Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανελέητα και Χωρίς Οίκτο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 25 Αυγούστου 2006.

Tags:
  1. Όπως το περίμενα το part-2!!!
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πολύ καλό. Έτσι απλά!!
     
  3. Don Machino

    Don Machino Regular Member

  4. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Μου άρεσε πολύ. Υπεροχα ηδονοβλεπτικό, αλλά και έντονο, αιχμηρό, γεμάτο γωνίες, περιγράφει πετυχημένα μια σκηνή με διαφορετικά, ανάμεικτα αισθήματα ηδονής και αποστροφής...

    Πιστεύω πως αυτό που περιγράφεται ήταν για την SM_Art_Lady ένα έντονο edgeplay, πέρα από κάθε όριο Της... Ως συνήθως όμως, τα όρια για την Ίδια είναι απλά για να επεκτείνονται... Έχει πολύ κουράγιο και ακόμα περισσότερη περιέργεια για να μην το κάνει άλλωστε...  
     
  5. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Ηardcore αλλά πολύ καλό...
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ήθελα να ήμουν στη θέση του, αλλά μέχρι τελικής πτώσεως, ειδικά από Εσάς Κυρία Sm_Art_Lady
     
  7. savra

    savra Guest

    Όπως τη βρίσκει κανείς. Συμφωνώ μαζί σας κα. SM Art Lady, ας προσέχει ο καθένας που δίνει την ψυχή του, εγώ έχω διάφορες ψυχές και άλλες τις κοστολογώ φτηνά και άλλες ακριβά. Γατήσιο χάρισμα θεωρείται αυτό  
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Ανελέητα και Χωρίς Οίκτο!

    Μπηκες χθες στην κοινοτητα και το θρασος σου εχει ξεπερασει τα ορια.
    Θα σου προτεινα να αφησεις τις ειρωνιες και να προσαρμοστεις στο κλιμα.
    Το forum (κοινοτητα) δεν εχει αναγκη το φτωχο και φθηνο πνευμα κανενος.
     
  9. Απάντηση: Ανελέητα και Χωρίς Οίκτο!

    Αυτο ειναι απαντηση στο περι αιματος; Δεν μας εξηγησες πως γινεται η απολυμανση απο την στιγμη που το λες "αιμα κυλαγε ρυακι" νομιζω ειναι ζωτικης σημασια και αποφευγεις να απαντησεις !
    Κι εσυ καποτε πρωτομπηκες ή μηπως ανεκαθεν ησουν ετσι;
    Απειλες και νουθεσιες αυτου του στυλ οπου σε παιρνει μικρη μου !
     
    Last edited by a moderator: 7 Σεπτεμβρίου 2006
  10. G_E

    G_E Contributor

    Της αγάπης αίματα
    τ΄αποστείρωσαν και με πορφύρωσαν
    και χαρές ανείδωτες
    με σκιάσανε
    οξειδώθηκα μες στη νοτιά
    των ανθρώπων
    μακρινή μητέρα
    ρόδο μου αμάραντο

    Κάπως έτσι θα έγραφε ο ποιητής αν έγραφε σήμερα.
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Φιλε μου η ποιηση δε σηκώνει αποστείρωση. Κι η Ευα ποιητική καταγραφή συναισθημάτων έκανε.

    Ετσι τουλάχιστον το κατάλαβα εγώ.

    Κι επι τη ευκαιρία καλώς ήλθες  
     
  12. Απάντηση: Ανελέητα και Χωρίς Οίκτο!

    Ω ευχαριστω πολυ και επισης - διαβασα για αιμα και απλα ρωτησα,αν δεις π.χ στο θεμα βασανισμου με τις χειροπεδες οι γνωσεις μου ξεπερνουν τον απλο παρατηρητη,το οτι δεν τις εκθετω ολες και αμεσα ειναι αλλη δικη μου ιστορια