Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όχι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 26 Οκτωβρίου 2008.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Οχι σε αυτούς που φοράνε στρατιωτικό παντελόνι, αθλητικά και σακάκι από καλό κουστούμι. Που πας ρε πεζοναύτη μούφα μου λες?? Βρε ουρτ!!!
     
  2. Μα πού τους πετυχαίνεις;;;  
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    αχχαχαχχα στη γειτονιά μου...οπότε καταλαβαίνεις... εδώ είμαστε υπερθέαμα  
     
  4. Τυχερούλα!!!  
     
  5. DiDi

    DiDi Regular Member

    Ναι ναι μέρα με τη μέρα ολοκληρώνομαι σα γυναίκα με τα σούργελα εδώ  
     
  6. Να μετακομίσω;;;  
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    χμμμ... Οχι θέλω να το ζω μόνη μου αυτό...     
     
  8. Ε μη στο χαλάσω τότε....  
     
  9. Storm

    Storm Regular Member

    Συνοικία το όνειρο!
     
  10. female

    female Contributor



    Γιατί όχι;

    Τι dress code πρέπει να έχουν τελικά, τι εσώρουχα να φοράνε, τι ρούχα, για πες, για πες ...



     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

      
     
  12. female

    female Contributor

    Τι γελάς; Σοβαρά ρώτησα. Τι επιτρέπεται από τη fashion police ; Δώσε μερικά αποδεκτά στυλ. Κουστούμι γραβάτα ναι; Χαμηλοκάβαλο να κρέμεται λίγο πάνω από τα οικογενειακά κοσμήματα, ναι ή όχι; Ζιβάγκο ΟΚ ή θεωρείται πολύ passe' αριστερίστικο; Πουκάμισο ριγέ ή το καρώ σε χαλάει; Ένα πόλο ή ένα μακό θα εκληφθεί φτηνιάρικο; Αθλητικά παπούτσια είπαμε στο πυρ το εξώτερον. Μποτάκι ΟΚ; Κάλτσες άσπρες, φαντάζομαι, δεν το συζητάς. Σλιπ μονόχρωμο κάνει ή ξενερώνει;




    Εμένα πάντως αυτό το λουκ μιλιταίρ ή έστω, αβιατέρ, μ' αρέσει... Α, λε φουλάρ...!