Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ανοιξε γη να με καταπιεις!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 31 Ιουλίου 2008.

  1. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Τώρα που το καλοσκέφτομαι έχεις δίκιο Lost Boy. Παρόλο που τα 'χω δει δεκάδες φορές το καθένα το είχα ξεχάσει. Τέλος πάντων ήταν μια ατυχής βραδυά. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με κανέναν και καμία όσον αφορά τα κιλά τους. Αρκεί να είναι ειλικρινείς έτσι? Μην παρουσιάζεται κάποια ως Θεά εκμεταλλευόμενη το γεγονός ότι δε μπορείς να τη δεις & μόλις ανοίξει την πόρτα της να σου έρθει ο ουρανός σφοντύλι!  
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεκεμβριος 2001, και εγω εχω ραντεβου με ενα switch male, να παμε με το αυτοκινητο του καπου στην Αγια Μαρινα, προς Ραφηνα μερια οπυ ειχε ενα λυομενο για...........παιχνιδακια.
    Πριν το ραντεβου που ηταν στις 10 το βραδυ πηγα σε μια φιλη μου οπου μιλουσαμε και πιναμε και στις 10 παρα τεταρτο ειχα γινει ντιρλα απο την βοτκα.
    Στην βιασυνη μου να φυγω για να προλαβω σκιζω λιγο το μανικι-ουτε καταλαβα που- στο σακακι του ταγερ που φορουσα.
    Δινω τοπο στην οργη, φτανω στο ραντεβου και μπαινοντας στο αυτοκινητο του πιανεται η αγκραφα της τσαντας μου στο καλσον που φορουσα και οι ποντοι εγιναν παρελθον.
    Αναβω εκνευρισμενη τσιγαρο και στην κινηση που εκανα λεγοντας, "να παρει η ευχη σημερα", εκτοξευεται το αναμμενο τσιγαρο απο το χερι μου και πεφτει καπου μεσα στο αυτοκινητο!!!!!!!!!!!!!.
    Σταματησαμε δεξια, το βρηκαμε, το σβησαμε, ξαναναβω τσιγαρο και τωρα μου πεφτει αναμεσα στα καθισματα ο αναπτηρας, οχι αναμμενος βεβαια.
    Ο τυπος γελα και μου σπαει τα νευρα, μου λεει,"καλα Μιρελλα εισαι τελειως τρελλαμενη" και εγω αναθεματιζω την τυχη μου.
    Φτανουμε στο εξοχικο του, μπαινουμε μεσα, πετω την τσαντα μου στο καναπε και λεω, "Ολες οι αναποδιες σε εμενα σημερα ρε γαμωτο????Αντε το μονο που απομενει ειναι να γινει και ενας σεισμος".
    Δεν προλαβαινω να ολοκληρωσω την φραση μου και το λυομενο αρχιζει να τριζει συθεμελα!
    Ενας καθυστερημενος μετασεισμος απο την Παρνηθα 4,2 ριχτερ και ο τυπος με κοιταζει εμβροντητος.
    Οχι, δεν σκεφτηκα να ανοιξει η γη να με καταπιει γιατι με την κακοτυχια εκεινη την ημερα δεν ξερω που θα με εβγαζε αν το ευχομουν.
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Σαββατο μεσημερακι,πριν απο 4-5 μηνες.Κατηφοριζω ανεμελα την Πανεπιστημιου με προορισμο τον Ελευθερουδακη.Λιγο πριν φτασω στον Καισαρη,ανοιγει η πορτα του καταστηματος και ξεπροβαλλει ο ...Μητσοτακης!!!
    υ.γ1 Αληθεια λεω
    υ.γ2 Σ'εσκισα Μιρελλα!!!
     
  4. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Ο Μητσοτάκης???!!!   Και τι έκανες μετά? Δεν πήγες σε κανένα παπά να ξορκίσει τη γκαντεμιά? 
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...αντι για τον Ελευθερουδακη πηγα κατ'ευθειαν στην Βαρβακειο για σκορδα...
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τι ομορφα!
    Κι εγω εχω παει στην Βαρβακειο νυχτα με εναν καντηλαναφτη!!!!!!!
    Σκορδα δεν πηρα, πηρα ομως τον καντηλαναφτη χωρις τα......καντηλια.   
     
  7. s/m

    s/m Regular Member

    εμενα παλι πολλα κουλα μου εχουν τυχει αλλα δεν ειπα ποτε να ανοιξει η γη και να με καταπιει.
    παντως ωραιο το ποστ.
     
  8. sub_mission

    sub_mission Guest

    ΜΙΡΕΛΛΑ Η ΣΕΙΣΜΟΓΕΝΝΗΗΗΗΗΗΣΣΣΣ!!!!! επισκέφτηκες τελευταία την καλαμάτα? 
    (φιλία απο το λάμπρο)
     
  9. phk`

    phk` New Member

    αααχαχαχαχαααα! Το καλύτερο ήταν της Μιρέλας και της κοπελιάς που της μάσησε το φορεμα η μηχανή! 
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Eμ βέβαια..γελάμε.. Δεν ήταν βλέπεις ο δικός σου ο κώλος σε κοινή θέα από Ν.Σμύρνη ως Κυψέλη..




     
     
  11. Emma

    Emma Contributor

    H Ianthe σε νέες... "περιπέτειες"  

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


     Κωλος σε......τουρνέ