Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναλογίες (όχι στήθος-μέση-περιφέρεια)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος cadpmpc, στις 11 Αυγούστου 2016.

  1. folha

    folha deja vu

    δεν έχει πλάκα τότε!
    α! θέλει προσεκτικότερη μελέτη οπότε!
      
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Τόσα χρόνια δεν σας φτάνει που είστε χωρισμένοι σε στρατόπεδα, θέλετε να χωριστούμε και κομματικά, νέοι & παλιοί;
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Χωρίζονται τα άτομα που έχουν να χωρίσουν κάτι...
    Ε, αφού το έχουν το σαράκι να χωρίζονται, ας πάρουν το θάρρος να τα χώσουν εδώ...
    Ανοικτό κουτί παραπόνων, διαμαρτυρίας, καταγγελίας, προβληματισμού, έμπαινε Γιούτσο και τέτοια...
    Και επί της ουσίας...
    Όχι στον βρόντο...
    Υπάρχουν ετοιμοπαράδοτες ετικέτες, η δυνατότητα να φτιαχτούν νέες, όλα πάνε, ανοιχτά και όμορφα...
    Το πλαίσιο αντίληψης είναι εδώ...
    Ποιος γαμεί τη πραγματικότητα..?
    Σάμπως παίζει και κανά ρόλο...?
    Εμένα τ' αγαπημένα μου είναι τα 5. Ό,τι πιο χύμα υπάρχει και είναι και φωνακλούδικα... Και κουτοπόνηρα... Και απ΄όλα... Και τσαχπίνικα και θένε και τη μαμά τους... Ηλικία από 18 έως 54 ετών... Τα πιο μεγάλα είναι και τα πιο σούργελα... Τα αγαπάμε κι αυτά όμως..! Αμέ!
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @cadpmpc

    Αφού, εσύ είσαι το Αρχηγόπουλο, που με βάζεις; Eίμαι αναποφάσιστη, λολ.
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ζήτω η αυτοδιάθεση των μελών!

    (Θα έλεγα παραδοσιακό τριαροτεσσάρι, με κοπάνα στο 8 και απολαυστικό άραγμα στο 11)
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    new ''old guard'' ; Εν ολίγοις να ''φάμε'' τους παλιούς, χαχαχα το χω!  
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Λοιπόν εγώ ζώνομαι με κουβάδες μερέντας (τους έχω δει, μην το αρνηθεί κανείς), μπαίνω μέσα στη βδσμοβουλή, αυτοανατινάσσομαι, τα κάνω όλα π0υτ@ν@ (με την καλή έννοια πάντα) και κάθομαι μετά και καθαρίζω με τη γλώσσα τα ρημάδια που προκάλεσα           
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι εμεις να καθαριζουμε εσενα, με τον ιδιο τροπο...
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Τα καλύτερα!!!!!!!     
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ο ρεβιζιονισμος ειναι παντα στη μοδα, ασφαλης επιλογη (αν και ελλοχευει ο κινδυνος του λανθανοντος χιπστερισμου) , αλλα σαν το αναρχοτζερτζελο δεν εχει