Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένας Κυρίαρχος, δύο σκλάβες στην ίδια σχέση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Πολυγαμία' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 19 Μαρτίου 2011.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    ε συμβαίνουν αυτά. Ουδέν καινον υπό τον ήλιον  
     
  2. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    Και από την σύζυγο χαχα
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    έχω μέθοδο.  
     
  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Ο ίδιος λόγος που όσοι δεν είναι Κ παριστάνουν τους Κ
     
  5. rea..

    rea.. Contributor

    @vussinada μου εκφράζεσαι περίφημα και με την αλήθεια σου σε αυτά που πιστεύεις . Δεν κατάλαβα πουθενά να μιλάς για καταναγκασμό ή επιβολή και δεν σου έχω προσάψει πουθενά σε αυτά που γράφω κάτι τέτοιο.
     
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κοινωνική προσφορά, λέγεται αυτό, μην είμαστε κι αχάριστοι, σε ΣΚ είμαστε...
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σε κάθε περίπτωση αφορά σε τ(ζ)ετζέρηδες και τα καπάκια τους, αμφότερα κάτι σαν Σεφερλής, ένα πράμα...
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Στην εποχή της ιστορικώς μεγαλύτερης κατανάλωσης παραμύθας σε κάθε επίπεδο, η επίκληση στην έξωθεν ειλικρίνεια εμπράκτως καταμαρτυρά "κακά" πράματα, ίσως και δικαιολογημένα σε κάποιο βαθμώ, αλλά "κακά".
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Παιδιά, σού λέει ο άλλος...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εκτός από ελαχιστότατες εξαιρέσεις μποθγουέιζ, στο βάθος-κήπος ισχύει ακριβώς το ίδιο, διαφέρει μόνο στο πού έχει αγοραστεί ο φερετζές...
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δε μιλάμε για απαίτηση απάντησης όμως...Περιμένει,δεν υποχρεώνει τον άλλον.
    Σ' όλα τα υπόλοιπα συμφωνώ. 

    Δεν την είχα δει η αλήθεια είναι. Και άργησα να την δω  Όπως και να 'χει το βασικό θέμα δεν είναι η απαίτηση ή μη του ζητούμενου...
    χαχαχα @Θρυαλλίς θα σε βάλω μπροστά πάλι γιατί το δίνεις ωραία και λες αυτό που έχω στο μυαλό ακριβώς
    Αυτό είναι το βασικό θέμα. 

    Συγνώμη,έχεις δίκιο,δικό μου μπέρδεμα  Σ' ευχαριστώ πολύ για αυτό που είπες!
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Παντρεύτηκε η μια ντεκαντάντσα την άλλη ντεκαντάντσα και κάνουν τα ντεκαντάντσικά τους εκεί που τους παίρνει... Τόσο απλό..!