Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έλεγχος 24/7

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 13 Μαρτίου 2021.

  1. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Το όλο σκηνικό αφορούσε την διάθεση σας να ασχοληθείτε με την τεχνολογία, μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι το υ συμπτωματικά βρέθηκε στη μέση.
    Καταλαβαίνω την διάθεση εξερεύνησης τεχνολογικών δυνατοτήτων αλλά δε νομίζω ότι μπορούν να βγουν συμπεράσματα, οποιουδήποτε είδους, για τον/την κομπάρσο της ιστορίας.
     
  2. iolanda

    iolanda Contributor

    Απ'όσο κατάλαβα στο εισαγωγικό ποστ και συμφωνώντας με τους προλαλήσαντες, θεωρώ πως δεν ήταν ο απόλυτος έλεγχος που οδήγησε το υ στην ανυπακοή, αλλά η δική σας παλινδρόμηση στη συμπεριφορά.
    Όταν τα ζητάμε όλα και τα παίρνουμε, καλό είναι να ξέρουμε και τι να τα κάνουμε.
    Η έλλειψη σταθερότητας από μέρους σας μπέρδεψε το υ και το οδήγησε σε σπασμωδική συμπεριφορά.
    Λυπάμαι αλλά από πλευράς υ δεν μπορώ να το δω με χιούμορ όπως τονίζετε, μάλλον χαοτικό και οδυνηρό.
     
  3. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    @MrEntropy : Διαβάζοντας το αρχικό post, τα edits και τη συζήτηση που ακολούθησε, αναρωτιέμαι αν μετά τη διεξαγωγή του πειράματος, βγάλατε κάποιο συμπέρασμα σε ότι αφορά την πρακτική σας από τούδε και εις το εξής και αν ναι, ποιο ήταν αυτό.
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Nα σας το θεσω με ορους τεχνολογιας.
    Εχετε σκεφθει την περιπτωση ο επεξεργαστης της υ να κρασαρε ως αποτελεσμα overload με αλληλοαναιρουμενα και αντικρουομενα data?
     
  5. bluesky

    bluesky Regular Member

    Δε θέλουν και πολύ τα υ για να κρασαρουν. Το καταφέρνουν από μόνα τους πολύ ευκολα 
     
  6. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Μάλλον πρέπει να κάνω και τρίτο edit.
    Το περιστατικό, αντεμετωπίστηκε χιουμοριστικά και από τις δύο πλευρές.
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    Υπεραναλυση......
     
  8. bluesky

    bluesky Regular Member

     
     
  9. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    H ερώτηση μου δεν αφορούσε τον κατοπινό τρόπο αντιμετώπισης του συγκεκριμένου περιστατικού, αλλά το αν τυχόν βγάλατε κάποιο συμπέρασμα αναφορικά με την πρακτική σας.
    Εννοείται πως όπως σε κάθε περίπτωση και σε κάθε συζήτηση, η απάντηση είναι προαιρετική.
     
  10. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Πρόθεση μου ήταν να μοιραστώ μια χιουμοριστική ιστορία. Που αντιμετωπίστηκε ως τέτοια και από τις δύο πλευρές.

    Τώρα, το πως φτάσαμε να αναλύσουμε θεμελιώδη, οριακά και τα μεαφυσικά τα του χώρου ... δεν έχω ιδέα!!
     
  11. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Σαν συμπέρασμα, είναι το αυτονόητο θα έλεγα. Εάν σφίξεις λίγο παραπάνω το λουρί και μετά από λίγο δεις ότι το έχει συνηθίσει, μην κάνεις το λάθος και το λασκάρεις  
     
  12. bluesky

    bluesky Regular Member

    Είναι κρίμα να παίζουμε με ένα αφοσιωμένο υ. Η αφοσίωση του δεν είναι μπαλάκι. Από την άλλη ο Κ κάνει ότι θέλει. Θέλει να έχει σφιχτό λουρί; θέλει να έχει χαλαρό; Το κάνει. Όμως να υπάρχει ένας σκοπός και να ξέρει και το αντίκτυπο.
    Δε νομίζω όμως πως αυτές οι διακυμάνσεις ευνοούν ένα υ η το βοηθάνε να εξελιχθεί.