Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα διήμερο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Alepouditsa, στις 17 Απριλίου 2007.

  1. Alepouditsa

    Alepouditsa New Member

    Mistres_of_Pain

    Ευχαριστώ Πριγκήπισσα! Θέλω πολύ να σε γνωρίσω και από κοντά εξάλλου!
     
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ένα διήμερο BDSM

    Oντας ετοιμοι να περασετε ενα διημερο χωρις αναστολες χαμενοι στη παραζαλη του ομαδικου σεξ,πολυ σημασια δινεις στις λεξεις.Αν σε ενοχλησε ο τροπος που εκφραστηκα,δε μπορω να κανω κατι γι'αυτο απο τη στιγμη που ισχυει στη κυριολεξια.Πηγαινε κανε αυτο που γουσταρεις και ειναι επιλογη σου και μη μου δινεις σημασια.
     
  3. Alepouditsa

    Alepouditsa New Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM


    Μάλλον παρεξήγησες perfect_number! Ομαδικό σεξ! Πώς σου ήρθε κάτι τέτοιο?

    Τί πιστεύεις δηλαδή? Ότι είμαστε τίποτα λιγούρια που δεν έχουμε ξαναδεί σεξ και περιμένουμε το διήμερο να βγάλουμε τα μάτια μας?

    Έλεος πια!

    Το σκεφτικό είναι να βρεθούμε χωρίς παρουσία άσχετων, να μπορούμε να συζητήσουμε ελεύθερα, πιθανόν να γίνει και ένα παζάρι σκλάβων, αλλά ως εκεί!

    Έλεος! Τί θα ακούσω άλλο?
     
  4. Delilah

    Delilah Yes. No.

    Τι είναι το "παζάρι σκλάβων"?
     
  5. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Kαλα,ντε..μη βαρας!Καταλαβα λαθος με το βρωμικο μυαλο μου....
    (και ομαδικο σεξ να κανονιζατε,ειπα εγω οτι ειναι κακο?)
     
  6. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Εξακολουθώ να είμαι στη διάθεση όποιου θα αναλάβει την οργάνωση για να βοηθήσω με κάθε μέσο.
    Νομίζω πως η πολύ κουβέντα πάει πίσω το θέμα αν και αναγνωρίζω πως είναι απολύτα απαραίτητη.
    Προτείνω όποιος ασχοληθεί με την οργάνωση ακόμη και αν δε με χρησιμοποιήσει για βοήθεια να θέσει απλά βάσικους όρους για τους συμμετέχοντες και έτσι όσοι ταιριάζουν σε αυτό που θα οργανωθεί ας συμμετέχουν. Οι υπόλοιποι ας κάνουν κάτι παρόμοιο για τα δικά τους δεδομένα. Έτσι κάπως εξασφαλίζεται μια ομοιογένεια νομίζω και ο καθένας θα ξέρει πάνω κάτω η και ακριβώς (αυτο εξαρτάται από τον διοργανωτή) που πηγαίνει!
    Νομίζω πως έτσι είναι απλό και ξεκάθαρο.
    Είμαι στη διάθεση όποιου θέλει να οργανώσει κάτι τέτοιο για κάθε βοήθεια αλλά και για κουβέντα ωστε να οριστούν οι.... κανόνες να πω εμένα δεν μου ακούγεται κακό.
    Νομίζω έτσι εξασφαλίζεται και η ομοιογένεια αλλά αποφεύγονται και οι παρεξηγήσεις.
    Δικός σας physio
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Λοιπον μου βαλατε μια ιδεα θα το πεξω στο στοιχημα.......  αν δεν "γινει" δινει 1χ1 ευρα,εδω παιξετε αφοβα τουλαχιστον δεν θα χασετε τα λεφτα σας.......,  αν ομως "γινει" θα δινει 1χ 10000000000000 ευρω.....πουλα.... 
    Και κατι αλλο αν το θεμα φτασει τα χιλια ποστ και δεν εχει γινει το διημερο εως το αλλο καλοκαιρι, το στοιχημα παυει να ισχυει....... 
    Δεν σου σαμποταρω την ιδεα Αλεπουδιτσα μου, απλα εχουν διοργανωθει τοοοοοοοοσα...... διημερα και παρτυ.....σε αυτο το φοριουμ, που πιστευω θα υπαρχει κορεσμος.....   
    Που ειναι το διημερο οεο....?
    Αλεπουδιτσα ριχνε εσυ ιδεες και που θα παει καποια θα πιασει τοπο......
    Εγω να φανταστεις οταν πρωτομπηκα ειχα τετοιο ενθουσιασμο που ηθελα να διοργανωσω ενα τριημερο και εγω.
    Που ηθελα ομως να το διοργανωσω λες ?
    Ακουσον ακουσον σε ενα παρτυ S/M sto Amsterntam τους ειπα να παμε ο αθεοφοβος.
    Τελικα εγινε,στην φαντασια μας ομως...... εδω μεσα γενικα οι περισσοτεροι/ες φανταζομαστε.
    Φαταζομαστε σκλαβες/ους Κυριαχους/ες 24/7 κ.λ.π γενικα φανταζομαστε παρτυ διημερα τριημερα... τωρα τι πραγματοποιουμε ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.
    Φιλια Αλεπουδιτσα, δεν πιστευω να μου κρατησεις μουτρα ναι ?
    Τελικα μου αρεσει το στυλακι σου,αληθεια σου λεω εχεις τσαγανο.
    Γι' αυτο κανε τις προσπαθειες σου εσυ, και εγω θα σε βοηθαω οποτε μου το ζητησεις.
     
    Last edited: 21 Απριλίου 2007
  8. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Εύχομαι να διαψευστεις MasterPerris αν και το εχω ζήσει κι εγς το κλίμα αυτό που περιγράφεις σε διάφορους χώρους.
    Προτείνω λοιπόν αν θέλεισ κι εσύ να γίνει ένα διήμερο ας ξεκινήσουμε να το οργανώνουμε τι λες?
    Αν θέλεις στείλε μου εδώ η πμ να κανονίσουμε!!!
     
  9. slave_m4F

    slave_m4F New Member

    Απάντηση: Ένα διήμερο BDSM

    Κατα την γνωμη μου μια τετοια συναντηση θα βοηθουσε να βελτιωθει η σχεση μεταξυ των μελων αλλα και πιθανα να βρει ο καθε ενας που θα συμμετασχει αυτο που αναζητα (αν δεν το εχει ηδη βρει)
     
  10. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    είνια μία πολύ ωραία ιδέα...