Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όνειρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 20 Νοεμβρίου 2008.

  1. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    όχι γαμώτο μου. διάβασε το ποστ στο θέμα ομορφιά και θα καταλάβεις.
    ατολμία.
     
  2. Babylon

    Babylon Regular Member

    Πως γινεται να σε στοιχειωνει ακομα κατι που εγινε πριν εντεκα χρονια;

    Παλι το μυαλο μου γεννησε τη νυχτα ενα απο αυτα τα μυστηριωδη, σκοτεινα μερη. Εγω ημουν εκεινο το μικρο κοριτσι, η μεγαλη του αδερφη και ο παρατηρητης. Στο σπιτι μονο η μητερα της, απολυτη η απουσια αντρικης παρουσιας. Ο αντρας που ποτε δεν θυμαμαι το προσωπο του (πρωταγωνιστης παντα στους εφιαλτες μου), αρπαξε τη μικρη, πιθανον να την εχει ηδη σκοτωσει. Βρισκω ενα σημειωμα που ειχε κρυψει εκεινη στην τσεπη μιας ζακετας στην ντουλαπα, οπου και η ιδια ηταν κρυμμενη πριν την βρει ο αντρας. Ειμαι ετοιμη να διαβασω το σημειωμα οταν νιωθω την παρουσια του. Δεν προλαβαινω να κλειδωσω την πορτα.

    Τωρα η πορτα, ειναι η αληθινη πορτα, του αληθινου σπιτιου, που εγινε οτι εγινε τοτε. (Πως δεν ειχα κανει την συνδεση νωριτερα; )

    Ο αντρας εχει ερθει για εμενα αυτη τη φορα. Η μητερα μας κλαιει. Δεν μπορω να τον αφησω να της παρει και τα δυο της παιδια. Δεν θα το αντεξει. Ψαχνω για κατι αιχμηρο. Υπαρχουν πολλοι ανθρωποι στα αλλα δωματια, και εχουν παρει ολα τα μαχαιρια για να προστατευτουν. Δεν εχει μεινει τιποτα για εμενα. Το μονο που βρισκω ειναι ενα μεγαλο κουταλι.

    Ξυπναω.

    Την επομενη, ηταν η πρωτη φορα που μιλωντας για εκεινο το γεγονος δακρυσα. Εντεκα χρονια αργοτερα, τωρα συνειδητοποιω το κοστος.
     
  3. Kosmos38

    Kosmos38 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Όνειρα

    Λοιπον να φερετε τα αυτοκινητα σας να τσεκαρουμε τα φρενα τους για να εχετε ησυχο υπνο........
    και στους φιλους απο το φορουμ ο ελεγχος ειναι δωρεαν....   
     
  4. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    για ονειρα μιλαμε η για εφιαλτες? 
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Ντεν έκω αυτοκίνητο καρντιά μου..



    Χα!!φιου,έχω δει και πολύ χειρότερους!εξάλλου, ακόμα και το κακό σεξ, είναι καλύτερο από το καθόλου σεξ..
     
  6. Kosmos38

    Kosmos38 Regular Member

     
  7. engelsblood

    engelsblood Regular Member

    βασικά αυτό που βλεπαμε αρκετοι ως παιδιά,που μασ κυνηγούσαν αλλα τελικά δ μας έπιαναν πως ερμηνεύεται?τ έχω ακούσει από πολλούς κ συνέβαινε κ σ μένα...  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor



    άντε για να ξυπνάμε ..!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. NIK_Cave

    NIK_Cave Regular Member

    Last edited by a moderator: 1 Απριλίου 2009
  10. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Χθες το βράδι ονειρεύτηκα οτι λιαζόμουνα αμέριμνος σε κάποια παραλία. Δίπλα μου ήταν ξαπλωμένη μια ωραία γκόμενα, υπαρκτή, αλλά δε θυμάμαι ποιά. Όμως εκεί που ήμουν μεσ' τη χαλαρότητα, άρχισαν να ανεβαίνουν πάνω μου εκατοντάδες μυρμήγκια. Τελικά όμως δεν ήταν ιδιαίτερο πρόβλημα - σηκώθηκα, έκανα μια βουτιά στη θάλασσα, και φυσικά τα ξεφορτώθηκα.

    Ίσως στο μέλλον να πρέπει να αποφεύγω τα σάντουιτς με μετσοβόνε λίγο πριν τον ύπνο.
     
  11. memistress

    memistress Regular Member





    χαχαχα!!!δειξε μ τον φιλο σ να σου πω ποιος εισαι!!!μωρο μ εσυ!!!
     
  12. Babylon

    Babylon Regular Member


    Μολις θα εγραφα πως ονειρευτηκα χθες πως ημουν ξαπλωμενη σε μια παραλια με αμμο, πρεπει να ηταν βραδυ, ημουν μπρουμυτα και κοιταζα τη θαλασσα ευθεια μπροστα. Με πηρε ο υπνος και ενιωθα μεσα στο ονειρο πως κοιμομουν για ωρες, που και που ξυπναγα και αγγιζα την αμμο για να επιβεβαιωθω πως δεν ηταν ονειρο και συνεχιζα να κοιμαμαι.

    Το ερμηνευσα ως καποιου ειδους καινουργια αρχη, καθοτι ο υπνος ειναι οτι πιο κοντα στο θανατο σε συμβολικο και μη επιπεδο. Η σοφη μου φιλη προσθεσε πως το να εισαι στην στερια και να βλεπεις την θαλασσα (οπου νερο συνηθως το υποσυνειδητο) και να ξαπλωνεις η να κοιμασαι, σημαινει πως εισαι σε "ειρηνη" με το υποσυνειδητο σου, δεν σε τρομαζει.

    Φοβαμαι πως εχω αρχισει να ακουγομαι πολυ new age : ), αλλα αφου και η τελευταια ορθολογιστρια φιλη που ειχε κανει ολοκληρη πτυχιακη πανω στο "new age crap" δηλωσε χθες πως πηγε σε ολιστικο γιατρο, it's official. We are all doomed.

    Συμπερασμα: δεν εφταιγε το μετσοβονε, μαλλον πρεπει να το ριξεις στο μαζικο συνειδητο.