Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα μικρό σοκ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Sumisa, στις 14 Ιουλίου 2008.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    χιλιμετρα??? χαχαχαχαχαχα αμα φτασαμε και στα χιλιομετρα λιπαμε κυρια μου χασατε ξαναβαλτε στον επομενο γηρο.αν και σε πολα σιμφονο μαζι σου οφειλο να σε ενιμεροσο οτι και ο θεος αρσενικου γενους εινε, επισης οτι αυτοι που τα πιστεβουν αφτα που λες και που σιγουρα εινε πολοι δεν κανουν σε καμια γαυτο τουσ παντρεβονται και μετα σαν αξιολιπιτες πσαχνουν κανεναν διαφορετικο για να κερατοσουν το λαθος τους.γνοριζε επισης οτι με οσουσ περισοτερους αντρες παι μια γυναικα τοσο περισοτερο χαλαι σαν χαρακτιρας,τοσο μαλιστα που φενετε και σιγουρα κανενας τις προκοπης που λενε δεν τις θελει για μονιμα και ετσι ξεπεφτουν παντα στον ΄΄μαλακα΄΄.
    ας μιν μας βαζετε ολους στο ιδιο καζανι παρακαλω.....
    παντος εινε πολη ενδιαφερον θεμα ξεκινιστετο,θα ακουστουν πολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    εχει παραγινει το κακο
    με τους δυσλεκτικους...
     
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γλυκε μου τι να κανουμε?????????????
    Να τους κοψουμε την γλωσσα??????????????????
    Να τους βαλουμε βωλους στο στομα και να λενε "δεκατος τριτος σιδηροδρομικος σταθμος Σιδηροκαστρου"?
    Να τους χαστουκιζουμε στις γωνιες?
    Τι ειμαστε????????
    Σαδιστες ειμαστε????????????????????????  
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Αυτόν πάλι ποιος τον αμόλησε και λέει κοτσάνες; Δεν τον πήρε χαμπάρι καμία να τον δαγκώσει; Πάλι εγώ θα βγάλω το φίδι από την τρύπα; 

    Πάμε από την αρχή, Βολιώτη. Ο Θεός δεν είναι αρσενικού γένους, εκτός αν μπορείς να το αποδείξεις, κατά προτίμηση ταυτόχρονα με την ύπαρξή του (πράγμα που φυσικά θα αναιρούσε την υπόστασή του ως όντος εκτός χωροχρόνου και επομένως ως μη αντικείμενο ανθρώπινης αντίληψης εξ ορισμού).

    Δεύτερον: χεστήκαμε για το γάμο και χεστήκαμε για το κεράτωμα, προτιμότερο είναι ο σύντροφος να είναι παρών και να κοιτάζει, ή και να συμμετέχει, γιατί, πού το κακό στο γαμίσι; Εσύ δεν είσαι υπέρ του γαμισιού; Είδα σε άλλο ποστ σου ότι είσαι, μήπως το ξέχασες;

    Τρίτον: γιατί χαλάει ο χαρακτήρας μιας γυναίκας αν γαμηθεί με πολλούς; Το πολύ πολύ να ξεχειλώσει το μουνί της ή να βαριέται το απλό και να ψάχνει το διαστροφικό. Σιγά τα ωα, έχει υλικό εδώ να φαν κι οι κότες. Αν θεωρείς ότι μία καλογαμημένη και πολυγαμημένη γυναίκα δεν μπορεί να είναι αντικείμενο επιθυμίας κάποιου "της προκοπής" θα πρέπει να ορίσεις τί εννοείς με αυτόν τον όρο. Ποιος έιναι της προκοπής; Και ποιος ο λόγος να μην επιθυμεί μια καλογαμημένη και πολυγαμημένη γυναίκα;

