Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kololatris, στις 20 Σεπτεμβρίου 2008.

Tags:
  1. kololatris

    kololatris Regular Member



    καλως σας βρηκα κ εσας!
     
  2. Miranda

    Miranda Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

          
    Σαν προσωπικοτητα βρε Μαστερακο λεω   
     
  3. kololatris

    kololatris Regular Member

    Οσο για σενα ομορφουλα..Δεν ξερω αν εσυ εισαι στην φωτο που εχεις στο αβαταρ σου αλλα αν εισαι εσυ
    εισαι κουκλαρα..
     
  4. Αυτη ειναι αλλα η φωτο την αδικει λιγο. Ειναι ακομα πιο ωραια
    Κι εσυ κωλολατρη απ' οτι βλεπω στο αβαταρ σου καλη εισαι δε λεω...
     
  5. kololatris

    kololatris Regular Member

    Με απογοητευεις τωρα...Οχι επειδη σε λενε Βαγγελη αλλα επειδη εισαι σε ενα φορουμ που λιγο πολυ ολοι ειστε ψαγμενοι...Λιγοι ειναι αυτοι που το ονομα τους ειναι Βαγγελης Μητσος Μπαμπης Ερμολαος κτλ κτλ που εχουν ξανθα μαλλια κ μαυρα γυαλια ηλιου κ με λιγα λογια την κουνανε την αχλαδια;;;;;;;;;
     
  6. kololatris

    kololatris Regular Member

    Αυτο ελειπε να πεις κιολας...Δεν λες παλι καλα που ηρθα κ δεν πηγατε για υπνο...Ηθελες να με πεις κ ασχημο;;;;;;;

    Ηθελα να το πω αυτο αλλα το παρελειψα..



    ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΜΕ ΤΠΤ.ΕΙΤΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΥ ΕΙΤΕ CD ΕΙΤΕ ΤΡΑΝΣ ΕΙΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!!!!ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ Κ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2008
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    chat του (_|_) το καταντήσατε!!!!! 
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Έχοντας διαβάσει με πολύ προσοχή ΟΛΑ τα ποστς, μια απορία με βασανίζει..

    Όταν μιλάς για "κοριτσάκια διαφορετικού τύπου" τι ακριβώς εννοείς? (μη μου πεις για 3 μάτια κ 2 αδοία! Εγώ είμαι καλή μαζί σου)

     

    Α! ..θα ήθελα άμεση απάντηση -ει δυνατόν- γιατί βιάζομαι κομματάκι..
     
  9. kololatris

    kololatris Regular Member

    Εκτος του εχεις πμ γραφω το μνμ κ εδω για ν ατο δουνε κ οι υπολοιποι





    Αγαπητη μου οταν λεω συτο εννοω τις τραβεστι .Κ αυτο το ειπα γιατι...Οταν ειμασταν πιτσιρικαδες σε διαφορες εφημεριδες εβαζαν αγγελιες αυτα τα κορτσια κ χρησιμοποιουσαν αυτον τον ορο..Διαφορετικου Τυπου.Ελπιζω να σε καλυψα
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ΑΔΥΝΑΜΙΑ...

    Άρα, καλά είπα εγώ, γιά τα "έξτρα αξεσουάρ, σε σύγκριση με τα κανονικά κοριτσάκια"...

    Κι εμένα με κάλυψες...
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Ευχαριστώ για την απάντηση (και την σπατάλη ενός πμ)...καλύφθηκα! 
     
  12. kololatris

    kololatris Regular Member

    Αλοιμονο τσιγκουνιες θα κανουμε τωρα....