Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ήμουν ή έγινα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 22 Απριλίου 2016.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    καλώς ορίσατε στην παρέα μας V & D  
    πολύ όμορφη η ιστορία σου
     
  2. Mr. Hyde

    Mr. Hyde S.S.C., R.A.C.K.

    Ευχαριστώ για την υποδοχή! Καλώς σάς βρήκα!

    Βρίσκεις; Ευχαριστώ αλλά τή βρίσκω και λίγο... ντροπιαστική (στο σημείο που ρωτούσα τον πατέρα μου!...)
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    καθόλου. το θεωρώ πολύ τρυφερό που αισθανόσουν τόσο οικεία μαζί του που το μοιράστηκες μαζι του
     
  4. Pain-Inducer

    Pain-Inducer Premium Member

    αν μιλησω για μενα ισως ημουν παντα σαδισταρος απο μωρο μαρεσε στο χωριο ο ηχος απο το καμτσικι και τρελαινομουν οταν επ[εφτε πανω στα καπουλια απο τις αγελαδες δεν ξερω μα αυτο ηταν τελειο ιδιος οταν της εβαζα στην σειρα και τις εβαζα στον σταβλο τρελα μεγαλη . μετα βοηθησαν και οι προσκοποθι εμαθα κομπους δεσιματα και ολα τα συναφη . μαρεσε να δενω και μετα να βρεχω τα δεσιματα για να σφιγγουν περισσοτερο ημουν κακουλης . και τωρα απλα μπορω να πω οτι ημουν ειμαι και θα ειμαι σαδιστης .
     
  5. Mr. Hyde

    Mr. Hyde S.S.C., R.A.C.K.

    Ώπα! Τί είναι αυτό; Δεν τό ήξερα καθόλου!

    Τί μού θύμισες όμως!...

    Εγώ καύλωνα με τη σκηνή του "Υπολοχαγός Νατάσσα" (από το 23:19 του βίντεο) όπου η Αλίκη Βουγιουκλάκη είναι βασανισμένη και δεμένη με χειροπέδες στον τοίχο ενός Dungeon, φορώντας κουρέλια!
     
  6. Mr. Hyde

    Mr. Hyde S.S.C., R.A.C.K.

    Οι ιστορίες σου αυτές μού θυμίζουν μία δική μου ιστορία, στον αντίποδα πάντα, του dominant:

    Θυμάμαι χαρακτηριστικά ένα απόγευμα στο σπίτι του κολλητού μου.

    Ήμασταν τότε στην Πέμπτη ή Έκτη Δημοτικού, οι ορμές μου είχαν ήδη αρχίσει να ξεχύνονται (όπως εξηγώ στο σχόλιό μου ), και η επιθυμία μου για Επιβολή, Κυριαρχία και Τιμωρία γιγαντώνονταν.

    Ο φίλος μου είχε μία αδελφή, μεγαλύτερη από εμάς, ίσως 4 ή 5 χρόνια. Τήν ψιλο-γούσταρα. Αυτή λοιπόν, κάτι έκανε εκείνο το απόγευμα και αυτός τσαντίστηκε (όπως πάντα τσαντίζονται και μαλώνουν μεταξύ τους τα αδέλφια) και τήν έδιωξε από το δωμάτιο. Όταν μείναμε μόνοι μας, μού είπε: "πώς μέ τσαντίζει! Θα έπρεπε να πάρω ένα μαστίγιο με 7 ουρές και να τήν μαστιγώσω!"

    Τώρα από πού ξεσήκωσε την ιδέα για το μαστίγιο με τις 7 ουρές δεν ξέρω, ίσως από κανένα παιδικό στην τηλεόραση. Ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μπορεί να είπε κάτι τέτοιο. Δεν ήταν κανένας αιμομίκτης, ή κανένας bdsm-μάς, τίποτε τέτοιο... Ίσως δεν μπορώ να τό αντιληφθώ διότι στα αυτιά μου ακούστηκε τόσο καυλωτικό, τόσο ηδονικό... Προσπάθησα να μήν αποκαλυφθώ. Απλώς συμφώνησα μονολεκτικά μαζί του χωρίς καμμία άλλη κουβέντα... Το θέμα έμεινε εκεί χωρίς άλλη συζήτηση και ξεχάστηκε γρήγορα.

    Αυτή η κουβέντα του όμως έγινε φαντασίωση στο μυαλό μου και τό σκεφτόμουν για καιρό... Σχεδόν με στοίχειωνε! Φανταζόμουν διάφορα σενάρια στα οποία θα είχα την εξουσία πάνω στην αδελφή του και θα τήν μαστίγωνα γυμνή...

    Όπως καταλαβαίνετε, μετά από σχεδόν 20 χρόνια, ακόμη θυμάμαι την έντονη ερωτική bdsm επιθυμία που μου δημιουργήθηκε!


