Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιτίες πυγοραπίσματος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Και αυτό γίνεται όλοι οι καλοί χωράνε σε αυτόν τον ανεπανάληπτο, εναλλακτικό τρόπο ζωής... (Πλάκα πλάκα ούτε ο πρώτος θα είσαι ούτε ο τελευταίος)
     
  2. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    να το γυρισεις σε Master-Chef να μας καλεις να τρωμε...  
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

    παντως χωρις πλακα, bottom ξεbottom καποια πραγματα ειδικα οταν συζεις απλα σπανε @@ ... (in non-bdsm ways...)
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν σε βλέπω να αντέχεις ούτε μία ώρα σαν υ, και σκέψου να έχεις Κ που φοράει κουστούμια και ταγέρ και πρέπει να της σιδερώσεις 5 πουκάμισα.... (και 5 τα δικά σου 10, να τα εκατοστήσετε   )
     
  5. Elune

    Elune Priceless

    Καλύτερα να μου αντιμιλήσει, παρά να μην έχει κόκα κόλα ή να είναι ξεθυμασμένη!! Εμένα κάθε Σάββατο πηγαίνει και παίρνει 10 μπουκάλια   Κάνει και την γυμναστική της μέχρι να έρθει σπίτι με τόσες σακούλες.

    Mistresses dislike this...
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    τι νομιζεις ετσι τα γραφω???  
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    @lizard_ γουστάρεις να σκας και χαστουκάκια όταν την έχεις στα 4 ? ε? έλα πες αποκαλύψου..... φαίνεσαι....
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    γι αυτο λεει bottom το στατους μαν   βεβαια ποτε δεν ξερεις... αναλογα τι θα με κανει να σκεφτομαι εκεινη την ωρα...
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεμενη στη γωνια στα 4 με το κολαρο του σκυλου      
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Aν τυχόν μπλέξεις με καμιά μιστρέσσα κάνε μου τη χάρη και κράτα βίντεο... Θα είναι ανεπανάληπτο το σόου... για εμένα.... για εσένα το βλέπω για μία κακιά ανάμνηση.... το νου σου μη τυχόν βρεθείς εσύ στα 4 στο τέλος.... Το νου σου μη τυχόν σε ξεκλειδώσει...
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ρε δεν κοιτας εκει τα δικα σου, που απο σκλαβος εγινες βανιλας σ ενα απογευμα      

    η αληθεια ειναι οτι θα πρεπει ναχει λιγο παραπανω υπομονη...  
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Σκλάβος εγώ ποτέ.... Δεν έγινα σε ένα απόγευμα βανίλλα, αλλά σε 3 ώρες... Κατά τα άλλα μόλις έβαλα πλυντήριο και σκέφτηκα πως έπραξα σωστά, αφού σε λίγο θα σταματήσω να βάζω πλυντήριο, θα έχουμε το βανιλλάκι για αυτό...