Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 13 Απριλίου 2008.

  1. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Κακώς λοιπόν ενόμιζα ότι ήτο το τρίκυκλο του Κακαουνάκη;;;
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙ


    Πείτε μου παρακαλώ ποιος ανέφερε τον παλιμπαιδισμό αρχικά..γιατί μάλλον στερούμαι πνευματικής διάυγειας τούτη εδώ την ώρα κ δεν μπορώ να το κάνω μόνη μου..

    Το ποστ το χαρακτήρισα "χαζό" εγώ.Δεν ισχυρίστηκα πως το κάνατε εσείς..

    Κανεις δεν σας υποχρέωσε να υιοθετήσετε αλλωνών απόψεις..απλα εξέφρασα τις δικές μου..

    (Πραγματικά όμως μου κάνει εντύπωση το γεγονός πως διαπληκτίζομαι μαζί σας για ένα τέτοιο ποστ..  )

    Σας ευχαριστώ Dolmance..είστε ευγενής που συντάσσεστε υπέρ του ασθενούς φύλου.. 
     
    Last edited: 4 Σεπτεμβρίου 2008
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝ

    Μήπως φώλιασε εντός σας ο σατανάς της μεταμεσονύκτιας λαγνείας;
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ

    Λέτε? ..διόλου απίθανο λοιπόν.. 
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝ

    Θα επιμείνω στην προσεκτικότερη ανάγνωση. Δεν είναι βιαστικό, αύριο το πρωί, που θα έχετε μεγαλύτερη διαύγεια. Δεν αρέσκομαι να προσβάλλω τον συνομιλητή μου, αναλύοντας λέξη προς λέξη αυτά που είπα ή έγραψα. Οι λέξεις πάντως, είναι εκεί. Δεν λείπει, ούτε περισσεύει, καμμία...  
    Δεν ισχυρίσθηκα ότι το ισχυρισθήκατε. "Ες αύριον" και πάλι...  
    Αφού σας απαντήσω με τα λόγια εκλεκτής συμφορουμίτισσας
    θα προσθέσω, ότι το γεγονός είναι, όντως, αξιοθαύμαστο. Ιδίως αν σκεφτεί κανείς ότι εδώ έχουμε μείνει όλοι κι όλοι τρεις, μία κυρία, ο Dolmance κι εγώ, κι εγώ επιλέγω να σοροπιάζω με τον Dolmance και να διαπληκτίζομαι με την κυρία...  

    Περίεργες επιλογές κάνει πράγματι κανείς, τις προχωρημένες ώρες...

    Τι να πει κανείς...; Dementia...
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Βλέπετε γιατί τον αγαπώ και συγχρόνως τον φθονώ; - που να τον πατήσει το τρίκυκλο του Κακαουνάκη!
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Z...
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

     
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Αυτό εδώ το νήμα, δεν είναι το "Είναι η ομορφιά αντικειμενική;".

    Ιδού όμως, άλλος ένας πανέμορφος...

    View attachment 5327
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Ο δεύτερος, πάντως, συγκεφαλαιώνει απολύτως τον τίτλο του νήματος: Υπήρξε ακαταμάχητος εραστής μέχρι τα γεράματα, λένε, παρ' όλη την παροιμιώδη, τη φρικιαστική ασχήμια του και το ανεκδιήγητο παράστημα του - μετά βίας έφθανε το 1.50
    Πνευματωδέστατος κι οξυδερκής, διέθετε βαθύ πολιτικό αισθητήριο που τον οδήγησε στο να μην κάνει ποτέ έστω και μία επιτυχή επιλογή. Είχε το χάρισμα της ιδιόρρυθμης μεγαλοφυίας: μ' ό,τι ανακατευόταν, το έκανε σκατά.
    Πεθαίνοντας εν καταισχύνη, όμως, μπορούσε να αναπολεί το θρύλο του μπαμπουίνου που εμάγευε τις καλλονές.
    Προτιμότερο από το να 'παντρευτείς' τον μπάτλερ σου.
     
    Last edited: 4 Σεπτεμβρίου 2008
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Ήταν συμπατριώτης μου...γι αυτό...!
    Είμαι περήφανη επειδή, κάτι κληρονόμησα κι Εγώ από τον κατακαμένο ηφαιστειογενή τόπο... Την ομορφιά του … όπως και ο συγκεκριμένος Σαντορινιός.