Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 3 Σεπτεμβρίου 2008.

Tags:
  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Πως φαίνεται ο αναίσθητος ή ο απογοητευμένος από τον/τους έρωτες (ερωτοφοβικός)!!
    Κρα ...κάνει!!
    Έχεις μέλλον Dolmance… Μην παραιτήσε...συνέχισε την προσπάθεια...κάτι καλό θα σου κάτσει...Δεν μπορεί...!!
     
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Αναίσθητος, βεβαίως. Ερωτοφοβικός όχι. Σταμάτα όμως να με παροτρύνεις, γιατί θα ερωτευθώ εσένα!
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αυτό είναι πρόταση.... σκέτη προκληση!!!
    Κάτι έλεγα κάπου για το βίτσιο Μου να υποτάσσω ανώτερα πνευματικά αρσενικά. Βάζω την γυναικεία Μου πονηριά...βάζεις την εξυπνάδα και την σοφία?

     

    Πάντως αν είναι να σου συμβεί (να λιώσεις από έρωτα), θα θυσιαστώ στο βωμό του!!

     
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Πρόσεξε πού πας να μπλέξεις, Εύα...
    Η "μάχη", μπορεί να αποδειχθεί άνιση (εκείνος έχει ως γνωστόν και προστάτη, εσύ όχι...).
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Όλα τ’ αρσενικά έχουν προστάτη.
    Ξεχνάς και κάτι άλλο MindMaster...Ο προστάτης των αρσενικών είναι η αδυναμία Μου!! Ξέρω να τους "περιποιούμαι" καλά…μια που είναι "ειδικότητά" Μου!
    Το σίγουρο είναι ότι, αν ο Dolmannce ενδώσει στον έρωτα του για Μένα, θα ευγνωμονεί την τύχη του….που έχει προστάτη!

     
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Ούχχ...  
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Πάλι πετάχτηκε αυτός ο άνθρωπος κι από τον έρωτα φτάσαμε αστραπιαία στο κωλοδάχτυλο. Σκέτος Μαρκεζίνης, πάντα τον μπερδεύει η στρατηγική...
    Έυα μου, βάζω ό,τι ποθείς, αρκεί να κρατηθεί ο ταραξίας μακριά μας...
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Μην θορυβήστε, δεν συντρέχει λόγος. Αποχωρώ οικειοθελώς και αυτοβούλως.

    Έτσι κι αλλοιώς είχα μπερδευτεί. Μόλις τώρα συνειδητοποίησα ότι όλα τα ανωτέρω διημοίφθησαν σε νήμα της Syrah και εάν συνεχιστούν διατρέχω σοβαρότατο κίνδυνο να με σύρει στην Ταρπήια Πέτρα και να με κατακρημνίσει...
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Το ευκταίον!
     
  10. Ο έρωτας της πληρότητας και ο έρωτας της στέρησης είναι δυο διαφορετικοί έρωτες
     
  11. camera_obscura

    camera_obscura Regular Member


    Η ψυχαναλυτικώς νοούμενη Έλλειψη, δεν καλύπτεται ποτέ. Μπορεί να καλυφθεί μόνο φαντασιακά από τον φαλλό. Ως εκ τούτου, στον έρωτα δε νοείται κορεσμένος.

    Κι εσείς Dolmance προσπαθήστε να κρατηθείτε έστω εντός του προσφιλούς σας συμβολικού ευνουχισμού. Ένα βήμα παραπέρα είναι το Grand Canyon του Πραγματικού, και η πτώση από εκεί είναι αυτό που ονομάζουμε ψυχωτικό παραλήρημα. Άλλως πως, μην υβρίζετε γιατί οι θεοί επαγρυπνούν.
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Camera obscura, λίγο αινιγματική σήμερα. Πόθεν συνάγετε ότι ο συμβολικός ευνουχισμός είναι προσφιλής εις εμέ ή αποτελεί, εν πάση περιπτώσει, αμυντικό μου όπλο; Και τί σας προϊδεάζει για ένα μελλοντικό ψυχωτικό μου παραλήρημα, όταν μάλιστα γνωρίζετε πως το Πραγματικό μου έχει συμπεριφερθεί με τρόπον αμείλικτο, αφήνοντας με ψύχραιμο, για να μην πω απαθή;
    Ποίον θεωρείτε δέκτη της Ύβρεως μου και εις τί συνίσταται αυτή;
    Μήπως θα με ερωτήσετε και εσείς αν όποτε ερωτευθώ, δολοφονώ;
    Τότε ο αριθμός των ανθρωποκτονιών στο ενεργητικό μου θα ήταν εξαιρετικά ασήμαντος έως μηδαμινός. Στις εποχές που περιγράφει ο Πετρόπουλος ούτε για τσιρίμπασης δεν θα έκανα ούτε, νωρίτερα, θα μου ξύριζε τον μύστακα ο Μπαϊρακτάρης. Ένας φόνος μόνον δεν θάπρεπε να πιάνεται για φόνος - ίσως ούτε δύο.
    Πάντως, ευχαριστώ για τις συμβουλές.

    ΥΓ Αν εννοείτε, βέβαια, ότι χλευάζων κινδυνεύω να πέσω θύμα του διακωμωδούμενου αισθήματος, δεν έχετε παρά να αναρωτηθείτε μήπως όντως οι Θεοί αποφάσισαν να με τιμωρήσουν περαιτέρω. Δεν θα σας το εκμυστηρευθώ εγώ.
     
    Last edited: 4 Σεπτεμβρίου 2008