Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανακοινώσεις Μελών.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "Comicdom Con Athenes" 2008
    5-6 Απριλίου
    στο κτίριο της Ελληνοαμερικάνικης Ένωσης (Μασσαλίας 22)
    από τις 11 το πρωί ως τις 9:30 το βράδυ

    προσκεκλημένοι δημιουργοί:
    David Lloyd (σχεδιαστής του V for Vendetta)
    Ethan van Sciver (σχεδιαστής του Green Latern : Rebirth)
    Aleksandar Zograf (δημιουργός του Χαιρετίσματα απο την Σερβία)
    Bryan Talbot (δημιουργός του Οι Περιπέτειες του Λούθερ Αρκράιτ)
    Gunery Içoglu (δημιουργός του Ο Άνθρωπος της Καρδιάς)
    Mark Buckingham (σχεδιαστής των Fables και Hellblazer)

    επίσης έκθεση με πρωτότυπα έργα του δημιουργού Will Eisner με συνοδεία επεξηγηματικού υλικού
    μια σειρά ομιλιών
    προβολή του ντοκυμαντέρ Will Eisner : Portrait of a sequencial artist (σάββατο 8:30 το βράδυ)

    επίσης : sketch event του φιλανθρωπικού οργανισμού Draw the World Together (από Έλληνες και ξένους δημιουργούς)
    workshops για τις τεχνικές σεναρίου και εικονογράφησης
    παρουσιάσεις νέων τίτλων από τους ελληνικούς εκδοτικούς οργανισμούς
    απονομή των Comicdom Awards 2008
    bazaar αλληνικών καταστημάτων και εκδοτικών οίκων

    www.comicdom-con.gr
     
    Last edited: 29 Μαρτίου 2008
  2. Emma

    Emma Contributor

    Έχω να απαντήσω σε αρκετά PMs.
    Προς τους αποστολείς τους: Δεν σας έχω ξεχάσει, ούτε και σας αγνοώ. Θα σας απαντήσω μέσα στις επόμενες μέρες.
    Ευχαριστώ για την κατανόηση και υπομονή.  
     
  3. Απάντηση: Re: Ανακοινώσεις Μελών.



    Κρίμα...δηλαδή εσύ δεν μιλάς με γρίφους??? 
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    χμμμμμμμ
    δεν το είχα δει αυτό το νήμα 
    ενδιαφέρων!!!
    λοιπόν έχω να σας ανακοινώσω ότι αύριο θα βγάλω παστέλι 
    ξέρω στα @@ σας , αλλά εγώ σας το ανακοινώνω 
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Χωρίς να θέλω να σας τρομάξω έχω να σας ενημερώσω ότι το μικρό και πανέξυπνο κολοκυθάκι μου ξαναγύρισε 
    Σήμερα το απόγευμα δέχτηκα με μεγάλη μου χαρά ένα pm που με χαιρετούσε από το νέο της προφίλ που άνοιξε  
    Νομίζω ότι άρχισε να μ ξανά φουντώνει ο έρωτας  , εκτός και αν αισθάνομαι έτσι απ το πολύ καρπούζι που έφαγα το απόγευμα:mdrmed:
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ανακοινωνω μεθ' αγανακτησεως και περισσης ορεξεως να επιδοθω εις το προσφιλες μου σπορ του ραπισμου, τουτεστιν ερχεται η Κατρινα των φούσκων, πως με καποιο μελος που βρεθηκαμε και ναι κρεβατωθηκαμε, ΔΕΝ φερθηκε ορθα.
    Διοτι dear εις την ερωτικην συνευρεσην χυνουμε και οι δυο.
    ΔΕΝ χυνει ο ενας και ο αλλος μενει να σκεφτεται με τα χερια του να τον-την τρωνε για χαστουκια, γιατι του κολλησαν τα γεμιστα στο ταψι το μεσημερι.
     
  7. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Προς το Αξιοσέβαστον Μέλος με το οποίον αντηλλάξαμεν personal messages πριν λίγο:

    Επειδή δεν διαθέτω δυνατότητα για άλλο pm ως αύριο το βράδυ, απάντησα με e-mail (όχι τίποτα, για να μην φανώ αγενής).
     
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Ευχαριστώ για τα "rep points" και για τα συνοδευτικά τους σχόλια.
    Δυστυχώς, λόγω περιορισμού στα p.m. δεν μπορώ να το κάνω ιδιαιτέρως.
     
  9. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Τα μελη seduction, sklavina, tender lilly kai dora_salonika εχουν μπει στην ignore list μου. Το ανακοινωνω δημοσιως οχι για να τριξω κανενος τα δοντια (give me some credit...) αλλα στη περιπτωση που θελησουν να μου απευθυνουν το λογο να γνωριζουν γιατι δεν παιρνουν απαντηση.
     
  10. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Και ναι είναι επίσημο, πλέον είμαστε 3 κοκκινομάλλες Top. The unholy Triad mwahahaha.  
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Όσοι με έχουν στο Skype τους να με ξανά προσθέσουν διότι έχω πέσει θύμα του format  
     
  12. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Χαρίζεται το υπόλοιπο της gold συνδρομής μου στον πρώτο που θα αναλάβει να φέρει εις πέρας τα διαδικαστικά (να μιλήσει με τους διαχειριστές κυρίως). Σοβαρολογώ.

    Μια προσφορά αγάπης από την alnair