Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανακοινώσεις Μελών.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Εχω ζητησει επισημα την διαγραφη του προφιλ μου απο το φορουμ ως ενδειξη διαμαρτυριας. Ελπιζω να γινει συντομα. Καλη τυχη σε ολους. Με καποιους απο εσας θα τα πουμε απο κοντα.

    Ευχαριστω για ολα και για την φιλοξενια.
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.



    Και εγώ έχω ζητήσει επίσημα το χέρι της Ναόμι... από την μαμά της, αλλά έφαγα πόρτα...

    Αγαπητή μου Nesaea, μην παίρνεις στα σοβαρά αστεία πράγματα.
     
  3. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Σε αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Πέρρο.
    Live and let live ή let die αν προτιμάς.
    ttyl
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Παιδια ευχαριστω για τη συμβουλη αλλα οι λογοι για τους οποιους φευγω δεν ειναι αστειοι. Δεν τους θεωρω εγω αστειους. Οπως η ελευθερια λογου. Και προφυλαξη της ποιοτητας του παροντος βηματος, η αισθηση της ευθυνης προς τα αλλα μελη ακομα και αν αυτα δυσκολευονται να την αναλαβουν για τον εαυτο τους, και αλλοι πολλοι. Και παλι ετσι το βλεπω εγω.
     
  5. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Απόλυτα σεβαστό. Όλα τα νομίσματα πάντως, έχουν παραπάνω από μία όψη.
     
  6. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Καταλαβαινω τι λες και γνωριζω ολες τις οψεις. Το θεμα το κοιταω σφαιρικα και στην ουσια του ομως. Τα αιτια. Και το αποτελεσμα.
     
  7. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Re: Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    Δλδ παλι μονο σε σενα μπορει να καταλήξει... εεε, τετοιες διαφωνιες δε λυνονται απο τριτους αλλα με προσωπικες υποχωρήσεις (αμφοτέρων των πλευρών) χάριν ομονοίας.
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Ανακοινώσεις Μελών.

    καλοί όλοι ,απλά δεν αξίζουν εμπιστοσύνης ,συνήθως παιδιαρίζουν μιάς και κανείς δεν ενδιαφέρεται για εσένα ,παρά μόνο αν έχει κέρδος

    το ίδιο συμβαίνει και εδώ ,μην υπερβάλετε λοιπόν ως προς την εμπιστοσύνη που μοιράζετε αλλά και ως προς το κέρδος που αναζητάτε ...