Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Άμβλωση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 31 Μαϊου 2009.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δύσκολα πράγματα. Εκείνος από Άργος εκείνη από Άρτα. Εκείνος με πατέρα αγρότη που δεν είχε να του στείλει λεφτά να σπουδάσει και εκείνος πήγαινε και χτύπαγε τις υποτροφίες και σπούδαζε με αυτό το τρόπο, εκείνη είχε μία μητέρα που ήταν φαρμακοποιός. Ήταν η φάση ζόρι ολόκληρο...
     
  2. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Πες μας και διεύθυνση και ΑΦΜ, για να έχουμε πιο ολοκληρωμένη άποψη.  
    Και ΑΜΚΑ.   
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Εκείνος το έχει αφήσει πίσω του εδώ και 16 χρόνια όσο είναι η κόρη του....
     
  4. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Και άφησε εσένα στο πόδι του, να κάνεις όλη την γκρινιαροδουλειά.  
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ε9 ?
     
  6. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Ας μην είμαστε υπερβολικοί.  
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Οσο διασκεδαστικη και να εισαι, και πιστεψε με εισαι παρα πολυ εχω ριξει αφθονο γελιο στα τελευταια ποστ,
    καταλαβαινω πολυ καλα το σκεπτικο του @seduced mind και ξερω γιατι λεει οσα λεει.
    για να καταλαβεις και εσυ, θα επρεπε να τον γνωριζεις λιγο παραπανω ως ανθρωπο και επιστημονα.
      οποτε μην προσπαθεις και πολυ.
     
  8. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Δεν προσπαθώ τίποτα (ωστόσο, η όποια "προσπάθεια" είναι δικό μου θέμα και μόνο).
    Αλλά δεν μου αρέσει να ακούω ιστορίες όπου η κακιά γυναίκα τύλιξε τον κακομοίρη τον άντρα με ένα μωρό. Ούτε η συγχωρεμένη η γιαγιά μου δεν σκεφτόταν με αυτόν τον τρόπο.
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γιατί ουδέποτε υπήρξαν και δεν πρόκειται ποτέ να υπάρξουν τέτοιου είδους γυναίκες....
     
  10. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Σηκώνω τα χέρια ψηλά.
    Νοιώθω ότι κοντοζυγώνει το εγκεφαλικό.  
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μα σου λέω αυτό που θέλεις να ακούσεις και δεν σου αρέσει ούτε αυτό; Έλεος....
     
  12. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Άσε, είμαι στριμμένος άνθρωπος. Τυλίγω τους άλλους σε μια κόλλα χαρτί και ρίχνω και μπόλικο τζατζίκι από πάνω.