Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ένα μικρό σοκ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Sumisa, στις 14 Ιουλίου 2008.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    εινε μια αποψη κιαυτη 
     
  2. MasterVar

    MasterVar Regular Member

    Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Συμφωνώ απόλυτα ειδικά για το χτίσιμο του μύθου...
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω ποσο σοκ να επαθα οταν πηγα να βρω το αγορι μου και μου ανοιξε την πορτα σαν την Γκιουλμπαχαρ την γλυκεια με το μινι ως τον αφαλο και την γοβα την λαμέ?????
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Γιατί αυτό;

    Προφανώς, δεν θα 'ξερες ακόμη τότε, ότι πρόκειται περί ανδροπρεπούς φετίχ, σωστά;
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...


    Ανδροπρεπους????????????????????
    Το καπακι της κατσαρολας, ενα περιοδικο, ενα κατι να κανω αερα.
    Τωρα τον παθαινω τον ντοβρουτζά, τρεχτε γειτονοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  6. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    Αγαπητή θεματομπήχτρια, εγώ που ήμουν πάντα του "ψωμί ελιά και Κώτσο βασιλιά-
    τα τελευταία 3 βράδια έχω πολύ νοσηρά όνειρα με πρωταγωνιστή τον κύριο Τσίπρα
    σε ρόλο Κυρίαρχου, να λεηλατεί το κορμί μου με μαστίγια,
    τις βρώμικες αριστερές χερούκλες του να προσγειώνονται στα λατρευτά μου καπούλια
    κι εγώ στα 4 να απαγγέλω στρατευμένους καλλιτέχνες και στο ενδιάμεσο
    να επαναλαμβάνω πολλάκις συνοδεία πυγοραπίσματος το:
    "Απεταξάμην τον Βασιλιά - Απεταξάμενος" !!!

    Αφήστε, ζω ένα δράμα και μου μιλάτε εσείς για σοκ!  

    (όλα τα ως άνω χαρακτηρίζονται και κρίνονται ως αληθή)  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    Απιστευτο!!!!!!!!!!!!!!
    Τον Τσιπρα τον φαντασιωνομαι και εγω!!!!!!!!!!!!!
    Αλλα σε ρολο ποδολαγνου.
    Γυμνο και πληρως παραδομενο σε καθε εξευτελισμο!
    Τελικα ο καθενας με τον πονο του! 
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ποιος καλος Θεουλης με φυλαξε ωστε να μη φαντασιωνομαι τη Παπαρηγα Αφεντρα Παντοκρατειρα;
    (λες να υπαρχει τελικα) 
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Εγώ ανήκω σε μία μεγάλη κατηγορία ανθρώπων που βδελύσσονται την αδιακρισία, και γι αυτό αν διαπιστώσουν ότι άνδρας για τον οποίο ενδιαφέρονται πραγματικά έχει την ανασφάλεια και την αδιακρισία να αναμοχλεύσει το παρελθόν τους, τον απομακρύνουν πάραυτα, καθώς είναι σίγουρες πως η ποταπή του ύπαρξη θα εξακολουθήσει να εκφράζεται τοιουτοτρόπως.

    Η απελπισμένη προσπάθεια διάσωσης της υπερηφάνειας και δη κατ' αυτόν τον τρόπο, αγαπητέ danos, είναι ενδεικτική μάλλον ταπεινότητας και χαμέρπειας. Ενδεικτική, αν θέλεις, πως το υποκείμενο ετεροπροσδιορίζεται, αναγνωρίζει την υπερηφάνειά του, όχι ως ίδιον του χαρακτήρα του και συνεπώς κίνητρο που ορίζει τις πράξεις και τις σχέσεις του, αλλά ως τελικό αποτέλεσμα απορρέον εξ εξωγενών παραγόντων όπως λόγου χάρη τη χαμηλή ή ανύπαρκτη επισκεψιμότητα πέων στο αιδοίο της φερόμενης ως επίσημης συντρόφου του.
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Ένα μικρό σοκ...

    Άστον, έβρασε. Πρόσθεσε αν θέλεις τα μακαρόνια. 
     
  11. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    Και εγώ γιατί είχα την εντύπωση πως τον είχα δει να έχει ένα αριστερό και ένα δεξί χέρι?  
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ένα μικρό σοκ...

    Δεν είσαι παρατηρητικός!