Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναζητώντας το ιδανικό γυναικείο Πόδι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος feet-lover, στις 20 Φεβρουαρίου 2023.

  1. Εντάξει λετρευουμε τα πόδια ενα γνωστο.
    Αλλα πως είναι για εσας το ιδανικό πόδι σε εμφάνιση;
    γιατι οπως και να έχει κάποιο στανταρ θα πρέπει να εχετε.
    Εγω θελω στο πόδι τα νευρα να φαινονται ξεκάθαρα στο πάνω μέρος, μου αρεσει πολύ είναι δείγμα υγειους ποδιου.
    Τα δαχτυλα- που είναι και το υπερταρτο σημείο προσκυνηματος- τα θελω μακριά οχι κοντά -και λεπτά.
    Απο που με εξιταρει ακόμα πιο πολύ και δεν το βρίσκεις συχνά σε ελληνίδες είναι το χοντρο δαχτυλο να είναι μεγαλύτερο σε μήκος από ολα τα αλλα.
    Επειδη έχω την τυχη να ζω σε τουριστική περιοχή οπως καταλαβαίνετε το καλοκαίρι βλέπω πόδια από πολλες χώρες κυριως της βαλκάνιων.
    Οι γυναίκες από σερβία βουλγαρία και ρωσσία , εχουν συνήθως αυτο. μακρια δαχτυλα και το χοντρο πιο μακρυ από ολα τα υπόλοιπα.
    Δίνω πολύ μεγάλη σημασία στα νύχια φυσικά. μου αρεσει να είναι ίσια κομμενα και να μην είναι βαθιά κομμένα , να είναι 1-2 χιλιοστά μακρια.
    Το αγαπημένο μου χρώμα οζας ( Μανόν για τις αθηναίες ) είναι φυσικά το μαυρο ασυζητητι.
    Απο διακόσμηση προτιμω ενα δαχτυλίδι στο δευτερο δαχτυλο , σκουρόχρωμο .
    Παμε πίσω στην φτερνα που θελω να είναι περιποιημενη χωρις σκασίματα .
    Στο ποδι θελω ο τενοντας πίσω να φαίνεται ξεκαθαρα, πράγμα που συμβαίνει αε αδυνατα και λεπτά ποδια που είναι η μεγάλη μου αδυναμία.
    Αν πληρούνται ολα τα παραπάνω το νουμερο παπουτσιού με αφήνει αδιάφορο θα μπορούσε να είναι 36 ή και 41 δεν εχω θεμα.
     
    Last edited: 20 Φεβρουαρίου 2023
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ολιγαρκής
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Με ή χωρίς τρίχες το δαχτύλι;
     
  4. γυναικείο πόδι πάντα. φυσικά χωρις τριχες.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το γυναικείο πόδι δεν βγάζει τρίχες;
     
  6. βγαζει οκ. υποτιθεται οτι θα ειναι ξυρισμενο.