    -------------------------------------------------------------------------------------

    Edit: Για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω, εκτός από τη φράση "σχόλιό μου", σε σύνδεσμο μπήκαν και οι 4 τελευταίες παράγραφοι. Κάτι που παλεύω να διορθώσω και δεν μπορώ...
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2016
  7. brenda

    brenda FU very much

    Γεννήθηκα σχεδόν 10 μηνών, με φολίδες, σαν ψάρι, από κει κληρονόμησα την αγάπη μου για το νερό και το asphyxiation.
    O γιατρός πήγε να δει αν αναπνέω και τον δάγκωσα στ΄αυτί με το ένα και μοναδικό μου δόντι. 
    Οι συμμαθήτριες μου πηδούσαν το σκοινάκι, ενώ εγώ τις κυνηγούσα να τις δέσω με αυτό.
    Ο φίλος μου ο Ντένης, μου τραβούσε τις κοτσίδες κι εγώ επίτηδες τον τσιμπούσα δυνατά για να το επαναλάβει, χωρίς ποτέ να βγάλω τσιμουδιά, εκεί στα μουγκά.
    Ο Δημητράκης, το συνομίληκο γειτονάκι μου στην Κασσσάνδρα, ήθελε από μικρός να γίνει γιατρός και έβαζε το χέρι του παντού, όπως επίσης και το κουταλάκι του απογευματινού αβγού με την ζάχαρη και το Hemo, τεσσάρων ήμασταν θαρρώ και επειδή μετακομίσαμε, τον ξαναείδα πριν από πέντε χρόνια, το θυμόταν κι ο ίδιος το παιχνίδι μας....
    Στην σανταλίνα-μανταλίνα, χούφτωνα αβέρτα κωλαράκια, αγορίστικα και κοριτσίστικα. Πάντα μου άρεσε να πηδάω στη μέση, να έχω έναν μπρος και έναν πίσω μου.
    Άφηνα τον γάτο μου να με δαγκώνει παντού και καύλωνα, εντελώς ασυνείδητα.
    Θυμάμαι την απίστευτη χαρά μου, όταν την αρχική απογοήτευση τού να μην πάρω δικό μου ροζ ποδήλατο, αλλά να κληρονομήσω το αεκτζίδικο κίτρινο του αδερφού μου, την αντικατέστησε μία έκφραση ευδαιμονίας, όταν κάθησα πάνω στην σκληρή, χρησιμοποιημένη, αγορίστική του σέλα.
    O αδερφός μου, τέσσερα χρόνια μεγαλύτερος, πάνω σ΄έναν καυγά, μου έκοψε τέσσερα δάχτυλα με το ξυραφάκι που έξυνε ο μπαμπάς τα μολύβια ζωγραφικής, κι εγώ τον εκδικήθηκα καρφώνοντάς του ένα κόκκινο στυλό στο χέρι, αλλά στο νοσοκομείο η μαμά μου κατέρρευσε μετά τα ράμματα του Παναή.
    Στη γενιά μου, είχαμε ακόμη δασκάλους με την βέργα, γυάλιζε το μάτι μου όταν κάποιος τις μάζευε, δυστυχώς εγώ ήμουν τόσο κοσμία, που ποτέ δεν την γεύτηκα. Το έπαιζα όμως σπίτι με την ξαδέρφη μου, χρησιμοποιώντας έναν τεράστιο τετράγωνο χάρακα από κάτι σαν πλεξιγκλάς.
    Μόνο με τα ζώα είχα τεράστια ευαισθησία, αλλά όταν ένας πιτσιρικάς μαχαίρωσε τον γάτο μου στον ακάλυπτο, τον βρήκα και του έσπασα το δεξί του χέρι (δεξόχειρας ήταν), αυτός 14, εγώ 12. Οι μηνύσεις των μπαμπάδων μας αποσύρθηκαν συναινετικά, όταν κατάλαβαν τι έγινε.
    Για την ζώνη του μπαμπά μου, έχω ήδη μιλήσει με νοσταλγία, μιας που ήταν μία και μόνη η φορά που τις έφαγα.
    Το πρώτο μου anal plug, ήταν μία βούρτσα, με μεγάλη, στρογγυλή ξύλινη λαβή και κάτι σκληρές τρίχες μπροστά που μου έγδερναν τα μπουτάκια.
    Στη θάλασσα, μου άρεσε να κάνω μπάνιο χωρίς το από κάτω, κολυμπούσα βαθιά και έχωνα το μαγιό στο μουνάκι μου για να νιώθω ελεύθερη και ζορισμένη ταυτόχρονα.
    Δεν θέλετε να ξέρετε για την τυφλόμυγα, πόσο μου άρεσε να χάνω και να φοράω συνεχώς το μαντήλι...
    Αααααααααχχχχχ, τι μου θυμίσατε μ΄αυτό το νήμα πάλι! 
     
    Last edited: 23 Μαϊου 2016
  8. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    Ο άνθρωπος γεννιέται δεν γίνεται.-
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Εμένα έπαψε να με απασχολεί. Μου αρκεί που ΕΙΜΑΙ.  
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ήμουν κι απόγινα.
    Από νωρίς στα βάσανα  
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Ελπίζω να μπορέσω να απαντήσω μετά απο άλλα 5-6 χρόνια ψυχοθεραπείας, και δεν κάνω πλάκα.
     
  12. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ασπρο ή μαυρο; Μα υπαρχουν χιλιαδες αποχρωσεις ενδιαμεσα!!!!!
    Ποιος μπορει να πει οτι εμεινε ιδιος μετα το περασμα στην πλευρα του βδσμ;
    Προσωπικα, βρισκω καινουριες charlotte μεσα μου καθε φορα που ξεπερνω τον εαυτο μου.
    Ετσι βλεπω οτι γινομαι.........ελα ομως που κατα τη διαρκεια αυτου του ταξιδιου μου, αναγνωριζω,ψηγματα βδσμ και στον "παλιο" εαυτο μου!!! Και πως θα γινομουν, αλλωστε αν δεν υπηρχαν αυτα για να στηριξουν εξελικτικα την μεταμορφωση μου!!!!