Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 13 Απριλίου 2008.

  1. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ




    Σε μια σκάφη; Κι άμα ξυπνήσεις του ρίχνεις ένα καλό μπουγάδιασμα (είναι γνωστή η θεραπεία κολικών δια της τριβής της πονεμένης κοιλίτσας με ROL oxygene) ή το πας να πλεύσει προς την αγκαλίαν μιας Princess στον πλησιέστερο ποταμό ως νέος Μωησής;

    Άβυσσος η ψυχή του Δασκάλου...


     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Μωρό εν πλώ; Ποτέ! Μια γερή πλύση κι έπειτα παράδοση στην γκουβερνάντα. Απορώ πώς οι άνθρωποι τεκνοποιούν αν δεν υπάρχει ήδη γκουβερνάντα.
    Λέω κι εγώ να κάνω ένα παιδί καινουργές - τα νόθα προσμετρώνται; Αλλά δεν μ' αγαπά η γκουβερνάντα.
     
  3. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


    Τι είναι τα Burberrys?

    Μια σύντομη έρευνα στο γκούγκλ μου έβγαλε αυτό.



    Μαζί με το παράλογο των ακολούθων ποστ, υπέθεσα ότι πρόκειται για καπαρτίνα.
    Σωστά υπέθεσα λοιπόν;
     

    Θα σας χαρακτήριζα λοιπόν "μυστήριο", αγαπητέ Dolmance...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Μπρε Ανθή,
    τί 'μυστήριος';
    Πρόκειται για τις γνωστότερες καπαρντίνες παγκοσμίως, κοντά έναν αιώνα!
    Το Google έχει 2.170.000 αποτελέσματα!
    Γιατί η φίρμα παράγει από δεκαετίες όλων των λογιών τα είδη ένδυσης και υπόδησης, από παπούτσια μέχρι σλιπ, με το πασίγνωστο καρώ ή χωρίς, αρώματα, καλλυντικά, ρολόγια και ότι βάλει ο νους του ανθρώπου - έως και σέλλες, αναβατήρες κλπ για ιππασία, όπως ο Hermès.
    Σε τάξη μεγέθους είναι μεγαλύτερη από Calvin Klein, Ralph Lauren, Nautica, Gant και άλλες ομοειδείς, μόνο που δεν κάνει, όπως οι δύο πρώτες, και γυναικεία, εξατομικευμένη, υψηλή ραπτική.
    Υπάρχει και στην Αθήνα.

     
     
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Τελικα τι σου ειναι η ψυχη και το μυαλο των ανθρωπων, Αρσενικων, θηλυκων, και τριτου φυλου....), εκει που το νημα μου ειχε μεινει ανενεργο απο της 13-4-08 σε τρεις ημερες απο της 3-9-08 εφτασε τα 65 ποστ....... 
    Τελικα απ' οτι καταλαβα απο τα 63 ποστ απαντησεων Σ/σας (τα δυο ειναι δικα μου.... ), στην τελικη δεν ξερουμε τι θελουμε, Αρσενικα, θηλυκα, και ουδετερα.....,  αυτο που καταλαβα γενικα ειναι οτι αν ειναι ετσι, πρεπει να ειναι αλλιως..., και αν ειναι αλλιως, πρεπει να ειναι ετσι.....υπεροχα, εξοχα, ευγε....  
     
    Last edited: 7 Σεπτεμβρίου 2008
  6. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    τα σέβη μου MasterPerris     
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Να σου δοσω καλυτερα ενα τραπεζικο λογαριασμο...να καταθεσεις τον θαυμασμο σου...., παρα να μου τον καταθετεις γραπτα.....?  

    Υ. Γ. Μπορεις φυσικα αν θελεις να κανεις και καταθεση σωματος..., ψυχης...., και μυαλου........,για το που ομως θα τα καταθεσεις αυτα μονο σε πμ θα σου πω....., γιατι εδω υπαρχουν και αδιακριτα ματια.... 
     
