Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έστω και μία φορά threesome

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 12 Μαϊου 2015.

  1. Που πάτε ωρέ κλεφτόπουλα?
    Τόση ώρα κυνηγάμε την ουρά μας...

    1) Γιατί να κάνει κάποιος κάτι αν δεν το απολαμβάνει
    2) Τι ορίζουμε ως απόλαυση. Μπορεί να είναι το μάτινγκ, το ευχαριστείν-το-σύντροφο, το μπανίζειν το καυλί του Μπάμπη για να δω αν το δικό μου είναι μεγαλύτερο, χίλια δυό. Γιατί δηλαδή σε τρίο με 2 άντρες πρέπει ντε και καλά να τη σφυρίξει ο ένας στον άλλο...

    Αφήστε τους ορισμούς και πιάστε την ουσία, η οποία είναι: ζηλεύω? Αν ναι, ξεχνάω το τρίο. Αν όχι, κάνω το χατήρι της/του συντρόφου και απολαμβάνω την εμπειρία. Παίρνω κι ένα τηλέφωνο το Μπάμπη "ρε, μην έρθεις πάλι άπλυτος, νταξ?"
     
  2. AliceInChains08

    AliceInChains08 100yrs of Solitude

    Δηλαδή παρτούζα είναι 10 άνδρες να βάλουν μια γυναίκα στη μέση και να τον παίζουν κοιτώντας τους 2-3 (εκ περιτροπής) να χαριεντίζονται;
    Ή μήπως παρτούζα είναι να βάλουν 10 γυναίκες έναν άνδρα στη μέση και όσο ασχολούνται 2-3 μαζί τους, οι άλλες να βάζουν δάχτυλο;

    Επίτρεψέ μου να έχω άλλη αντίληψη.
     
  3. Κρυο, καιρος για τριο.... Τωρα ομως ο καιρος ζεσταινει. Αρα που θα βρουμε κρυο για να κανουμε τριο;  
     
  4. χαχαχαχα... Εσύ, εγώ, οι los Panchos και η γκουανταναμέρα
     
  5. AliceInChains08

    AliceInChains08 100yrs of Solitude


    Σαν παρτούζα μου ακούγεται αυτό.. και άκρως διαστροφική μάλιστα.
     
  6. Maze_

    Maze_ Maze

    1 άντρας με 2 γυναίκες είναι τρίο....
    1 άντρας με 3 γυναίκες είναι παρτούζα....
    Οι υπόλιπες απλά είναι "ηδονοβλεψίες" και αυνανίζοντε...
    Το ίδιο ισχύει και αντίθετα!
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Ok...για να γίνω κατανοητός θα το οπτικοποιήσω κι αυτό.

    Εχεις πάρτι με 10 αντρες και 10 γυναίκες...κάποια στιγμή μετά τα ποτά γδύνονται και αρχίζουν τα σεξουαλικά μεταξύ τους και άκρως στρειτ. Ενδέχεται κάποιες κατα τη διάρκεια του πάρτι να τις πηδάνε 3 συγχρόνως (ή και παραπάνω....οτι κάνει γούστο ο καθένας) και αντίστοιχα κάποιον άντρα. Επίσης ενδέχεται και κάποιοι κουρασμένοι ή σε κάποιο διάλλειμα απλά να αυνανίζονται βλέποντας. Και ας δεχτούμε χάριν του παραδείγματος οτι στο τέλος του πάρτι τουλάχιστον το κάθε 1 μέλος έχει κάνει σεξ με τους υπόλοιπους 10 του αντίθετου φύλου. Οπότε σύμφωνα με το δικό σου σκεπτικό για το τρίο συμπεραίνουμε οτι δεν ήταν παρτούζα αλλά σεξ 1 προς 10 εκ περιτροπής.

    Τωρα αν σε μπερδεύουν οι αριθμοί...αντι να το αυξήσουμε απο 3 (τριο) σε 20 (παρτούζα) κάντο απο 3 (τρίο) σε 4 (παρτούζα)...
     
  8. AliceInChains08

    AliceInChains08 100yrs of Solitude

    Οι αριθμοί δεν με μπερδεύουν ποτέ, μην ανησυχείς.

    Νομίζω ότι εκθέσαμε αμφότεροι τις απόψεις μας και νομίζω κατάλαβες τι λέω. Εγώ τουλάχιστον κατάλαβα τι λες εσύ. Διαφωνούμε. Νομίζω είναι ευκολότερο να μείνουμε σε αυτό, από το να επιμένουμε να αλλάξουμε την προσωπική άποψη του συνομιλητή μας με περαιτέρω παραδείγματα.
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Μπερδευτήκαμε στο "τρίο"... τι σας κάνει να πιστεύετε πως θα βγάλουμε άκρη με τα όργια;
     
  10. AliceInChains08

    AliceInChains08 100yrs of Solitude

    Μα με τα όργια θα βγάλουμε άκρη. Γι' αυτό δεν τολμάει κανείς να κάνει λόγο.
     
  11. Στο όργιο μπορεί κάποιος να λουφάρει χωρίς να γίνει αντιληπτός. Στο τρίο πρέπει να ιδρώσει τη φανέλα  
     
  12. AliceInChains08

    AliceInChains08 100yrs of Solitude

    1) Επειδή το είπε ο Κ.
    2) Απόλαυση = σφύριγμα (με καθόλου, με ένα, με δύο, με χ δάχτυλα)