Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναδομειται η μοναδικοτητα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος underherfeet, στις 29 Ιανουαρίου 2010.

  1. Πράγματι. Εικονοκλάστη δε θα σε έλεγα. Μάλλον εικονοπλάστη  
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ..  
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    νομιζω καπου στη μεση ειναι το καλυτερο, παρολα αυτα υπαρχουν και Κ που στην ανιδιοτελεια το' χουν τερματισει...
     
  5. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Κι εγω προς τα εκει τεινω.
    Τωρα για τη τερματισμενη ανιδιοτελεια, δεν μπορω να πω κατι.
    Δεν εχω γνωρισει κανενα τετοιον ανθρωπο μεχρι τωρα.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    πραγματι υπαρχει η κυριαρχια που μια στο τοσο ριχνει κανα κολπο, κ εκεινη που βασιζεται στα κολπα.
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Εγω προσωπικά ναι, οταν πιστεύω ότι κάτι δεν μου αρέσει. Αφαιρούνται όλες οι φοβίες και τα άγχη. Αφαιρούνται όλοι οι αναίτιες εστίες τσακωμών. Αφαιρείται κάθε τι που θα φέρει αρνητική ενέργεια μαζί με το μελό και το δράμα. Προσωρινά ότι πιστεύω ότι ειναι αρνητικό, το αφαιρώ και το πέρνω πάνω μου μέχρι να δει το υ πως γίνεται   και να το επιστρέψω πίσω. Βέβαια δεν έχει σχέση με τον ερωτισμό, αλλά και την καθημερινότητα λίγη δεν την λές.
     
  8. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    δεδομένης της συνθήκης εθελούσιας υποταγής του υποτακτικού μέλους όπου καθως αποδομείται κάθε πανωχερισμός του,δομείται μια D/s σχέση..
    κάπου εκεί "το καλό του υπο" και "το δικό τους θέλω" θαρρώ πως ταυτίζονται..
    και νομίζω πως το μαγικό/υπερφυσικό είναι αυτή την σύμπτωση να την απολαμβάνουν και οι δύο