Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναρωτιέμαι πόση σημασία έχει ο πόνος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Poihths, στις 8 Ιουνίου 2016.

  1. Poihths

    Poihths Regular Member

    Αν πρόκειται να μουζίκαρεις την ψυχή σου στα όρια.. Να της δώσεις μια ελπίδα να αισθανθεί τον τοκετό της ζωής τον πόνο.. Είτε προκαλώντας είτε υπομένωντας.. Κάνεις δεν ξέχασε τον πόνο που του προκλήθηκε η προκάλεσε μόνο όσοι έχουν μνήμη χρυσόψαρου.. Σκέφτομαι πόσοι άνθρωποι πόσα κορμιά χρειάζεται να πονέσουν πόσες γυναίκες να δακρυσουν σιωπες από μελαγχολία και παρακαλη για να νιώσω εγώ χορτάσμενος να νιώσω κυρίαρχος και αν ποτέ δεν το νιώσω και αν ποτέ δεν βρω αυτό που ψάχνω; Κάποτε πίστευα πως δεν νοείται ηδονή αν δεν υπάρχουν ρολόι πλαστικοι από εκείνους τους αποδιοργανωμενους τους ανωφελους μα η ελεύθερη βούληση σε κρατάει ως τεκμήριο στο πάθος μα η φυλακή που επέλεξες η έδωσες σε κρατάει ως τελευταίο εναπομειναντα ερεθισμο στην ευτυχία.. Ο πόνος δίνει την αφορμή να λικνιστεις σε κάθε κύτταρο του κορμιού σου και του μυαλού σου σαν φύλλο φτερού που ζυγίζει περίπου την κυριαρχία η την σκλαβιά.. Ο πόνος και η ψυχή του είναι τόσο παράξενοι που αναρωτιέμαι μα πόσο πόνος αρκεί για να ταξιδεψεις στην ηδονή..
     
  2. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    ....τα ρέστα μου!
     
  3. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Καλώς ήρθες.
    Τόνους να έβαζες και ανορθογραφίες να μην έκανες, θα ήταν ακόμα καλύτερα ..
    Φιλικά ..
     
  4. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Έλα τώρα ο άνθρωπος είναι Poihths. Ασπούμε εγώ τη λέξη μουζίκαρεις δεν τη ήξερα.
     
  5. Poihths

    Poihths Regular Member

    Οι τόνοι είναι γιαυτους που επιμένουν να γράφουν δίχως φτερά.. Δεν υπάρχει λόγος να κινήσεις την περιέργεια φιλικά κατανοώ αλλά υπάρχει και η βιασύνη πάντα υπάρχει λόγος..
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αυτόματη γραφή;
     
  8. Poihths

    Poihths Regular Member

    Αυτόματη σκέψη.. Κάπως έτσι
     
  9. Τον τίτλο θες να μας εξηγήσεις λίγο; "...ότι ο πόνος" τι;
     
  10. Poihths

    Poihths Regular Member

    Ο πόνος
     
  11. Οκ, τον φτιάξαμε τουλάχιστον.
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Δεν θα χορτάσει ποτέ η ψυχή σου τον πόνο, αλλά δεν χρειάζεται και να το επιδιώκεις, η ψυχή άλλωστε ξέρει.
    Η ζωή χωρίς πόνο δεν θα ήταν η ίδια.
    Ωστόσο, εγώ έχω ξεχάσει και πόνους που δεν θέλω να ξαναπεράσω, κρατάω αυτούς που δέθηκαν με την ηδονή.
    Και η φυλακή, δεν είναι φυλακή, αν εσύ δεν την βλέπεις έτσι.
    Η ψυχή, δεν ορθώνει εμπόδια, αυτά τα βλέπει το μυαλό, που για σκέψου, αν πάψει να τα βλέπει, θα είναι σα να μην υπάρχουν καν.