Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 27 Δεκεμβρίου 2007.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν ξερω δεν τα ειχα ποτε χεχεχε!αλλα απο οτι εχω ακουσει!!!! 
     
  2. female

    female Contributor




    ΛΟΛΛΛΛΛ

    Κάπως έτσι. Ούτε καπίκι δεν μένει πια, εδώ και δεκαετίες. Ζούμε και χωρίς κομπόδεμα.


     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χμ! Τα σαβανα λεει δεν εχουν τσεπες!!!
    ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ειμαι σπαταλη οσο μπορω, θελω να χαιρομαι την ζωη μου, να το ριχνω εξω, να μου φτανει το σημερα και αυριο εχει ο Θεος, ναι, σιγουρα καποια λεφτα στην ακρη για ωρα αναγκης υπαρχουν, αλλα να καθομαι να σκεπτομαι "αυτα τα 500 ευρωπουλακια να τα βαλω στην τραπεζα η..................?????"
    Βρε του δινω και καταλαβαινει!!!
    Ετσι, να παω χορτατη!!!!!!!
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Φυσικα και αποταμιευω.200 ευρουδακια μηνιαιως στην ακρη =διακοπες χλιδα-φλιδα το καλοκαιρι
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗ

    Λες να φταίει το ζωόδιο μας?  

    Προσωπικά, ειλικρινά λόγω παιδιών, έχω κάνει προσπάθειες να αποταμιεύσω, μέχρι στιγμής χωρίς ιδιαίτερη επιτυχία, αν εξαιρέσω κάποιες ασφάλειες συνταξιοδοτικές και σπουδαστικές που έκανα.
     
  6. impassable07

    impassable07 Regular Member

    Απάντηση: ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗ

    Αποταμιευση???
    Τι θα πει αυτο?    
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    οταν πας τα λεφτα την μια μερα στην τραπεζα και την αλλη τα βγαζεις επειδη τα εχεις αναγκη 
     
  8. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗ

    Εγο αποταμιεβο αρκετα γιατι ειμαι ταβροΣ και εχο αναγι να νιοθο οτι εχο εχο 75500 εβρο ειπατε τιποτα..
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μειναμε αφωνοι
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Εμεις μενουμε Αργυρουπολη
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και πως δεν βρεθηκαμε ποτε?
     
  12. simeon19791979

    simeon19791979 Regular Member

    Απάντηση: ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗ

    εγο παλι ιμμιτο