    Η άποψή μου είναι ότι ο κάθε μαλάκας βράζει μόνος του στο καζάνι που έφτιαξε ο ίδιος για τον εαυτό σου. Σαν αστακός ένα πράμα. (Ποτέ δεν μπόρεσα να αντισταθώ σε μία νόστιμη αστακομακαρονάδα.)
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    παμε απ την αρχη. κοιτα επειδη λενε ο θεος και δεν λενε η θεος σημπερενο οτι εινε αρσενικου γενους, εκτος αφτου οπου εχουν προσπαθιση να τον παρουσιασουν το κανουν με μια αντρικη μορφη, δεν τον ειδα πουθενα με κοντο φουστανακι και ψιλοτακουνα.
    δευτερον΄δενκατΑκρινο το γαμισι ασφαλος και ειμε υπερ αλλα δεν δεχομε οτι ανικο στους μαλακες που τρονε κουτοχορτο.
    τριτον το δεν μας ενδιαφερι ο γαμος και τα τισ προκοπις αυτα μπορης να τα λες ονο για τον εαυτο σου, ακριβος αυτο δεν με αρεσε οτι βαζης τον κοσμο στο ιδιο καλουπι να κηταξης ομος τιν κοινονια μας σηγουρα θα δης κατι αλλο απο αυτο που πιστεβης.
    τορα περι αστακομακαροναδας ασ γιατι εινε πολη κοινοτυπο εκτος αυτο εμενα δεν με αρεση.δυστηχος ολη αυτη η κοθβεντα γηνετε επηδη δεν γνοριζομαστε εγω ανικο σε μια μικρη κατιγορια ανθροπον που οταν ενδιαφεροντε πραγματικα για μια κοπελα αι οχι για αρπαχτη φροντιζουν να μαθουν αν εχει κερατοση ποτε κανεναν προηγουμενο και αν μαθω πος εχει τοτε ειμε σιγουρος πος θα γεινη και με μενα και φερομε αναλογος.δεν ειμε κανενα ψονιο να πιστεβο πος εγω ειμε πιο μαγκας απο τους αλους ποσο μαλον αφτο που ειπες οτι θα με πει εναν μικρο αρηθμο αντρων και οτι εγω ειμε ο καλιτερος καιεγω θα το φαω σαν χαιβανι.
    για να τελιονο αυτο που θελω να καταλαβης εινε οτι εγω δεν ανικο σε κοπαδι και γιαυτο δεν με αρεση να με σημπεριφεροντε σαν προβατο

    και κατι ακομα, οπιος δεν σημφονη μαζι σου δεν σημενη πος λει κοτσανες!!!

    sorry για τα ελληνικα μου αλλα εχω να γραψο εληνηκα γραματα 17 χρονια και δησκολεβομε πολη
     
    Last edited: 17 Ιουλίου 2008
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Έτσι κι αλλιώς δεν έχω τίποτε καλύτερο να κάνω. Οπότε πάμε πάλι.

    Εγώ το άκουσα από σίγουρη πηγή, από το γιουτιούμπ, το ξέρεις το γιουτιούμπ; Μια Αμερικάνα νομίζω το είπε, μια λεσβία, η ΝτιΤζένερις, ότι ο Θεός είναι γυναίκα και είναι μαύρη. Καλά εσύ πού ζεις; Δεν το άκουσες; Κοίτα, οι λεσβίες ξέρουν τί λένε και τί κάνουν (γι αυτό είναι και λεσβίες).

    Και οι τρελοί δεν ξέρουν ότι είναι τρελοί.

    Σ' αυτό ένα δίκιο τόχεις. Παρόλα αυτά, κι εσύ βάζεις όλο τον κόσμο σε ένα καλούπι, απλά είναι αλλιώτικο από το δικό μου. Γιατί λοιπόν να μην ακολουθήσουμε το δικό μου καλούπι, που είναι και πιο λογικό; Εκτός βέβαια αν ψάχνεις να παντρευτείς, τότε πάω πάσο. Μπορεί να θέλεις να γαμείς παρθένα, πού να ξέρω εγώ; Βίτσια είναι αυτά.

    Πέστα στον δόλιο τον αστακό αυτά. Έχεις δει ποτέ πώς κρατιέται από την κατσαρόλα, ένα δευτερόλεπτο πριν το μπλουμ;

    Ούτε εμένα με αρέσει ιδιαίτερα. Παρόλα αυτά δεν μπορώ να αντισταθώ. Το δράμα της ζωής μου.

    Άμα γνωριστούμε θα καταλάβεις τί με αρέσει.

    Καλομελέτα κι έρχεται.

    Αν είσαι ο καλύτερος, είσαι. Αν είσαι χαϊβάνι, είσαι. Δεν σχετίζεται με τον αριθμό των προηγουμένων.

    Εξάλλου ποια ακριβώς είναι η διαφορά ανάμεσα στους 4 και στους 400; Μπροστά στο άπειρο εννοώ;

    Όλο κι όλο που έχεις να κάνεις είναι να φορέσεις τη στολή του λύκου. Ή του βοσκού.

    Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω, αλλά εσύ λες. Και ρώτα όποιον γουστάρεις.

    Δεν πειράζει, συνηθίσαμε τώρα, μετά από τον Κυρίαρχο των Άστρων.
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    καλα οτι πεις απ οτι βλεπω ζεις αλλου αποτε αδικος κοπος:xyxwave:
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Οκέι. Θα σου πω πού ζω εγώ.

    Εδώ:

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Κι εδώ:

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Εσύ πού ζεις;
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    και εγώ που νόμιζα πως είμαι σκλάβος ; απλά βαριέμε να έχω δικές μου φαντασιώσεις..!
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    xaxaxaxaxaxaxa πολυ καλο εγω ζω στην ομη πραγματικοτιτα.δυστιχος
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    Εγω παλι στην μαγειρεμενη!
    Ειναι πιο νοστιμη και χωρις σαλμονελλα. 
     
  12. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    Απαιχτη!!