Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ακηε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 25 Ιουνίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Ειχα ξεκινησει να παρακολουθω μαθηματα οδηγησης τοτε. Ο δασκαλος χαλαρος τυπος. Ξεραμε ολοι οτι γυροφερνε μαθητριες του. Εννοειται ολοι ενηλικοι ειμαστε, το μονο προβλημα ηταν η γυναικα του που ηταν και γραμματεας του. Ξανθια, ψηλη, γαλανοματα, με πλουσιο στηθος. Ενταξει, πως κερατωνεις μια τετοια γυναικαρα; Δεν μου επεφτε και λογος κιολας.

    Μας εκανε μαθηματα βραδυνα για τα σηματα. Ειχα μεινει ενα βραδυ. Δεν ειχε ερθει κανεις. Αφου τα πληρωνα, ας εκανα κανα δυο.

    Ο δασκαλος ηταν καπως, εντονος, νευρικος.
    -Να το αφησουμε;
    -οχι.
    Αρχισε να μου εξηγει μερικα πραγματα. Αλλα απαντουσε αποτομα νευρικα. Εμενα μου αρεσε αυτο. Ημουν κι ελευθερος τοτε. Ειχα ζησει την υποταγη ηδη μια φορα, πειραματιζομουν γενικα.
    -Αρα οταν εχω καποιον απο τα δεξια περναω πρωτα εγω.
    Ηρθε κοντα μου, θυμαμσι ειδα το ρολοι ακριβως 11. Μου αστραψε ενα χαστουκι κ μετα αλλο ενα. Εμεινα με ανοιχτο το στομα. Οι φλεβες στα χερια του ειχαν πεταχτει.
    -Συγγνωμη. Ειπα χαμηλοφωνα. Πηγε στο γραφειο του, μαζευε.
    Εβαλα κι εγω τα πραγματα στη τσαντα μου. Πηγα να φυγω.
    -Που πας;
    Εσκυψα το κεφαλι μου, ντρεπομουν.
    -Δεν επρεπε να σε χαστουκισω.
    -Οχι, δεν πειραζει.
    -Πειραζει, θα επανορθωσω!
    -Στη θεση σας εγω θα με μαστιγωνα.
    Το ξεφουρνισα. Κοιταζα το πατωμα. Περιμενα.
    Ηρθε διπλα μου.
    -Μακαρι να μπορουσα να σε μαστιγωσω.
    Φαινεται να ηξερε. Ισως απλα ειχε ξεφυγει η κατασταση.
    -Ναι
    Απαντησα. Εφερε το χερι του, τα δακτυλα του στο στομα μου. Τα φιλησα. Ετρεμα, ειχα αγχωθει.
    Με εβαλε να κατσω. Μου τα εξηγησε ολα απο την αρχη ηταν ηρεμος. Τελειωσαμε. Με πηγε με το αυτοκινητο στο σπιτι μου. Ξαναεβαλε τα δακτυλα στο στομα μου, τα φιλουσα.
    -θελω ακομη να σε μαστιγωσω.
    -Ναι


    Περασαν δυο μερες χωρις να εχουμε επαφη. Με πηρε τηλεφωνο η συζυγος του αν μπορω να κανω το πρωινο μαθημα. Ηξερα οτι ηταν νωρις, οχι τοσο.
    Εξι ωρα το πρωι βρισκομουν στη σχολη οδηγων. Νυχτα ακομη. Μπηκα στο αυτοκινητο, στη θεση του οδηγου. Ηταν ανετος, ηρεμος.
    Με πηγε σε ενα ορεινο μερος, ανηφορες-κατηφορες, χωματοδρομος πηγαινα καλα. Βρεθηκαμε εξω απο ενα σπιτι. Ειχε ομορφο κηπο, περιποιημενο και πολλα πευκοδεντρα τριγυρω. Σταματησαμε.
    -Ελα αυτο ειναι το εξοχικο μου.
    Τον ακολουθησα, δεν φοβομουν. Μονο οτι το ειχε σχεδιασει ολο αυτο, μου αρεσε περισδοτερο.
    Μπηκαμε μεσα στο σπιτι. Πανεμορφο, αρχοντικο.
    -Δεν ειναι πολυ ομορφα εδω για να μαστιγωθεις;
    Σαστισα.
    -Αλήθεια;
    -Ναι και δεν θα σε ακουσει κανεις. Θελεις;
    -Πολυ Κυριε.
    -Ομορφα. Θελω να βγαλεις τα ρουχα σου.
    Δεν με ρωταγε αν το χω ξανακανει ή τιποτα σχετικο. Γδυθηκα. Διπλωσα τα ρουχα μου. Σταθηκα γυμνος μπροστα του.
    -Εχεις ωραιο σωματακι και εισαι κατασπρος. Εικοσι ετων, θυμαμαι καλα.
    -Μαλιστα, Κυριε Ακη.
    -και με καλους τροπους. Μου αρεσουν οι ανθρωποι που ξερουν την θεση τους, χωρις πολλες πολλες συζητησεις.
    Πηγε κι εφερε μια βιτσα κ ενα καμτσικι.
    Η βιτσα ηταν κατι που δεν το ειχα δοκιμασει. Ηξερα οτι ειναι οδυνηρη. Το καμτσικι ηταν λεπτο, μαλλον θα ποναει πολυ.

    Με πηρε απο τα χερια με οδηγησε σε εναν παγκο. Δεν ηξερα μεχρι εκεινη την στιγμη ποσο σχετικος ειναι. Εβαλε ενα σεντονι κατω απο τον παγκο.
    -Εισαι πολυ καυλωμενος, δεν θελω να μου λερωσεις.
    -Αν χυσω δεν θα σας πειραξει δηλαδη;
    -Οχι, δεν ειμαι Αφεντης σου.
    Κοκκινησα απο ντροπη. Καταλαβα οτι ημουν ενα τιποτα γι αυτον.
    Ηρθε κοντα μου, με εβαλε στον παγκο μπρουμυτα, με ασφαλισε. Ενιωσα τα δακτυλα του να με χαιδευουν.
    -Μπορεις να κανεις μια ερωτηση.
    Δεν ξερω πως το καταλαβε οτι ηθελα να μιλησω
    -Τι πρεπει να κανω για να γινω σκλαβος Σας;
    Χαμογελασε.
    -Δεν θελω σκλαβι, μου αρκει να σε δερνω.
    Ο εγωισμος μου δεν ειχε αλλο να πληγωθει, η βιτσα ποναγε φρικτα.

    Ειχε γδυθει πλεον κι αυτος. Ειχε παρει το καμουτσικι. Η πλατη μου κ τα μπουτια μου ειχαν παρει φωτια. Μου εδωσε ενα πολυ γερο μαθημα. Με ελυσε. Με εβαλε στα τεσσερα στον καναπε. Με πηρε πρωκτικα. Εχυσε στο προσωπο μου. Με αφησε ετσι, εκανε τσιγαρο και με κοιταζε. Δεν με ξαναχτυπησε. Αλλα ξαναμπηκε μεσα μου. Τωρα ηταν πιο αργα, αλλα και πιο βαθεια. Βογγουσα πολυ.
    -μπορω να χυσω, Κυριε. Ηθελα να του δειξω οτι ειμαι υπακουος.
    -Οχι.
    Απαντησε. Επιτελους με διεταζε.
    -Σου ειπα δεν θελω σκλαβο, θα σε μαστιγωσω το βραδυ σπιτι σου.
    Εκλεισα τα ματια μου, τωρα το απολαμβανα κι εγω..
     
    Last edited: 25 Ιουνίου 2024