλά να μπορούν να ανεχτούν κ' τον αντισυμβατικό μου χαρακτήρα  ) αλλά 1 και βλέπομε.

    Χρέωση με την ώρα ή με την "συνεδρία" ;

    Τις λεπτομέρειες είτε prv είτε και εδώ, δεν με πειράζει.

    υγ: από ότι κατάλαβα κατοικούμε κ' στην ίδια πόλη. Πράγμα που διευκολύνει την
    κατάσταση. Βέβαια μέχρι 5/7 δεν 8α είμαι διαθέσιμος(εξεταστική) αλλά από εκεί κ' μετά
    δεν θα'λεγα όχι για μερικές...περιπετειούλες.

    Απάντα όποτες θέλεις. Με τόσα που είδα στους δρόμους χτες και σήμερα,
    το μάτι κ' το μυαλό μου έχει χορτάσει.
     
  6. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Έτσε, όμορφα, νεοταξίτικα πράματα! Κάμε τα κουμάντα σου κάτω και ξα μου εμένα Καπετάνιο, τσάρτερ θα σου τσι πέμπω, κλασσάτες, κατά το εγγλέζικο ταξικό πρότυπο του μπιντιεσεμ. Μότορσπορτ και μαλακίες, το χιούμαν ρησόρσες κάνει όλο το χαρτί. Να κοιτάξω και τις άκρες μου κατά τη φριτζοχώρα για τους στρατόκαυλους; είναι καλό market niche.

    Όλος ο κόσμος να γενεί για σένα νταβατζής μου
    δε παραιτώ σε βιόλα μου γιατί 'σαι τσ' όρεξης μου
    , όπως τραγουσούσε ο άρχοντας Μανιάς.
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Καπετάν Βασίλη είμανε σίγουρος πως μπορείς να σπρώξεις την πιο μιξοπαρθένα ντόμα της αγγλετέρας στον βούρκο της αμαρτίας.

    Αλήθεια πως το λένε στα εγγλέζικα το «Σας ικετεύω, κύριε, μη με κάνετε να παραφέρομαι έτσι».;

    Η μαεστρία του προαγωγού μα και του σαπλάιερ να είσαι σίγουρος πως θα αποτελέσει σαγηνευτικό ανάγνωσμα στα μπιντιεσέμια.