Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αλλάζοντας σκλάβο....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος blackdaisy, στις 9 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Κάτι που έλεγα σε προηγούμενο ποστ για αναλογίες......
    Εκτός κι αν ο Kits έκανε σέσιον με την blackdaisy....
    Πράγμα που το απεύχομαι, γιατί αν συνέβη κάτι τέτοιο οι πιθανότητες στο επόμενο πάρτυ να ανταλλάζουμε ταμπόν με τον Kits είναι μάλλον αυξημένες...
     
     
  2. Avra

    Avra New Member

    Μην απελπίζεσαι ίσως υπάρχει κάπου ενα... τυφλό σαρκοφάγο που να θέλει ακόμα να σε κατασπαράξει!  
     
  3. aetolian

    aetolian New Member

    Για να είμαι ειλικρινής βρίσκω την ιστορία υπερβολική και δυσκολεύομαι να πιστέψω τέτοια μεταστροφή, για μένα το "γαμάω κ δέρνω" δύσκολα καταλήγει σε υποτακτική ομοφυλοφιλία. Προφανώς εσύ βρίσκεις την απάντηση στα συμπλέγματα και στις προκαταλήψεις που μας έχει επιβάλει η κοινωνία και που καταλήγουν στην απόκρυψη της πραγματικής σεξουαλικής ταυτότητας. Υπήρξα κι εγώ "θύμα", μιας και επι χρόνια αρνιόμουν στον εαυτό μου τις sm τάσεις μου, αλλά δε μπορώ να φανταστώ ότι από straight θα γίνω gay ακόμα και αν περάσω από τη δική σου εκπαίδευση   
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    ξέρεις πως δεν υπάρχει .
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ω ρε πράμα κόσμε! Πού βαδίζομεν αλήθεια? Εις τον πλήρην και αμέριστον εκμαυλισμόν των πάντων!  
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    Λιγοι μεινανε, αντε να τους ξεκανουμε κι αυτους.
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Αλλάζοντας σκλάβο....

    εμενα παντος για δηθεν με ακουγονται ολα αυτα
     
  8. kmantas

    kmantas New Member

    εγω θα πρότεινα να μην αμφισβητούμε τις εμπειριες των μελών..δε νομίζο ότι καποιος γράφει φανταστικα πραγματα.....σε ενα φορουμ σαν κι αυτο
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

     

    Φίλε kmantas δέσε τη ζώνη σου και καλές... προσγειώσεις.
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Αλλάζοντας σκλάβο....

     

    Συγγνώμη...

       

    Με συγχωρείς φίλε μου...

         

    Ειλικρινά, σου ζητώ συγγνώμη...

           
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειναι βεβαιο πως δεν σε εκμεταλευτηκε με καποιο τροπο?
    Εννοω, οτι στο πισω μερος του μυαλου του να ηξερε που θελει να καταληξει τελικα και απλα να επιζητουσε αυτην που θα τον εκπαιδευσει.
    Διοτι μπορει μεν να επαιζε οτι ρολο ηθελες μαζι σου, πως ομως ερωτευτηκε εναν Κυριο?
    Δεν συμβαινει απο την μια μερα στην αλλη.
    Και εν πασει περπτωσει θα μπορουσε εξ αρχης να σου δηλωσει bi οποτε ο,τι εγινε θα ηταν πιθανον και αναμενομενο.
     
  12. blackdaisy

    blackdaisy New Member

    Αγαπητή Mirella ήταν σίγουρο ναι, οτι δεν υπήρχε ούτε στο πίσω μέρος του μυαλού του αλλά αυτό είναι μόνο προσωπική μου εκτίμηση. Τώρα σε ότι αφορά αρκετούς, απ ότι παρατήρησα εύθικτους φίλους, δε βάζω κάποιον κανόνα και δεν γενικεύω τίποτα. Αναφέρομαι σε μια προσωπική εμπειρία ή καλύτερα σε μια σχέση 5 ετών και όχι σε μια σχέση της μιας βραδιάς. Με το παλλικάρι είμαστε φίλοι και.. έλεος.. δεν άλλαξε η μούρη του. Μια χαρά άντρας είναι.. Απλά έκανε ένα βήμα παραπάνω στη ανακάλυψη ηδονών και εμπειριών. Πόσο θα το κρατήσει, αφορά τον ίδιο και όχι εμένα. Εγώ ήμουν απλά το μέσο να ανακαλύψει την αμφισεξουαλικότητα του...