Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 3 Σεπτεμβρίου 2008.

Tags:
  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Ο τρίτος αδελφός: Κορνήλιος Παλαιοκώστας, ο ιππότης.
    Βρε δεν ξεμπερδεύετε όλοι με τις παρατηρήσεις επί υπαρκτών πλην περιφερειακών ή ξένων προς το νήμα θεμάτων; Να συζητήσουμε το επίμαχο, που πολλούς καίει και άλλοι το 'καίνε'.
    Προσωπικώς μια απάντηση έλαβα: Το επιδοκιμαστικό ( ; ) emoticon της Emma.
     
    Last edited: 4 Σεπτεμβρίου 2008
  2. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Δεν είναι συναρπαστικό; Έχω την άδειά σου να σε διορθώνω όποτε κάνεις λάθη; Γιατί ότι κάνεις, κάνεις. Είμαι διατεθειμένος να σε βοηθήσω να βελτιώσεις τα Ελληνικά σου και μάλιστα ΔΩΡΕΑΝ.
    Επίσης σκοπεύω να ιδρύσω μία σειρά από ΜΚΟ και θα ήθελα να σε βάλω στα Διοικητικά τους Συμβούλια γιατί είσαι πολύ δυναμική. Οι ΜΚΟ αυτές θα είναι:

    Διοτίμα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα των Μίστρεσσιζ
    Διοτοίχα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα των τοίχων
    Διομύτα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα όσων έχουν μεγάλη μύτη
    Διοσκύλα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα των κυνοειδών
    Διολίπα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα των χοντρών
    Διοχύσα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα των χρηστών Βιάγκρα
    Διοφύσσα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα του Τάκη Φύσσα
    Διομύξα: ΜΚΟ για τα δικαιώματα των συναχωμένων.

    Θερμές ευχαριστίες για τη συμπαράσταση.
     
  3. Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Αυτό δεν γίνετε. Έχουμε θιγμένους συνδικαλιστές. Υπάρχει πιο
    σοβαρό θέμα απ’ αυτό?
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Αγαπητέ Dolmance, άλλοι θέλουν να συζητήσουν περί πρωκτικής διείσδυσης με χρήση δακτύλων, εγώ εισπράττω την οργή του muscle4master για λογαριασμό κάποιας με το όνομα Φαίδρα, ο cornilios διώχνει τον muscle4master από το παρόν νήμα για λογαριασμό δικό μου, αλλά με δική του πρωτοβουλία. Προέκυψε και μία παρένθετη συζήτηση περί καταλήξεων δοτικής.

    Εσένα ποια η γνώμη σου για το "επίμαχο";
     
  5. Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Κάνεις λάθος αν νομίζεις ότι τον «διώχνω» για λογαριασμό δικό σου
    Για δικό μου λογαριασμό τον «διώχνω»
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Αυτο δεν γινεται.
    Να προλαβω να σε διορθωσω πριν σε πιασει ο μασκλκλπ στο στομα του.
     
  7. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Σας παρακαλω....σας παρακαλω...επι του θεματος ...επι του θεματος...ελατε παιδια
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ρε μπας και ερωτας ειναι η αιτια για ολα αυτα που διαβαζω τεσσερις σελιδες τωρα; 
     
  9. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Ναι, χαριεντιζομαστε μπας και γινει τιποτα. Καπως πρεπει να βγαλουμε τον χειμωνα. 


    υ.γ. sorry syrah, δεν ξαναγραφω τιποτα ασχετο με το θεμα. (ουτε και σχετικο δλδ)
     
  10. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Γιατί ο Έρωτας είναι παιδί του Πόρου και της Πενίας; Αν δεν πρόκειται περί πληροφορίας που αφορά στο γενεολογικό δένδρο του Κυρίου Έρωτα όπως μας την μετέφερε η Κυρία Διοτίμα και αναφερόμαστε σ' αυτόν τον έρωτα που όλοι ξέρουμε, τότε δεν μπορώ να καταλάβω το νόημα της φράσης αυτής.

    Τον μόνο σχετικό συνειρμό που θα μπορούσα κάνω είναι πως ο έρωτας (ιδίως ο κεραυνοβόλος) είναι η ψευδαίσθηση πλήρωσης της συναισθηματικής πενίας, κάτι στο οποίο αναφέρθηκε κατά κάποιο τρόπο και η camera obscura.
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Την έγραψα στο #28 τη γνώμη μου αγαπητή Syrah, απαντώντας στα ερωτήματα σου, και την αναπαρήγαγε η Emma - την αγαπώ ακόμη περισσότερο σήμερα, ύστερα από κάποιες δηλώσεις της.
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Έρωτας: Πόρος ή Πενία;

    Αναφερόμουν στην περιγραφή της αμφισεξουαλικότητας σου.