Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αναφορά

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 24 Σεπτεμβρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Οι εντολές Του ήταν σαφείς. Ήθελε να ξέρει τα πάντα κάθε στιγμής μου.

    ''Το ξυπνητήρι χτύπησε δεκαπέντε λεπτά πριν τις επτά. Σηκώθηκα, Πήγα στη τουαλέτα, έκανα την ανάγκη μου κι ένα ντουζ. Τράβηξα πολλές φωτογραφίες στο μπάνιο. Σας τις έστειλα όλες νωρίτερα όπως έχετε ζητήσει. Πήρα πρωινό, ρύζι με ένα ποτήρι τσάι όπως είναι στο πρόγραμμά μου. Σας έστειλα πρωινό μήνυμα. Ντύθηκα με φόρμα, την μαύρη που μου χαρίσατε πέρυσι στη γιορτή μου. Βγήκα για τρέξιμο και περπάτημα. Δεκαπέντε χιλιόμετρα ορίσατε σήμερα.

    Επέστρεψα στο σπίτι. Έβγαλα κι άλλες φωτογραφίες και Σας τις έστειλα. Μου κάνατε βιντεοκλήση για να δείτε το ιδρωμένο μου σώμα. Με δείξατε σε έναν συνάδελφο Σας. Ντράπηκα πολύ, ελπίζω να μην Σας απογοήτευσα. Με βάλατε να κάνω μπάνιο ενώ με παρακολουθούσατε με τον συνάδελφο Σας. Τοποθέτησα την τάπα μπροστά Σας.

    Κλείσατε, μαγείρεψα κι έκανα δουλειές στο σπίτι. Σιδέρωσα τα πουκάμισα Σας και παρέδωσα στη γραμματέα Σας το φαγητό. Μου είπε ότι την παραξενεύει που κοιτάω συνέχεια το πάτωμα. Αισθάνθηκα ότι ξέρει τι Σας είμαι. Δεν μου επιτρέψατε να Σας συναντήσω. Γύρισα καταρρακωμένος στο σπίτι. Ήθελα τόσο πολύ να Σας δω. Γυρίσατε από το ταξίδι και δεν ήρθατε στο σπίτι. Δεν ξέρω αν έκανα κάτι και Σας απογοήτευσα.

    Έφαγα το φαγητό και ήπια νερό. Με πήρατε ξανά βιντεοκλήση να μου πείτε πόσο πολύ Σας άρεσε το φαγητό. Κατά χάρηκα τόσο πολύ. Θυμώσατε όμως γιατί δεν ήμουν γυμνός. Είπατε ότι θα τιμωρηθώ αργότερα. Μου το κλείσατε. Τα μάτια μου είναι ακόμα γεμάτα δάκρυα. Δεν Σας Αξίζω, Σας ζητώ Συγγνώμη και πάλι.

    Είναι μια ώρα πριν έρθετε. Έχω γονατίσει πάνω σε χαλίκια όπως ζητήσατε. Θα παραμείνω εδώ μέχρι να επιστρέψετε. Γυμνός και γονατιστός. Σας αποστέλνω φωτογραφίες, Κύριε.''