Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αμοιβαία Ισορροπία Καύλας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος trampledgr, στις 21 Ιουλίου 2008.

Tags:
  1. Keep Away

    Keep Away New Member

    Απάντηση: A.I.K.

    Πολλαπλασιαζεις τις εμπειριες Σου με τον χ βαθμο ευχαριστησις που σε εκανε να νοιωσεις,προσθετεις και μερικους εξτρα ποντους αν παιζει τρελη τσουλοσυνη...οποτε αν το γινομενο ισουται με το αντιστοιχο της παρτενερ εχουμε τη λεγομενη επικυνδινη ισσοροπια της καβλας 
    Ε ρε τι θα ακουσουμε ακομη!
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: A.I.K.

    Η μέθοδος είναι καλή αλλά χρήζει βελτιώσεως.
     
  3. anatoni543

    anatoni543 Regular Member

    A.I.K.

    εχετε ξεφυγει , δεν υπαρχει καβλομετρο για να μετρηθει η καβλα ,τι δηλαδη να φτιαξουμε ενα τυπο μαστερ δια sub επι το πονο και προστιθομενο το γινόμενο των τετραγωνων του του φετιχισμου και του λατεξ ,αλλα προφανως για να έχει γουστο η όλη φαση θα πρέπει να νοιωθουν και τα δυο εμπλεκομενα μερη καποια καβλα,
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Syrah,που εισαι; χρειαζομαστε επειγοντως θεωρητικη θωρακιση εναντι καινοφανων μαθηματικων προσβολων!!!  
     
  5. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Το μέλημά μου πρωτίστως είναι η προσωπική μου ικανοποίηση. Ο βαθμός ικανοποίησης της υπό σαφώς και λαμβάνεται υπ' όψιν, τόσο αν υπάρχει συναισθηματική εμπλοκή - και ανάλογα την ένταση αυτού του συναισθήματος -, όπως και η επιθυμία επανάληψης του session στο μέλλον. Αλλά ας μης γελιόμαστε: ο κύριος λόγος που κάποιος εφαρμόζει μια οποιαδήποτε σεξουαλική πρακτική, είναι η προσωπική του απόλαυση. Εκεί που μιλάει η ηδονή και το ένστικτο, λίγος χώρος μένει για αλτρουισμούς.
     
  6. hermis

    hermis Regular Member

    Re: Απάντηση: A.I.K.

    Μονάδα μέτρησης. "Καυλόνια"
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: A.I.K.

    Και τί λές;
    "Πέτα μωρή τα καυλόνια σου όξω, να τα ζυγίσουμε;"
    Δεν ακούγεται άσχημο....
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: A.I.K.

    Άμα είσαι Κυρίαρχος, γιατί όχι.
    Κυρίαρχος είναι και έτσι του αρέσει!

    Άμα είσαι υποτακτικός μπορείς να το πεις κάπως αλλίώς..

    π.χ. Μήπως θα μπορούσατε , αν είχατε βεβαίως την ευγενή καλόσύνη, να μου δείξετε πόσα καυλόνια έχετε για εμένα;

     

    Πιθανή απάντηση...


    -Έχω μαζέψει πολλά καυλόνια για την γούνα σου...σκουλίκι.
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: A.I.K.

    Ήξερα πως είστε σοφός άνθρωπος!
    Με την ευκαιρία, τα υπόλοιπα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, που ευρίσκονται;
    Έχω μια αίτηση να υποβάλω.
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Επιτέλους συμφωνούμε!!  
     
  11. hermis

    hermis Regular Member

    Re: Απάντηση: A.I.K.

    Αν ήταν όλοι οι Σοφοί σαν και εμένα αγαπητέ Dolmance, θα έκαναν ολημερίς πάρτι οι ηλίθιοι...  

    Τα 2/3 του Διοικητικού Συμβουλίου
    Εγώ είμαι εδώ όπως και η Πρόεδρος...

    Η αντιπρόεδρος (όπως πάντα) βρίσκεται σε νησί και μελετά τις αλμυρά φιστίκια και την επίδρασή τους για την ποιότητα του kinky sex.... 
     
    Last edited: 25 Ιουλίου 2008