    Last edited: 8 Σεπτεμβρίου 2008
  8. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    MasterPerris, μπλέξαμε τα εμότικόν μας!
    Πού διακρίνατε Θαυμασμό στα λόγια μου;
    Ευγενής χαιρετισμός ήτανε αγαπητέ! Ένα Ευχαριστώ που εμφανιστήκατε και κλείσατε το νήμα με τόσο όμορφο τρόπο.
    Συγχωρείστε με, μα δεν έχω ακόμα λόγους να σας θαυμάζω.
    Τώρα, αν νομίζετε εσείς ότι αξίζετε τον Θαυμασμό μου ούτως ή άλλως, τι να σας πω;
    Κάτι θα ξέρετε παραπάνω!
    Χαιρετισμούς λοιπόν!

    Υ.Γ. οφείλω βέβαια να παραδεχτώ ότι θαυμάζω το καλό σας γούστο στις γυναίκες...  
     
  9. Eri

    Eri

    1.. Απόσπασμα από το ημερολόγιό ΤΗΣ:
    Το Σάββατο το βράδυ τον βρήκα λίγο παράξενο. Είχαμε πει να συναντηθούμε στο μπαρ για ένα ποτό. Επειδή όλο το απόγευμα είχα βγει για ψώνια με τις φίλες μου, νόμιζα ότι ήταν εξ αιτίας μου...επειδή έφτασα στο ραντεβού λίγο καθυστερημένα. Αυτός, όμως, δεν είπε τίποτα. Η συζήτησή μας δεν είχε τίποτα το ιδιαίτερο και τότε του πρότεινα να πάμε σ' ένα μέρος πιο ήσυχο και πιο ρομαντικό.
    Ξεκινήσαμε για ένα ωραίο εστιατόριο, αλλά αυτός συνέχισε να είναι παράξενος. Έδειχνε να είναι απών. Προσπάθησα να τον διασκεδάσω, χωρίς αποτέλεσμα. Αναρωτιόμουν επίμονα αν ήταν δικό μου το φταίξιμο. Τον ρώτησα αν ήταν εξ αιτίας μου και μου απάντησε πως εγώ δεν είχα να κάνω, αλλά δεν πείστηκα.
    Στο αυτοκίνητο, καθώς γυρίζαμε σπίτι του είπα ότι τον αγαπούσα πολύ κι αυτός με αγκάλιασε ψυχρά, χωρίς να βγάλει άχνα. Δεν μπορώ να εξηγήσω τη συμπεριφορά του, δεν είπε τίποτα, δεν μου είπε ότι με αγαπάει κι αυτός....δεν ξέρω τι να πω, είμαι πολύ ανήσυχη!
    Επιτέλους, φτάσαμε σπίτι. Τη στιγμή εκείνη ήμουν σίγουρη πως ήθελε να με αφήσει. Προσπάθησα να του μιλήσω, εκείνος, όμως, άναψε την τηλεόραση κι άρχισε να παρακολουθεί αφηρημένα, βυθισμένος σε σκέψεις, σα να ήθελε να μου πει ότι όλα είχαν τελειώσει. Στο τέλος παραιτήθηκα και πήγα για ύπνο. Δε θα 'χαν περάσει ούτε 10 λεπτά κι ήλθε κι αυτός στο κρεβάτι και με μεγάλη μου έκπληξη τον είδα να ανταποκρίνεται στα χάδια μου και κάναμε έρωτα αν και εξακολουθούσε να είναι απόμακρος.
    Προσπάθησα να του μιλήσω για τη σχέση μας ακόμη μια φορά, για όσα είχαν συμβεί εκείνο το βράδυ, αλλά τον έχει ήδη πάρει ο ύπνος. Έβαλα τα κλάματα. Έκλαιγα όλη νύχτα μέχρι που με πήρε και μένα ο ύπνος. Είμαι σχεδόν βέβαιη πως σκεφτόταν κάποια άλλη. Η ζωή μου είναι ένα μπάχαλο.
    2.. Απόσπασμα από το ημερολόγιό ΤΟΥ:
    Έχασε ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ από την ΑΕΚ....., αλλά τουλάχιστον πήδηξα.
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    αχ πιουρρρ πιουρρρ
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Αγαπητη και συμπαθεστατη μου ανθη, στο ποστ μου που απευθυνονταν προς εσενα πιστευα πως θα εβλεπες το χιουμορ μου, εσυ το καταλαβες διαφορετικα, δεν πειραζει ομως ισως αυτο οφειλεται στο οτι δεν με ξερεις, στο φορουμ δεν μπαινω για να κανω φιλοσοφικες διατριβες......περι bdsm, (το S/M εγω το κανω πρακτικα και οχι φιλοσοφικα....), το φορουμ για εμενα ειναι κατι πιο χαλαροτικο με χιουμορ κ.λ.π., και οχι επιδειξη των bdsm ικανοτητων μας μπας και πηδηξουμε η πηδηχτουμε......το S/M για εμενα δεν ειναι μελετη, φιλοσοφια,κ.λ.π, ο Σαδισμος, ο μαζοχισμος, η Κυριαρχια, η υποταγη, η τα "εχεις" η δεν τα "εχεις" οσα και να διαβαζεις περι bdsm, οσα και να σου λενε οι φιλοσοφοι...του bdsm αν δεν το "εχεις" δεν προκειται να το βιωσεις ποτε στην πραγματικη του διασταση.

