Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αλλαξε το...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Afrodyte, στις 23 Νοεμβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν αξίζει αν σου το πει άλλος. Πρέπει να το βρεις μόνη σου.

    Αλλά μην ακούς εμένα. Τί ξέρω εγώ; Μια απλή σουμπίτσα είμαι. Δεν μπορώ να αλλάξω τον τρόπο που σκέφτονται οι άλλοι.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τον κοσμο!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα αλαζα παρα πολλα ...
    Πρωτα θα γινομουν Χιτλερ ... τρελαρας μεν .. αλλα εξαληψε τον πληθωρισμο και εκανε δυνατη την Γερμανια (αυτο κανεις ιστορικα δεν του το αναγνωρισε) ....
    Μετα θα γινομουν Γκαντι και θα διδασκα την αγαπη και την δικαιοσυνη ως πρωτο μαθημα στα σχολεια .... απιστευτο πως ο δυτικος/χριστιανικος κοσμος ... εχει γραψει στα παπαρια του τα λογια του Χριστου του ....
    Τελος θα ανοιγα πανεπιστημιο και ερευνητικο κεντρο "Ανθρωπινων Σχεσεων" οπου θα υπηρχε καθε δυνατη γνωση αλλα και εκπαιδευση σε οτι μπορει να κανει τις σχεσεις των ανθρωπων καλυτερες ...
    Για μενα θα κατασκευαζα ενα οδικο δυκτιο σε ολη την Ελλαδα οπου θα μπορουσαν να κινηθουν με ασφαλεια ολα τα γρηγορα τροχοφορα , με ταχυτητες υποχρεωτικα απο 200χιλ/ωρα και πανω ....
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    τιποτα δεν θ αλλαζα. Οχι γιατι δεν ονειρευομαι εναν κοσμο "ηθικο , αγγελικα πλασμενο", αλλα διοτι ξερω πως δεν γ ι ν ε τ α ι .

    Το μονο που μπορω να κανω, ειναι να δω μεσα μου και να βελτιωθω - εκει που αντεχω και μπορω.. τ αλλα ολα ειναι παραμυθια της χαλιμας.
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

     
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ βλεπω ακομα υπαρχουν νοσταλγοι!μαλιστα!
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τι δεν το'ξερες ? .... 12:00 με 12:15 το βραδυ μαζευομαστε εξω απο το πνευματικο κεντρο "ΟΙ ΑΡΕΙΟΙ" και φορωντας ασπρες κουκουλες χτυπαμε λαθρομεταναστες .... εγω εχω το κωδικο ονομα "Ντραγκο" και η Συραχ "Μις Ευα Μπραουν" .....  
     
  8. Kits

    Kits Contributor


    Εσυ εισαι ικανος να κάθεσαι σε μια γωνια και να κοβεις κλησεις... 
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    15 λεπτα?δεν κραταει και πολυ ε? 
     
  10. female

    female Contributor



    Ό,τι μπορώ να αλλάξω, το κάνω και θα το κάνω.

    999 ήττες και 1 νίκη...


     
  11. Zondag

    Zondag Regular Member

    την ανθρώπινη φύση...
     
  12. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Αλλαξε το...

    Θα εκανα πιο εντονα τα χρωματα.Μηπως κ αρχισουν εστω να τα αναγνωριζουν καποιοι...Κεγω μεσα σε αυτους

    Α κ θα σταματουσα ενα κακο που εγινε κ δε το προλαβα..
     
    Last edited: 28 Νοεμβρίου 2007