Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ήμουν ή έγινα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 22 Απριλίου 2016.

  1. Aether_Ror

    Aether_Ror Ꮖ ɖօռ'Շ ҽxɨֆՇ

    Η δημιουργική διάθεση, η τάση για νοηματοδότηση καταστάσεων η Ανθρώπινων υπάρξεων, υποδηλώνει Κυριαρχική φύση και κατά κανόνα είναι έμφυτη! Από 'κει και πέρα όσο αφορά την όποια υποτακτική προδιάθεση που μπορεί να υπάρχει σε κάποιο πλάσμα....Ένας επιδέξιος Κυρίαρχος (ανάλογα με τις ικανότητες του) μπορεί να υποτάξει "οτιδήποτε" θελήσει  
     
    Last edited by a moderator: 3 Μαϊου 2016
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εγώ λέω πως όλοι είμαστε απ' όλα σε μια κλίμακα, ας πούμε, 1 έως 99...
    Το να βγεί κάτι παραόξω είναι θέμα έντασης (της κλίμακας) και συνθηκών.
    Με μοναδικό φίλτρο το πόσο "ακούμε" την πάρτη μας.
    Το σημαντικό είναι το φίλτρο...
    Απ' ό,τι κι αν εξαρτάται αυτό το φίλτρο.
    Που δεν νομίζω να πολυενδιαφέρει.
    Στον δρόμο προσπαθούμε να το αντιληφθούμε και να το καταλάβουμε.
    Ο καθείς με τα μέσα του...
     
  3. το μονο φιλτρο που ξρω ειναι αυτο του αστεριξ και οβελιξ
     
  4. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Ω ναιιιι   Τι μου θύμισες τώρα...
    Ήμουν ένα πολύ γρήγορο, δυνατό και ψηλό (για την ηλικία μου) κορίτσι...
    Δύσκολο πολύ να με νικούσε αγοράκι και να με έπιανε για την φυλακή...Όταν όμως τα καταφερνε κάποιο αγοράκι ήταν οργασμός και έρως κεραυνοβόλος! εμείς το είχαμε εξελίξει και με δέσιμο με σχοινιά...χαχαχα
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Καλά σε ποια γειτονια μεγάλωσες?
    Νόμιζα ότι μόνο ο ΣΤΑΝ ''μεγάλωσε μέσα στην αλητεια '' ...   
     
  6. Braveheart

    Braveheart New Member

    Εγώ αντίστοιχα θυμάμαι ότι στην ίδια περίπτωση με τους κλέφτες και αστυνόμους με γοήτευε/ερεθιζε όταν με έπιαναν Και μου κρατούσαν τα χέρια.. Η αν πάνω σε καποιο παιχνίδι τύχαινε να με δέσουν και να Είναι "ανήμπορος"... Αργότερα ανακάλυψα ότι με ερεθίζει η αίσθηση κάποιας ζώνης να μου δείξει τα χέρια και συνήθιζα οταν μένω μόνος στο σπίτι να δένω τα χέρια μου κλπ... Έτσι σιγα σιγα ανακάλυψα κ το bdsm.. Το κακό στην υπόθεση είναι πως ακόμα δεν έχω έρθει σε πραγματική επαφή με το bdsm για να καταλάβω πολλά πράγματα Και όλα αυτά μένουν απωθημένα...
     
  7. Δεν ήμουν, ούτε έγινα.
    Η ελπίδα όμως πεθαίνει τελευταία. Με το πυρωμένο σίδερο να σκίζει το άλικο κορμί της... 
     
  8. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    Και ήμουν και έγινα... ;-)
     
  9. πολλα ημουν πεφτουν.... και θυμηθηκα το- τι ημουνααααα για σεναααα νε τι ηηησουναααα για μεναααα καιρος λοιπον για να λογαριαστουμεεε εεεεεεε- δικο σας!!!
     
  10. ξηγηθηκα ερωτικα?
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σίγουρα έγινα
     
  12. Mr. Hyde

    Mr. Hyde S.S.C., R.A.C.K.

    Καλησπέρα φίλες και φίλοι!

    Μόλις έγινα μέλος στην παρέα! Αυτό είναι το πρώτο σχόλιό μου, νομίζω πως είναι σωστό να ξεκινήσω από αυτό το θέμα...

    Νομίζω πως πάντα ήμουν Κυρίαρχος, πάντα είχα αυτές τις τάσεις...

    Θυμάμαι πως από το καλοκαίρι μετά την Πέμπτη Δημοτικού, είχα τις πρώτες σεξουαλικές μου ορμές και φαντασιώσεις. Τότε μού εξήγησε και ο πατέρας μου πώς γίνεται το σεξ.

    Λοιπόν, φαντασιωνόμουν πως μού ανήκει η γυναίκα και τή μαστίγωνα... Γενικά, υποτασσόταν στις ορέξεις μου...

    Είναι χαρακτηριστικό (και ζητώ την κατανόηση και επιείκιά σας σας πάνω σε αυτό!), πως εκείνο το καλοκαίρι ρώτησα τον πατέρα μου εάν είναι λάθος να θέλουμε να μαστιγώνουμε τη γυναίκα μας!...  

    Για την ιστορία, μού απάντησε πολύ έξυπνα πως τη γυναίκα μας τήν αγαπάμε και ποτέ δεν τή χτυπούμε.

    Με τα χρόνια, εξελίχθηκαν οι φαντασιώσεις μου, εκπαιδεύτηκα στο B.D.S.M. (ερασιτεχνικά και μόνος μου από βίντεο του kink.com) και είμαι παντρεμένος με μία υπέροχη κοπέλα που, χωρίς να τό επιδιώξω, είχα την τύχη να γουστάρει το B.D.S.M., το role-playing την υποταγή!

    Αυτός είμαι λοιπόν!

    Οπότε, στην ερώτηση του νηματοθέτη "Ήμουν ή ΄'εγινα;", εγώ θα πρέπει να απαντήσω: Ήμουν.