    Χαιρετισμους και απο εμενα μικρη μου, οσο για το γουστο μου στις γυναικες, παντα μου αρεσαν οι γυναικες που μετα το κρεβατι η το πατωμα....  εχουν να σου δοσουν και πνευματικη ηδονη γιατι εχουν να πουν "κατι", και δεν εχουν απλα μονο σαρκα αλλα και μυαλο.......

    Υ.Γ. Sorry που αργησα να σου απαντησω, αλλα προσπαθουσα να υποταξω... την δουλεια μου πρωτα   και μετα να μπω στο φορουμ, αλλωστε σου ειπα οτι το φορουμ για εμενα ειναι κατι σαν ενα διαλυμα για καφε..., απο τις επαγελματικες και προσωπικες μου στιγμες.
     
    Last edited: 15 Σεπτεμβρίου 2008
  12. an8h

    an8h Regular Member

    Απάντηση: ΑΒΥΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ "ΚΥΡΙΩΣ" ΤΩΝ ΒΑΝΙΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

    Φυσικά και είδα το χιούμορ σας αγαπητέ MasterPerris!
    Κι εγώ χιούμορ προσπάθησα να κάνω (παρεξηγιάρικο χιούμορ, έστω)...
    Και δεν προσβάλλομαι καθόλου με την καθυστέρηση της απάντησης, δεν περίμενα καν κάποια απάντηση για την ακρίβεια. Ήλπιζα ότι είχα τον τελευταίο Λόγο (κακιά εγωκεντρική συνήθεια, μα την αλήθεια)..
    Πάντως κι εγώ ανά άτακτα χρονικά διαστήματα δεν έχω καθόλου συχνή πρόσβαση στο ίντερνετ και μάλιστα, ένα τέτοιο μεγάλο χρονικό διάστημα έπεται τον επόμενο μήνα (για να μην αναρωτιέστε πού χάθηκα), για ανάλογους με εσάς λόγους, για την υποταγή της εργασίας μου.
    Επίσης καλό θα ήταν απ'ότι βλέπω να γνωστοποιήσω ότι αυτόν τον καιρό "χωνεύω" τις όποιες ψυχοφιλοσοφικές γνώσεις απέκτησα το τελευταίο διάστημα γύρω από το bdsm, κι ότι ετούτο εδώ το νήμα ήτο για μένα κάτι σαν "αναψυκτήριο", "ευχάριστο διάλειμμα" κοκ.
    Ας το ξανακάνουμε κάποια στιγμή, ήταν τόσο διασκεδαστικό και αποκαλυπτικό συνάμα.

    Ανθή