Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Έχω άδικο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Princess_of_Pain, στις 31 Μαϊου 2007.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    Πάντα έτσι γράφω όταν έχω νεύρα με κάποιον και στην προκειμένη είσαι εσύ αυτός, τώρα όσο για ψευτομαγκιά, δεν θα το έλεγα, είμαι μάγκας και μεγάλος μάλιστα γι αυτό άλλωστε και το έβγαλα δημόσια αυτό. Ψευτόμαγκας για να μην χρησιμοποιήσω άλλη βαρύτερη λέξη. Μίλησα τελευταία φορά και να ξέρεις κάτι, δεν απειλώ, προειδοποιώ, και εφόσον εσύ δεν είσαι διατεθημένος να το κάνεις, θα την βρούμε αλλιώς την λύση. Πίσω έχει η Αφέντρα την ουρά   Όσο για να βρω κάποιον από εδώ μέσα, δεν ενδιαφέρομαι, έχω αυτό που εγώ θέλω, αλί από μερικούς σαν κι εσένα που δεν ξέρουν τι ψάχνουν σε αυτήν την ζωή, και βωμολοχίες τις χρησιμοποιώ, και με το δίκιο μου όταν με παίρνεις με απόκρυψη ζωντανό και μου λες τα όσα!!! Α!! και δεν μας απάντησες, είσαι ή δεν είσαι από τις Καλύβες? Αλλά θα το διαπιστώσω μόνη μου σε λίγες μέρες και μετά τα λέμε.
     
    Last edited by a moderator: 31 Μαϊου 2007
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    dentman αυτό άστο σε μένα, εάν νομίζεις ότι τον ξέρεις καλά, λυπάμαι αλλά θα απογοητευτείς όταν βγουν όλα στην φόρα. Πόσο τυχαίο μπορεί να είναι? Ίδιο nickname, ηλικία, έχει σπουδάσει αρχιτέκτονας ή κάτι παρόμοιο. Πόσοι μπορεί να είναι αυτοί? Θα δείξει η νεκροψία    
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    @Princess_of_Pain

    Αν συνεχιστούν οι δημόσιες επί προσωπικού αντιπαραθέσεις, ύβρεις προσβολές θα αναγκαστώ να κλεισω ή και να διαγράψω το νήμα.
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    Κάνε ότι νομίζεις, εγώ αυτό που ήθελα το έκανα και να είσαι σίγουρος ότι μόλις δικαιωθώ, θα σας δείξω την απόφαση του δικαστηρίου  
     
  5. tangerine

    tangerine Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?


    Πρωτον, δεν εννοουσα οτι ψαχνεις κατι ή καποιον εδω μεσα. Αν και ημουν σαφης, καταλαβες τελειως διαφορετικο πραγμα.

    Δευτερον, εχεις μεγαλο προβλημα με το κομμα (,). Το χρησιμοποιεις συχνα και σε ατακτα σημεια. Ετσι κανεις το γραπτο σου δυσκολο στο να διαβαστει με αποτελεσμα την λαθος εκμαιευση του ζητουμενου νοηματος. Γι αυτο θα σου κανω μια ευχαριστη αποκαλυψη. Υπαρχει και κατι που λεγεται τελεία (.).

    Τριτον,
    ".....δεν θα το έλεγα, είμαι μάγκας και μεγάλος μάλιστα γι αυτό άλλωστε και το έβγαλα δημόσια αυτό....."
    Εχεις κανει λαθος στο γενος. Εκτος και αν εχεις παραλειψει κατι απο το προφιλ σου....

    Θα στο πω αλλη μια φορα. Δεν σε ξερω γιατι απλουστατα δεν γνωριζομαστε.

    Γι αυτο κανε οτι θες. Βαλε και εισαγγελεις και δικαστες, πηγαινε και στην Τατιανα αμα θες.

    Εγω παντως και πολυ ασχοληθηκα μαζι σου.

    Εχεις καταντησει μονοτονη.

    Σε βαρεθηκα.

    Γειαααααααααα:sleep:
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Έχω άδικο?

    Εγώ να δεις πόσο έχω βαρεθεί με το όλο θέμα και ψυχικά και σωματικά λόγω του ότι το δίνεις περίεργες ώρες, αλλά και πάλι δεν απάντησες επί της ουσίας αγαπητέ.

    Είσαι ή δεν είσαι από τις Καλύβες????????

    Το που θα πάω εγώ το έχω ήδη δρομολογήσει, μην αγχώνεσαι    
     
  7. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Έχω άδικο?

    αυτο που κανει ειναι απαραδεκτο
    αλλα ρε παιδια το κανονικο σας δινετε?
    γιατι δεν αγοραζετε καποιον αριθμο που θα δινετε για τις εδω γνωριμιες σας
    και ετσι αποφευγετε τα προβληματα.εγω αυτο κανω