Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα διήμερο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Alepouditsa, στις 17 Απριλίου 2007.

  1. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Είναι πόλύ καλή ιδέα και είμαι στη διάθεση όποιου αναλάβει την οργάνωση να βοηθήσω με όποιο τρόπο χρειαστει!
    Σίγουρα μπορεί να βρεθούν και λιγότερο προετοιμασμένα άτομα για κάτι τέτοιο αλλά είναι οκ. Όποιος ξενερώσει απλά αποχωρεί έτσι δε γίνεται συνήθως??
    Αν και πιστεύω πως αν πράγματι το θέλουμε μπορούμε να δημιουργήσουμε όμορφη και ζεστή ατμοσφαιρα και τόσο χώρο ώστε όλοι να χωράνε....Μία προυπόθεση υπάρχει
    ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ
     
  2. Alepouditsa

    Alepouditsa New Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Διόρθωση:

    Απλά διαπιστώνω από τα κείμενα που γράφονται για το σχολιασμό των πάρτυ και των συγκεντρώσεων ότι δεν υπάρχει ομοιογένεια στον πληθυσμό. Αναφέρθηκε ότι υπάρχουν πιτσιρίκια και άσχετοι
     
  3. Kinky69

    Kinky69 New Member

    Μου ακούγεται όμορφο και άκρως ερωτικό αρκεί να ύπαρχοι ομοιομορφία και να μην υπάρχει καταπίεση, όπως γίνεται στο εξωτερικό ...
     
  4. zwg

    zwg Regular Member

    θα ηταν πολύ τέλειο... απλα υπέροχο
     
  5. Alepouditsa

    Alepouditsa New Member

    Ειλικρινά δεν ξέρω τι γίνεται στο εξωτερικό αλλά μπορώ να φανταστώ 2 περιπτώσεις στο εσωτερικό!

    1. Να γίνει ένα τρομερό διήμερο με πολύ διασκέδαση και αξέχαστες εμπειρίες.

    2. Μια μπαρούφα, που θα οφείλεται στην ανειλικρίνεια μερικών από μας, που νομίζουν ότι BDSM είναι σεξ με δερμάτινη αμφίεση.

    Δεν μπορεί να γίνει τίποτα στη δεύτερη περίπτωση. Εκτός του ότι τελικά θα καθαρίσει η ίρα απ' το στάρι έστω για τους λίγους που θα είναι παρόντες στο συγκεκριμμένο event.
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Να πω κάτι; Ας αποφασίσουμε να το κάνουμε και ας συμμετάσχουμε όσοι περισσότεροι μπορούμε. Με την άδεια των Κυρίαρχών μας, φυσικά. Αλλά ας βάλουμε κάτω τις λεπτομέρειες.
     
  7. telis

    telis Guest

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Πολύ καλη ιδέα, είμαι θερμός υποστηρικτής τέτοιων ιδεών!
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Ένα διήμερο BDSM

    Η λεξη να "παρθείτε" ακούστηκε πολύ άσχημα στα αυτιά μου. 
    Όποιος έχει το ψυχικό σθένος μπορεί να ακολουθήσει, ειδάλως ας κάτσει στα αυγά του και να αφήσει τον κόσμο να κάνει αυτό που γουστάρει και είναι φυσικά επιλογή του.
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Καλή μου Αλεπουδίτσα είναι υπέροχη ιδέα και εάν κανονιστεί και είμαι εύκαιρη θα έρθω, όσο για το εάν περάσουμε καλά....δεν έχω καμία αμφιβολία.
     
  10. Gandalf

    Gandalf Storyteller, Rebel, Mentor

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Πολύ δύσκολο, αλλά όχι αδύνατο.
     
  11. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Ο Αφέντης μου κι εγώ βρίσκουμε πολύ καλή την πρόταση και μακάρι να επιτευχθεί. Δύσκολο μεν αλλά όχι ακατόρθωτο. Θα χαρούμε πολύ να προχωρήσει η ιδέα. Εμείς είμαστε πάντως έτοιμοι να ακολουθήσουμε.
     
  12. thenris

    thenris New Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΘΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΙΔΕΕΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΥΛΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ. ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.