Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 29 Ιουλίου 2020.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ο ανθρωπος που θυσιαστηκε για σωσει την ζωη του ανθρωπου που αγαπουσε, ξεπερασε τα ορια του?
     
  2. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΕΓΙΝΕ!!
     
  3. Δεν νομίζω ότι καταλαβαίνω την ερώτηση ..
    Μιλάμε για ψυχολογικά όρια .Οχι για όρια ζωής και θανάτου.
     
  4. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ψυχολογικα ειναι και αυτο αν σκεφτεις πως αν δεν το εκανε θα ειχε ξεπερασει τα δικα του ορια
     
  5. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Κάποια σκληρά όρια παραμένουν σταθερά.
     
  6. Εμ .. δεν βλέπω την σύνδεσή.. αυτό που αναφέρεις είναι μία έκτακτη ανάγκη. Ενα ζήτημά ζωής και θανάτου.
     
  7. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Δεν το καταλαβαίνω, πώς το εννοείς;
    Με όλο το θάρρος θα σου πω, πως το να αφεθείς και να εμπιστευτείς είναι δύσκολο ακόμα πιο δύσκολο όμως είναι να αφήσεις λίγο στην άκρη το εγώ σου.
    Εκτός κ αν αναφέρεσαι σε 100% σκληρά όρια που ναι θα συμφωνήσω μαζί σου ότι είναι αδιαπραγμάτευτα.
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Βγαινουμε εκτος θεματος αλλα ο θανατος δεν ειναι παντα ακαριαιος ουτε παντα ξαφνικος... ελα το εχεις, δουλεψε το λιγο  
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    otan agapaw ανεφ ορων δεν υπαρχουν ορια
     
  10. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Μάλιστα
     
  11. Με παραδείγματά λοιπόν, που μου αρέσουν κιόλας! Ας πάρουμε την κοπρολαγνεία. Αντε και αφέθηκα και εμπιστεύτηκα και αγάπησα ρε φίλε @thief !!! Πως διάολό φεύγει από την λίστα των hard?????
     
  12. Συγνώμη αλλά συνεχίζω να μην βλέπω τον συσχετισμό...