Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kololatris, στις 20 Σεπτεμβρίου 2008.

Tags:
  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    χερομε που σε εκανα και εγω να γελασησ δεν ηξερα ομως οτι εδω μεσα το κανατε φιλολογικο φροντιστιριο, αν το ηξερα δεν θα ερχομουν. ξερης οταν ηταν να παο σχολειο εγω κηταζα να πλουτισο και πιστεψεμε τα καταφερα αρκετα καλα γιαυτο το μονο που μπορο α σε πω εινε να χερεσε τιν ορθογραφια σου και ασε με εμενα για οταν θα καταφερης να γηνης κατι στιν ζοη σου εκτος απ το να κανης τον εξηπνο:rollinglaugh: 
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    ναι ε.....? 
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    ναι 

    και για να καταλαβης κατι 7 χρονια πηγενα λυκιο νυχτερινο και ορθογραφια δεν εμαθα δεν ηταν στης προτερεοτιτες μου
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2008
  4. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    Μεχρι κ εγω γελασα τωρα...Συγνωμη danos αλλα...
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    ευχαριστο εινε αυτο τουλαχηστον σασ κανω να γελατε στην τελικη δεν γνοριζομαστε οποτε δεν παρεκσιγο καμια αποψη φιλαρακι και ολα δεκτα:nod:
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    ωραιος ο νεος..
     
  7. Re: Απάντηση: Re: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    Eεε...καλα δεν ειπα οτι ειναι πιο ωραιος απ' τον δικο μου
    διοτι θα ητο υπερβολη αλλα ενταξει...καααλος ειναι
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    Σιγά τον κώλο..

    ...και για πες... 
     
    Last edited: 23 Σεπτεμβρίου 2008
  9. Αυτό με την ορθογραφία μου θύμισε ένα αστείο μήνυμα που στέλναμε πριν λίγα χρόνια..."Λαίναι ώτη τω πωλί σαιξ κάνι κακώ στα μάτοια... Αν αισή βλαίπυς ωρθωγραφεικά λάθοι, πραίπι να τω αιλατόσης λύγω.."
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    ...μάλλον γι αυτό πήγες 7 χρόνια νυχτερινό....

    cornilios φωτιές μας άναψες με το τσίγκινο σωβρακάκι που ήταν δώρο στην Ελευθερογαμία, το έβαλε ο γκόμενός μου για να σταματήσω να τον χουφτώνω όλη την ώρα, και δε φαντάζεσαι την έκπληξή του όταν με είδε με το ηλεκτρικό πριόνι στο κρεβάτι, να προσπαθώ με το μάτι να μετρήσω πού ακριβώς πρέπει να κόψω ώστε να μην έχουμε απώλειες... Πιο πριν έψαχνα το ανοιχτήρι για ευκολία, βέβαια, αλλά μάλλον το πήγαν οι γονείς μου στο εξοχικό κι έτσι το μόνο που είχα διαθέσιμο ήταν το αλυσοπρίονο  
     
  11. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    Διαθέτετε και εξοχικό δεσποινίς??? Πως είναι το όνομα σας?
     
  12. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    Δεν το είχες καταλάβει από την υπογραφή;