Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Όχι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος sorriso solare, στις 26 Οκτωβρίου 2008.

  1. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: Όχι...

    Ασ' τη μύγα κάτω! ΑΣ’ ΤΗ ΜΥΓΑ ΚΑΤΩ!!!






















    …δική μου είναι

     
     
  2. Re: Απάντηση: Όχι...


    Χμμ…σχετικώς εύπορο…ναι…αλλά πολύ "σχετικώς" όμως.
    10,000 ευρώ μια αλλαξιά ρούχα. (χωρίς το ρολόι) Ναι ένας σχετικώς εύπορος μπορεί να τα αγοράσει
    Ερώτηση. Θα έχει μόνο μια αλλαξιά ρούχα?
    Έγκλημα καθοσιώσεως Νο 2 (εκτος απο τα καζουαλ στις βραδινες εξοδους)
    Να βγεις δυο βραδιές και να φοράς τα ίδια. Πρέπει να έχεις κάμποσα απ αυτά
    τα κουστούμια ,πουκάμισα ,παπούτσια ,καλοκαιρινά ,χειμερινά ,πρωινά, βραδινά κλπ
    Δηλαδή μια σωστή ντουλάπα απ όλα αυτά κοστίζει όσο ένα διαμέρισμα
    Πλερωμένα τα χω,(μερικα απ αυτα), σε άλλες εποχές (δισεκατομμυριουχος γαρ) αλλά σήμερα που
    έχω άλλες υποχρεώσεις και άλλες προτεραιότητες λέω «όχι» και ικανοποιούμαι…
    «από μορφολογικώς παρεμφερή αλλά ποιοτικώς άνισα προϊόντα»
    Γνωρίζω άνθρωπο ο οποίος κάποτε είχε αξεπέραστο στυλ με πανάκριβα ρούχα
    Σήμερα από ιδεολογία (λέει τώρα αυτός... ) ντύνεται στην λαϊκή. (από ανάγκη, λέω τώρα εγώ... )
    Παράξενο αλλά το στυλ του εξακολουθεί να είναι αξεπέραστο (ψάχνει πολύ όμως)
     
    Last edited: 24 Νοεμβρίου 2008
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Όχι...

    Αυτού του Ακενατών, Θωμάς δεν ήτο το βαφτιστικό του; Ή δεν ενθυμούμαι καλώς;
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Όχι...

    Αγαπητό Θήλυ

    Να δω το Χαμουραμπί - ιδιαιτέρως αυτόν - σε ταινία με τον Fred Astair και ας πεθάνω!
    Ο Αντίνοος μου κάνει λίγο macho και με χαλάει - ο Ακενατών (ο Μήτσος, αδελφός του Θωμά) μου αδερφίζει κάπως με όλα αυτά τα χρυσά και τα βαμμένα μάτια και είναι πολύ προχωρημένος για ευρεία κατανάλωση .. αλλά ο Χαμυ είναι Τ Ε Λ Ε Ι Ο Σ .. Absolutely .. με το maxi του, το μαλλί με extentions και τοστιέρα, την ανδροπρεπή συμπεριφορά, το κάπως βίαιο χαρακτήρα αλλά καλό εσωτερικό κόσμο .. την ευγενή καταγωγή
    ... ωωωωω .. ας τον δώ στο πάτωμα να χορεύει κλακέτες και ας αποθάνω ! ...

    Υμέτερος!

    ΥΓ1 ναι ναι marty συμφωνώ.... αν και τον προτιμώ ως μεταφορά του aby normal ...
    ΥΓ2 χαζός είμαι να αποθάνω για κάτι λιγότερο;
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Όχι...

    Υπερβολική η εκτίμηση σου για το κόστος. Αν σκεφθείς ότι ανεπίτρεπτο είναι μόνον να φοράς την ίδια γραβάτα για δύο συνεχόμενες ημέρες, ενώ, ειδικώς πρωί, δεν πειράζει να βάλεις το χθεσινό κοστούμι, θα διαπιστώσεις ότι με 4 κλασικά σύνολα τη βγάζεις θαυμάσια και όχι μόνο για ένα χρόνο. Πάντως, η υπέρτατη αρχή, για την ανδρική ενδυμασία, είναι να μην ακολουθείς ποτέ τη μόδα και να αγοράζεις ρούχα ποιότητας, με μεγάλη διάρκεια ζωής. Ένα καλό σακάκι τουίντ 'ζεί' εύκολα 15 με 20 χρόνια, το ίδιο και ένα πουλόβερ από κασμίρ. Οπότε, η διαφορά τιμής, φαινομενικώς ιλλιγιώδης, εκμηδενίζεται.
    Για τα 'νεανικά' στυλ, απαξιώ και να μιλήσω. Είναι ανεκτά μόνον τα καουμπόϊκα της Camel και ,φυσικά, τα denim, φορεμένα κατά το δοκούν.
    Οι πλέον 'άγουστες' εποχές ήταν τα μέσα της δεκαετίας του '70, με τις καμπάνες και τα πολύχρωμα πουκάμισα, και η σημερινή, τα ενδύματα της οποίας αφορούν αποκλειστικώς τους ανορεξικούς - λίγο πριν από τη λιμοκτονία.
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Όχι...

    chapeau! 
     
  7. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Όχι...

    Να συμπληρώσω ότι το κλασσικό μαύρο-ανθρακι μακρύ παλτό της camel
    είναι από τα πιο ωραία ως γραμμή αλλά και ποιοτικά παρα πολύ καλό
    (Δεν ξέρω αν το βγάζει ακόμα , δεν το βλέπω στις βιτρινες)
    Επίσης τα σπορ πουκάμισα της camel είναι πολύ καλά και ανετα
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απορία:

    Μπορεί ποτέ κύριος με στυλ να βγαίνει από το σπίτι του δύο βραδιές συνεχόμενα (!), καθ έξιν και αναίτια εκτιμέθενος τοιουτοτρόπως;

    Τότε βγαίνει αβίαστα το συμπέρασμα ότι το διαμέρισμά του δεν έχει κανένα στυλ, τα του δικού του εσωτερικού χώρου επίσης αμφισβητούμενα.

    Άρα λοιπόν, όχι στους ασκόπως εκτιθέμενους  
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Όχι...

    Μάλλον ορθόν.
    Μόνον οι διαρρήκται εξέρχονται καθημερινώς της οικίας των - δια να εισέλθουν εις το ενδιαίτημα άλλων.
     
  10. Υπάρχουν και χειρότερα.
    Παντελόνι τζιν-μπαγκι (φαρδύ στους μηρούς στενό κάτω) με T-shirt
    «χαμόγελο» στο λαιμό. Μαλλιά αφάνα με αφέλειες
    Σακάκι με βατες ,ως παίχτης του ράγκμπι, και μανίκια σηκωμένα. Γραβάτα πλεκτή κομμένη.
    Παντελόνι φαρδύ με πιέτες. Μαλλιά αφάνα με αφέλειες
    «Έλα να κουνηθούμε κάτω απ την ντισκο μπάλα
    τώρα που ο ντι τζει μιξαρει κολεγκιαλα»
    Greek καμάκι
    Χερησονησος-Μαλλια Κρήτης 1984


    Γιατί? Μπορεί το διαμέρισμα του να έχει στυλ…
    αλλά ο κωλος του ιδιοκτήτη να μην μπορεί να κάτσει μέσα σε αυτό
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Όχι σε αυτούς που όταν η μια μου κάλτσα φεύγει από το πόδι, μου την κρύβουν...  
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Όχι...

    οχι στα "πρεπει"?