Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άμβλωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 31 Μαϊου 2009.

  1. Η ζωή που καλούμαστε να ζήσουμε δεν είναι αυτή που "θα θέλαμε", αλλά αυτή που μας προέκυψε. Είναι η μόνη που έχουμε. Αντί να γκρινιάζουμε άσκοπα, ας τη ζήσουμε όσο καλύτερα μπορούμε.
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν μου φαίνεται λογικό αυτό. Δηλαδή αν μία ανύπαντρη μάνα δεν έχει εργασία και πόρους από πουθενά και δεν μπορεί να συντηρήσει τον εαυτό της θα της πει το δικαστήριο θα ζήσεις το παιδί της με τη διατροφή και αυτή για τον εαυτό της να ψάξει να βρει τη λύση μόνη της; Δεν φαίνεται λογικό....
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εγω παντως μπορει να εσφυξα παραπανω το ζωναρι να εχω χασει την βολεψη μου αλλα οταν την κραταω αγκαλια δεν μετραει τιποτα αλλο.ουτε μια στιγμη την ειδα σαν ατυχημααπλως κανονιζεις την ζωη σου αναλογα με τις περιστασεις.
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μη ζητάς συγγνώμη καλήμ απλώς λέω τι μου έχει πει... Δεν έχω άποψη για αυτή τη περίπτωση. Μπορεί αν μου καθόταν κάτι ανάλογο να έλεγα α ωραία τέλεια...
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Πόσο χρονών ήσουν όταν ήρθε η κόρη σου;
     
  6. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Πολύ γλυκό αυτό που είπες, να την χαίρεσαι και να την καμαρώνεις.
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    45  και μη μου πεις ειναι ευκολο και εχω κανει την ζωη μου κλπ κλπ.στα 40κατι εμεινα χωρις δουλεια ξεκρεμαστος και δουλευω για ενα μεροκαματο μακρια απο το σπιτι.οταν εισαι σταθερος και δυνατος χαρακτηρας εισαι και στα 20 και στα 50
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν προλαβαινω.τρεχω συνεχεια απο πισω της.ποτε θα παθω εμφραγμα δεν ξερω χεχεχε
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν θέλω να σου πω αυτό, απλώς αν αυτό που έπαθε εκείνος το πάθαινε ένα χρόνο αργότερα θα προλάβαινε να τελείωνε και θα το είχε σώσει, ενώ έτσι όπως του έγινε δεν πρόλαβε και απλώς το αποδέχθηκε... και ήταν δυνατός χαρακτήρας αφού το αποδέχθηκε κατευθείαν...
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν μπορω να καταλαβω για ενα χρονο μιλαμε τωρα;εγω πιστευω αν ηθελε θα το σηζητουσαν και θα εβρισκαν λυση.και εγω οταν ηταν εγκυος η γυναικα δεν καθομουν ολη μερα διπλα της.μαναδες δεν ειχαν;
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Είμαι σίγουρη ότι ο ίδιος γκρινιάζει γι' αυτό το θέμα πολύ λιγότερο από σένα.  
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα