Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχει εξαφανιστεί το μουνάκι …

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Emiris, στις 15 Φεβρουαρίου 2012.

  1. tithon

    tithon Contributor

    να το κοιτάξεις, αυτό.  
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    H Aισθητική είναι η προσωπικότητά μας...
    Διότι οι επιλογές μας είναι ακριβέστατα εμείς, πολύ πιο πολύ απ' ό,τι "εμείς"...
    Ούτε δακτυλικό αποτύπωμα να ήταν η ...άτιμη..!
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Χα χα χα χα
    Πρέπει να σκύψεις για να το κοιτάξεις.
     
  4. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Θύελλα απόψεων και αντιδράσεων. Το κάθε τι έχει φανατικούς φίλους αλλά και "εχθρούς".

    Το πρώτο ζητούμενο είναι πως αισθάνεται η κάθε γυναίκα με την επιλογή της και αν αυτό την κάνει στο μυαλό της αλλά και στο πρακτικό μέρος πιο ερωτική και πιο ελκυστική. Αυτό φυσικά περνάει και από τα γούστα του παρτενέρ/συντρόφου της, δεδομένου ότι πάντα εξετάζουμε τι απήχηση έχει ένα πράγμα στην άλλη/άλλο. Πόσο μάλλον "αυτό το πράγμα".

    Από κει και πέρα έχω εκφράσει τις μύχιες απόψεις και προτιμήσεις μου και το τι με κάνει να δίνω τον καλύτερό μου εαυτό όταν έρθει η ώρα για ένα τόσο... γκουρμέ και ξεχωριστό γεύμα  
     
    Last edited: 2 Σεπτεμβρίου 2020
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ομολογω οτι δεν το ειχα σκεφτει για τον εαυτο μου.
    Αποκρυφε, μου εδωσες φοβερη ιδεα για τα αποκρυφα.
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Τρομερή ιδέα.
    Αν φτιάξεις merkin για εσένα, βάλε φωτογραφίες βήμα βήμα την κατασκευή.
    Ενδιαφέρομαι κι εγώ.  
     
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Μην δίνετε ιδέες. Τελείως καθαρό το θελουμε. Να μπορούμε να βάλουμε γλωσσίτσα άνετα. Θυμηθήκατε τώρα δεκαετία 70...πλιζ.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    έχει και γνώμη;    
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Ιδού η απορία  
     
  11. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Μια και δεν μιλησα ποτε για merkin, καλύτερα να ααχοληθεις με την εν λογω χειροτεχνία μονος σου.  
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μην μαλλιασει και η γλωσσα μας...