Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανήκω χωρίς συναίσθημα ( ; )

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 2 Ιανουαρίου 2021.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αν εννοείς ότι είμαι μια ανδρική φαντασίωση, ευχαριστώ αλλά δεν είναι αλήθεια 
    Αν εννοείς ότι οι άνδρες φαντασιωνονται ότι είναι ΟΙ μοναδικοί για μια γυναίκα, να πω ότι δεν μιλάμε απλά για άντρες εδώ  
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μέχρι να τον δεις να τον κυνηγάει η βανίλα σύζυγος με την παντόφλα, that is  

    Όπως λέει και μια σοφή φίλη μου:
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Το καλό με τους Κ είναι ότι δεν έχουν φαντασιώσεις 
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Σιγά που δεν έχουν, ειδικά αν είναι σαδιστές!

    Άλλο πράγμα αν μπορούν να τις πραγματοποιήσουν.
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Πάντως εγώ έπεσα σε τέτοιους που ήθελαν να έχουν και την επόμενη μέρα 
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό για κάποιες από τις φαντασιώσεις είναι πρόβλημα, το παραδέχομαι  
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Στη δική μου περίπτωση πάντως ισχύει ο στίχος:
    i can't do everything but i'd do anything for You... 
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    ...Η ""σχολή"", δεν είναι .., ""σχολή"".
    Ας την πούμε καλύτερα μια συνολική στάση ζωής/προσωπικού συστήματος αξιών, με το "μια" ενδεχομένως να είναι περιττό...
    Μην και τίπουτας περίεργα παιδγιά αρχίσουν να ψάχνουν καμιά σέχτα, καμιά φράξια, ένα κάτι σε ίδρυμα, ένεκα που στάσεις ζωής "ιστορικώς" δεν "(δια)μορφώθηκαν" ποτέ ούτε πρόκειται να...
    Έδιτ/προσθήκη:
    Και παρά τα αντιθέτως κατά φαντασία κωδικοποιημένα, απότοκα αφηγημάτων, "θρυλλούμενα"...
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Ίσα ίσα που αναφερόμουν συγκεκριμένα στο Old/Leather Guard απλά το άφησα έτσι γιατί νομίζω θα πήγαινε μακριά το νήμα. Αλλά επειδή είναι προφανώς *και* "μια συνολική στάση ζωής/προσωπικού συστήματος αξιών, με το "μια" ενδεχομένως να είναι περιττό" είπα να το αφήσω φλου.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @MauveDelastrange

    Γι' αυτό συνειδητώς και "ξεπιτούτου" απέφυγα να διασαφηνίσω πως η στάση ζωής δεν έλκει καταγωγή, όπως ακριβώς η καταγωγή δεν σηματοδοτεί απαραιτήτως στάση ζωής...
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Συμφωνώ απόλυτα είναι πολύ δύσκολο να βάζεις στην άκρη το συναίσθημα αλλά έτσι κάνει ένας σκλαβος
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Είτε ανήκω είτε έχω κάτι και μου ανήκει, σαφέστατα και έχει συναίσθημα. Πολύ μάλιστα. Το συναίσθημα για μένα είναι ζωή και κατά συνέπεια υπάρχει έντονα στη ζωή μου.

    Δεν θα πω αν είναι καλό η κακό, καθώς κάθε τι έχει το τίμημά του. Όμως το θεωρώ εξαιρετικό "μυρωδικό" και αφροδισιακό σε ό,τι με αφορά.