Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπημενη Φραση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 16 Ιουνίου 2007.

?

Ποια φραση θα επιλεγατε εσεις προς την Κυρία σας?

Poll closed 1 Ιουλίου 2007.
  1. Μαλιστα Κυρια

    50,0%
  2. Μαλιστα Αφεντρα

    37,5%
  3. Μαλιστα <και το ονομα της κυριας>

    12,5%
  1. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Αγαπημενη Φραση

    @dentman: <laughs hard> υποτακτικότατο. Η υποτακτική σου πλευρά όταν ψηφιζε σκεφτόταν κάτι ανάλογο;
     
  2. zoiros

    zoiros New Member

    Βρισκω το ΚΥΡΙΑ πολυ πιο αμεσο για μας τους ρωμιους

    οταν ακουμε τι ειπαμε καπως τρεμουλιαζουν τα γονατα , πραγμα που δεν εχω παρατηρησει οταν μας ακουμε να λεμε mistress
     
  3. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Αγαπημενη Φραση

    @MasterJp: αν εννοείς να γονατίσω μπροστά σε γυναίκα και να της φιλήσω το μουνί, χαλάρά, MasterJp, τό'χω κάνει και το ξανακάνω αν βρω γυναίκα που να το αξίζει! Αν εννοείς όμως να προσκυνήσω ..άλλα πράγματα (τύπου "Βούδα" ) ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και μην με παρεξηγείς που σου φωνάζω...   
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @dentman: <γελάει> οχι, ρωτουσα αν το "Μαλιστα Κυρία" στο στόμα σου εκπορεύεται από το "πέσε στα γόνατα και προσκύνα το Βουδά, μωρή καργιόλα" στο μυαλό σου. με άλλα λόγια πόσο "ασύνδετες" βρίσκεις πως είναι οι δύο πλευρές σου.
     
  5. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Αγαπημενη Φραση

    MasterJp, είναι τόσο ασύνδετες οι δύο πλευρές μου, που η ψυχολόγος που με παρακολουθεί κάλεσε ψυχίατρο, αυτός με τη σειρά του κάλεσε νευρολόγο, αυτός νευροχειρουργό κι αυτός εν τέλει κάλεσε ηλεκτρολόγο για να βρει τις καμμένες, ληγμένες και αποσυνδεδεμένες νευρικές ίνες των δύο πλευρών μου.. Πολύς κόπος για το τίποτα! Άκρη δεν βρήκανε... όταν όλοι αυτοί έκαναν (ιατρικό) συμβούλιο, προσπάθησα να τους βοηθήσω λέγοντας "φέρτε μου μια switch για να σας δείξω πόσο απλά, ωραία και καβλιάρικα είναι τα πράγματα στην πορεία και προσπάθεια κατανομής ρόλων (ποιος θα υποτάξει ποιον), στην διαπροσωπική επαφή, και γενικά στην χημεία του πράγματος.." Και ξέρεις τι μου απάντησαν όλοι αυτοί, MasterJp; "Χημεία;; Τί μας κάνεις τώρα, πρέπει να φωνάξουμε και κάποιον χημικό στο συμβούλιο.."
     
  6. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Αγαπημενη Φραση

    @MasterJp: για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά, όχι MasterJp, όταν λέω "Μάλιστα Κυρία" το εννοώ και δεν σκέφτομαι την αντιστροφή των πραγμάτων.. πλην όμως το "Μάλιστα Κυρία" το έχω πει σε γυναίκες που όχι μόνο μετρούσαν, άξιζαν, φυσούσαν, πώς να στο πω, αλλά και δεν σου έδιναν το περιθώριο να.. απαιτείς από αυτές πράγματα (και θαύματα). Αααα και για να ξέρεις, οι γυναίκες που με έχουν πραματικά υποτάξει μετρούνται στα δάχτυλα ενός χεριού και μάλιστα.. ακρωτηριασμένου  !!!
     
  7. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Αγαπημενη Φραση

    Παντως απο μικροι στο σχολειο και ειδικα αν ειχατε ποτε την τυχη να πεσετε σε
    σουπερ καυτη νεαρη και αυστηρη (ή ετσι το επαιζε για να μην την καβαλησει η ταξη)
    φιλολογο, διδάσκεστε να χρησιμοποιείτε πολύ την λέξη ΚΥΡΙΑ ......

    απο μικρα παιδια κιολας αν το καλοσκεφτειτε....  

    πχ .. ΚΥΡΙΑ ΚΥΡΙΑ να πω ? (οταν ξερετε την απαντηση σε ερωτηση) κτλ κτλ...

    Ισως αυτο οταν συνδιαστει και σεξουαλικα με μια ομορφη γυναικα να αποτυπωθει
    καλα στο υποσεινήδητο σαν τιτλος προσφώνησης ελκυστικών γυναικων..

    Δεν ξερω για εσας αλλα η δικη μου φιλολογος ηταν ολα τα λεφτα..... πραγματικα ομως.

    Θυμαμαι στα διαγωνισματα δεν μπορουσα να συγκεντρωθω για να γραψω γιατι
    καθομουν στο πρωτο θρανιο και αυτη απεναντι στην εδρα τα μακρια λεπτα
    καλλιγραμμα πόδια της επαιζαν διαρκώς με τις γοβες της.... μεσα-εξω πανω κατω.
    ελεος.....   Οσο καλα και να ειχε προετοιμαστει καποιος (φετιχιστης κυριως)
    σκατα θα εγραφε ! εγγυημενα πραγματα....

    Ασε που φορουσε (παντα στα διαγωνισματα το θυμοταν) mini δερματινες φουστες
    ωστε να φαινονται τα καλλιγραμμα ποδια της ακομα καλυτερα. Ξανθια με μαλλι
    μεχρι τον ωμο και πολυ αυστηρο υφακι...τελεια λεια απαλη επιδερμιδα αλλα
    ηταν πολυ νευροσπαστη..... Ωστωσω.... 

    Προφανως η Κυρια ηθελε να αποτυχουμε εσκεμενα για να πληρωσουμε φαινεται
    ιδιωτικά φροντηστηρια  
     
  8. miltos777

    miltos777 New Member

    ΝΑΙ ΚΥΡΙΑ