Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Anacreon, στις 11 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Από μικρός στα βάσανα... Χικ.  
     
  2. Ioannis30

    Ioannis30 New Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Η ιστορία σου ήταν πολυ καλή . Μέχρι που έφτασα σε αυτό το σημείο.

    Γροθιές. Στα πλευρά σου. Στο διάφραγμα

    Το κορίτσι της προσωπικής σου ιστορίας επέζησε ;
     
  3. Voudou

    Voudou New Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Πολύ ωραία αφήγηση Anacreon... Πραγματικά γεμάτη έντονες εικόνες!
     
  4. Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Χαχα! Δεν ήταν κορίτσι. 38 χρονώ γαϊδούρα ήταν και μισό κεφάλι ψηλότερή μου. Γω ήμανε παιδάκι τότε 21 χρονώ.
    Αυτή μια χαρά επέζησε, αλλά εμένα με έκανε ανώμαλο, γιατί ήταν η πρώτη που χτύπησα με πρόθεση να τη βλάψω και να την πονέσω ωμά και το χειρότερο είναι ότι αυτή με τσίγκλιζε για πιο άγρια και το ακόμα χειρότερο είναι ότι καύλωσα άγρια με την ωμότητα της βίας μου και την ωμότητα με την οποία εκείνη την αποζητούσε και το ακόμη ακόμη χειρότερο είναι ότι τότε πρωτοκατάλαβα ότι το κτηνώδες θηλυκό που κρύβεται κάτω από την περσόνα κάθε γυναίκας είναι ένα αχόρταγο και άτρωτο θηρίο που, ό,τι και να του κάνεις εσύ, όσο κι αν νομίζεις ότι το χτυπάς και το εκμηδενίζεις, κατά βάθος αυτό σε χρησιμοποιεί και το καταφχαριστιέται μ' έναν δαιμονικό τρόπο.
     
  5. long

    long New Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    γροθιά χωρίς κοντρολ δεν θα έριχνα ποτέ σε υποτακτική , το νοσοκομείο θα ήταν σίγουρη κατάληξη ...
     
  6. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Να και κάτι που δεν ήξερα.

    Άντρας γίνεσαι όταν ξυλοφορτώνεις μια γυναίκα και δη "ερωτικά".

                   
     
  7. Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    α) Το νήμα αφορά προσωπική εμπειρία και συνεπώς υπάρχουν δεδομένα που δεν μπορεί να γνωρίζει ο κάθε αναγνώστης. Εν προκειμένω το "μ' έκανες άντρα" δεν αφορούσε εκείνη τη βραδιά αλλά προηγούμενες. Ήταν η πρώτη σημαντικά μεγαλύτερή μου γυναίκα (εγώ ήμουν πιτσιρικάς και μέχρι τότε ήμουν με συνομήλικες ή λίγο μεγαλύτερες) και μαζί της είχα ήδη μάθει ένα σεξ εντελώς διαφορετικό, πολύ πιο ποιοτικό, απαιτητικό και πολύπλοκο από ότι ήξερα μέχρι τότε με τις συνομήλικες. Εξ ου το "μ' έκανες άντρα". Δεν έχει να κάνει με το ξύλο.
    β) Εν πάση περιπτώσει αυτό είναι ένα προσωπικό βίωμα, αυτά ένιωθα εκείνη τη στιγμή και αυτά έγραψα. Τα καυλωμένα feeling της στιγμής δεν περνάνε από φίλτρο καθωσπρεπισμού. Προκύπτουν από τα βάθη.
    γ) Στα ζητήματα του κρεβατιού δεν με απασχολεί η εκτίμηση ούτε καν των ανθρώπων που υπολήπτομαι. Πολλώ δε μάλλον αυτών που δεν υπολήπτομαι.
     
  8. Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Εννοείται.
    Καμιά φορά ψαχουλεύω τη δομή του σκελετού τους, χαιδεύω τα λεπτά οστά και το σχεδόν ανύπαρκτο μυικό σύστημα κι αναρωτιέμαι πώς δεν σπάνε.
     
  9. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Εξαιρετικό Anacreon.
    Μην δίνεις εξηγήσεις για ό,τι βίωσες και ειδικά όταν στις "ζητάνε" με τέτοιο ύφος.
    Heretic_Angel, είσαι απαράδεκτος. Ελπίζω το χλευαστικό post σου σε personal experience κάποιου που είχε τα κότσια να την μοιραστεί με τον όποιο τρόπο ο ίδιος επέλεξε, να διαγραφεί άμεσα.
     
  10. Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Λέμε ΟΧΙ στη λογοκρισία!  
     
  11. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Kαλά, μην παίρνεις κ όρκο ότι κατέχεις τι κρύβεται στα ενδότερα της κάθε γυναίκας. Οι γενικεύσεις του στυλ οι γυναίκες είναι αυτό ή άντρες το άλλο, δεν με βρίσκουν σύμφωνη γιατί παγιδευόμαστε στα γνωστά στερεότυπα περί φύλου, που έντεχνα μας έχουν ενσωματωθεί. Από κάποιες εμπειρίες που έχουμε ορισμένων τύπων γυναικών, δεν μπορούν να βγουν γενικά συμπεράσματα. Η δαιμονοποίηση της γυναίκας ως αδηφάγο κ άτρωτο πλάσμα, νομίζω έχει να κάνει περισσότερο με θρησκευτικά κατάλοιπα που λιγο ως πολύ έχουμε διαποτιστεί, όσο κι αν διατεινόμαστε περί του αντιθέτου. Για μένα, η γυναίκα ούτε δαιμονικό κτήνος είναι ούτε αγία..κάθε μία αναλόγως βιωμάτων διαμορφώνεται σε άπειρες παραλλαγές χαρακτηριστικών κ ίσως θα μπορούσε να καταταχθεί σε κάποιες μεγαλύτερες ομάδες..όμως, με πολλές επιφυλάξεις.
     
    Last edited: 7 Απριλίου 2011
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Όταν πρωταντίκρυσα το Κτήνος

    Βρε εικονοπλαστη ανωμαλε και απρεπη καυλιαρη.....με ανατριχιασες με τοσο ξυλο που της εδωσες!
    Νοιωθω ηδη ενα πονο στα πλευρα μου παναθεμα σε.

    Περα απο την πλακα, υπεροχη αφηγηση,λογος ορμητικος και αυθορμητος αν και λιγο βιαιες οι εικονες για τα γουστα μου.
    Αλλα....its ok!
    Κατεθεσες την ψυχη σου....