Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cider, στις 28 Αυγούστου 2008.

?

Τι σας αρέσει να βλέπετε στις βδσμ τσόντες;

  1. Θεματολογία που ανταποκρίνεται στο στάτους σας;

    24 vote(s)
    55,8%
  2. Θεματολογία άσχετη με το στάτους σας;

    4 vote(s)
    9,3%
  3. Οτιδήποτε

    12 vote(s)
    27,9%
  4. Κάτι που ξέχασες να βάλεις στο πολ, μπούφο.

    3 vote(s)
    7,0%
  1. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Αυτές που θα γυρίσω εγώ!!! Χαχαχα!!!

    Μου φαίνονται ότι σχεδόν όλλες έχουν περιορισμένη φαντασία και ευρηματικότητα. Μία αναπαραγωγή των ίδιων στερεοτύπων ανά κατηγορία. Όπως και το ότι ξεκηνάνε με στημένες καταστάσεις χωρίς να έχουν ένα σενάριο της προκοπής με ξενερώνει.

    Όπωτε βλέπω μετανιώνω που δεν έχω φέτα dvd, αλλά pc, χάνωντας την δυνατότητα να πατήσω το forward!!!

    Μήπως είναι προτιμώτερα τα κινηματογραφικά έργα με μία ποιότητα όπως π.χ. το Crash ή το Salon Kitty?
     
  2. xtube και πάλι xtube
    και γενικότερα οι ερασιτεχνικές

    οι πιτσιρικάδες τώρα έχουν ένα καινούργιο σπορ
    τραβάνε με κινητό όταν πηδάνε και μετά τα στέλνουν στους φίλους τους !
    είχα δει μια πρόσφατα με 2 που πήδουσαν μια στη μύκονο και είχα φτιαχτεί άσχημα
     
  3. cider

    cider Kitchen master

    Αν και η ερώτησή μου ήταν πολύ συγκεκριμένη, δεν βλέπω λόγο να μην ξεφύγω και εγώ.

    Να πω λοιπόν, ότι προτιμώ Αμερικάνικο πράγμα, όπου τύποι (προτιμώ να είναι κακάσχημοι) υποτάσσουν ωραίες γκόμενες, σε κατά προτίμηση στημένα σκηνικά, χωρίς σενάριο (καλημέρα, ώρα να σε πλακώσουμε στο μαστίγιο). Δεν γουστάρω με τίποτα ερασιτεχνικό σταφ.
     
  4. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

  5. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Μου αρέσουν περισσότερο οι τσόντες με BDSM περιεχόμενο, με Άγριες Κυριαρχικές γυναίκες να υποτάσσουν άντρες και γυναίκες και να χρησιμοποιούν strap-on.
    Επίσης τρελλαίνομαι για γερμανικές τσόντες, (με φτιάχνουν τα γερμανικά.........) και για τσόντες των 60s - 70s με cult πρωταγωνιστές με ρούχα και κουρέματα της εποχής.
     
  6. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

    Ανδρες να Κυριαρχουν σε γυναικες
     
  7. Apati

    Apati New Member

    Τίποτα καλύτερο απο τις παλιές Ελληνικές τσόντες!!!
    brutal !!!
    ταινίες με out door σεξ σε όποιους πιθανούς συνδιασμούς. 
     
  8. Bamse

    Bamse New Member

    Μην ξεχνάς το φανταστικό ντουμπλάρισμα, τα φοβέρα ηχητικά εφέ που είχανε και πάνω από όλα τις ατάκες:rollinglaugh:
     
  9. Louiss

    Louiss Regular Member

    Το καλύτερο απ'όλα στις ελληνικές τσόντες είναι ι διάλογοι.
    Και φυσικά δε μιλάω μόνο για θεό Γκουζγκούνη, αλλά και για άλλες.

    Κάτι του στυλ,

    "Τοκ Τοκ"
    Γκουζγκούνης : "Ποίος είναι??"
    Τίνα : "Έφερα τα ψάρια!"
    Γκουζγκούνης : "Τα ψάρια? Ε θα σε γαμίσω"

    Και μετά την πηδάει.. Όλα τα λεφτά!!

    Οσο για το τι προτιμώ όπως έλεγε το post αρχικά. μάλλον κάτι που δεν είναι στο status μου, γιατί το
    status μου μπορώ να το πραγματοποιήσω. Οπότε θα ψίφιζα το f / f .
     
  10. Ravenheart

    Ravenheart New Member

    Γύρο στα 16-17 "έπεσα" καταλάθος σε μια ταινια σ'ενα συνδρομητικο κανάλι που διαδραματιζόταν στο 18αιώνα και είχε σαν θεμα τα βασανιστήρια της Ιεράς Εξέτασης. Δεν ξέρω αν ηταν τσόντα η απλα ανω των 18 ταινία αλλα οι σκηνές που βασάνιζαν τις υποτιθέμενες μάγισες ήταν το κάτι άλλο. Θυμάμαι μια συγκεκριμένη σκηνή που η κοπέλλα ήταν ξαπλωμενη σ'ενα ξύλινο τραπέζι, δεμένη και μ'ενα τσεκούρι να κρέμετε πανω απ'το λαιμό της. Με την απειλή οτι αν κινηθεί το τσεκούρι θα πέσει την βασάνιζαν σεξουαλικά για ώρες. Δεν μπόρεσα να την δώ μεχρι τέλους όμως και μου'χει μείνει ο καημός γι'αυτο αν κανείς ξέρει ποια ταινία ειναι αυτή, θα του χρωστάω χάρη αν το μοιραστεί και μαζι μου.  
     
  11. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Αγαπημένη θεματολογία τσόντας

    Θεματολογία που ανταποκρίνεται στο στάτους μου!!!!
    Μου αρέσουν περισσότερο οι τσόντες με BDSM περιεχόμενο, με Άγριες Κυριαρχικές γυναίκες να υποτάσσουν άντρες και γυναίκες και να χρησιμοποιούν strap-on.