Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αιτίες πυγοραπίσματος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    να προσθεσω οτι σε αυτη τη περιπτωση το πυγοραπισμα πρεπει να πραγματοποιηθει αφου της φορεσεις εμφανιση της ομαδας που υποστηριζει και να λες ετσι δερνει ο πειραιας, η λεωφορος κλπ...
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    S
    κατι μου λεει αυτο ειναι true story
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Καταλαβες τωρα γιατι δεν μπλεκω ποτε με γαυρους; Ειμαστε για τετοια;    
     
  4. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Εγω ειμαι κυρια, παντα στηριζω την ομαδα του συντροφου οταν παιζει γιατι οπως ξερεις αποφευγω τις κακοτοπιες..   Αλλα μου το εχουν κανει και ειναι οχι απλα για πυγοραπισμα.. Εκει τον δενεις και τον βαζεις να παρακολουθησει τις πιο επιπονες τεσσαρες που εχει δεχθει καθε ομαδα της Ευρωπης που μπορει να υποστηριζει..  
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    να κρατας επιπεδο να μενεις κυρια..
     
  6. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

      Να μιλάμε στο chat, και να βγαίνει ξαφνικά χωρίς να μου το πει. Εκεί παίρνεις το αυτοκίνητο, πας σπίτι της, και την κανεις έτσι
     
  7. Να βγαίνει ξαφνικά από το τσατ????!!τι λες τώρα!!!???? Ετολμησε κατι τετοιο το ελεεινό σκουπίδι?!!!?? Αποδέσμευση αμέσως.
     
  8. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

    Χαχα ε όχι και αποδέσμευση. Είπαμε να είμαστε αυστηροί αλλά οχι και έτσι..    
     
  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μπορει να εχει hol  
     
  10. Λαέρτης

    Λαέρτης Regular Member

    μμ αυτό δεν το είχα σκεφτεί..
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δικαιολογίες πάλι. Να αλλάξει παροχο τηλεφωνίας.
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    βλεπει στερεοφωνικο το οποιο ειναι φουλ λαμπα και λεει: 'DJ εισαι???'