Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος evallila, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    να μου επιτρέψεις να το διορθώσω και να πω ,ότι θα μπορέσει να μπει στο μυαλουδάκι και θα καταλάβει τότε...

    από προσωπικής εμπείρια όσες φορές έζησα εμπειρία ποτέ δεν μ'άρεσε ή πιο σωστά δεν την περιμένα... αλλά και ποτέ δεν με συνέτησε ..!
     
  2. cd_lia

    cd_lia New Member

    εγω πιστευω οτι η τιμορια ειναι για να την ευχαριστιουνται και οι δυο. ειναι ο λογος που γινετε και επιβαλετε και οχι το ποσο σκληρη ειναι. δηλαδη τιμορια ειναι να μου τις βρεχουν με μαστιγιο, αλλα μεχρι εκει που το ευχαριστιεμε και εγω, οχι να ξεπερασει το οριο μου.
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Η Τιμωρια ειναι Τιμωρια...

    τα αλλα ειναι αλλα...
     
  4. asspussylick

    asspussylick New Member

    Απάντηση: ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    η αγαπημενη τιμωρια για εκεινη ειναι να καθεται στο προσωπο μου....μονο που για μενα ειναι η πιο απολαυστικη τιμωρια!!!
     
  5. mitsakos21

    mitsakos21 New Member

    η δικια μου ειναι να με βαλει να της γλυφω τα ποδια ενω με χτυπαει στο προσωπο!!!τρελα!!!
     
  6. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Aυτο ειναι ευχαριστισι αφου σου αρεσει οχι τιμορια μαλλον θελετε να κατευθινετε μια αφεντρα μια αλιθινι αφεντρα ομοs δεν λαμβανει ιποψιν τιs τι θεσ εσι εσι απλοs δεχεσαι χοριs αντιρισειs επιδι ειμαι και αφεντιs μπορο να σε εκπαιδεβσο σκλαβε.
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    said the caveman...
     
  8. smari

    smari Regular Member

        
    Εχεις πολυ πλακα τελικα!
     
  9. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Tο παιρνο οσ φιλοφρονισι διαβασε ολα τα ποστ μου απλα εχο περιεχομενο και δεν ειμαι απλα εναs λιγουριs σκλαβοs ειμαι και αντραs και ο νοον νοειτο μικρι μου...
     
  10. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αγαπημενη τιμωρια... αυτη που περα απο τιμωρια καθαυτη θα μου προσφερει κ ευχαρηστηση... κ αγαπημενη δεν σημαινει απαραιτητα καλυτερη ή αποτελεσματικότερη...
     
  11. royal

    royal Regular Member

    Απάντηση: ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    παιδιά.. η τιμωρία είναι τιμωρία... η δική μου ευχαρίστηση ανάγεται στο ότι ο Αφέντης μου επιβεβαιώνει την εξουσία του απάνω μου...
    Η τιμωρία πρέπει να έχει αίτια και σκοπό την ανυπακοή πχ και τον σοφρωνισμό .. δεν γίνεται γιατί δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει ο Αφέντης/ Αφέντρα ούτε πιστεύω για να ερεθιστεί ο ένας από τους δύο. Είναι να καταλάβει ο/η σκλάβος/α το σφάλμα του και να μην το επαναλάβει!
    Για εμένα δεν υπάρχει αγαπημένη τιμωρία γιατί για να με τιμωρήσει ο Αφέντης μου σημαίνει ότι δεν είμαι καλή σκλάβα και τον στενοχώρησα.
     
  12. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: Απάντηση: ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΙΜΩΡΙΑ

    Απλό, λιτό, κατανοητό.

    Thumbs up royal.