Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Να το ζησεις μικρη μου και σου ευχομε μαλιστα να το ζησεις οπως το θελεις εσυ, κανεις δεν εχει το δικαιωμα να σου στερησει να δεις το "ονειρο" εστω και αν ακομα χρειαστει πρωτα να ζησεις τον εφιαλτη για να δεις μετα το ονειρο.

    Υ.Γ. Εδω θα διαβασεις πολλες και διαφορετικες αποψεις για καθε θεμα, εσυ να ακους παντα την φωνη των "θελω" σου.
     
  2. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    σας ευχαριστω πολυ.ευχομαι κ σε εσας τα δεοντα.
     
  3. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.




     



     


     




     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Aχ MasterPerris! Είσαι απρόσεκτος ή μπερδεύτηκες με τα γαλλικά σου. Μετά τις ωραίες τρυφεράδες, σου μοιάζει προσήκουσα η προσφώνηση 'πουτάνα αθωότητα';

    ΥΓ Πρόσκαιρος διαφοροποίησις, σημειωθείσα εντούτοις, φίλη μου.
     
  5. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    παντως ενα συναισθημα που νιωθουν και οι βανιλλα αλλα και οι bdsm δεν ειναι αλλο απο το γνωστο χτυποκαρδι οταν περιμενουμε αυτον για τον οποιο νιωθουμε....οτι κ αν ειναι αυτο........ 

    αχαχαχαχαχαχαχαχ αχ βρε dolamnce να και κατι που μονο εσυ θα μπορουσες να προσεξεις!!οι γνωσεις σου ομως δινουν κακες ιδεες σε κακους ανθρωπους 

     
     
    Last edited: 28 Μαϊου 2008
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

     


    Χα χα χα εχεις δικιο βρε Dolmance πραγματι τα Γαλλικα μου φταινε..... αλλα που χρονος να τα εξασκησω καλυτερα διαβαζοντας καθημερινος εδω μεσα την γλωσσα του bdsm........   

    La port (porta), la livr (molhbi), le cagie (tetradio), voyagiaz (tajidi)......
    Ξεκινησα εντατικα μαθηματα Γαλλικων παρακαλω μην με διακοπτεται.......... 
     
  7. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    πειραζει που θελω να εχω τον τελευταιο λογο στο νημα μου? 
     
  8. female

    female Contributor



    Όχι, καθόλου.

    Και τι λέει αυτός ο τελευταίος λόγος; Έχει κάτι να πει περαιτέρω, να συμπεράνει, ή είναι απλό θέμα εγωισμού και "γιατί έτσι γουστάρω" ;



     
  9. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    μια σκεψη μου απλα να παραθεσω αγαπητη female, πως οτι και να λεμε, οση φαια ουσια και να καταναλωσουμε γραφοντας την σκεψη μας στο φορουμ...κατα βαση το αληθινο συναισθημα bdsm ή vanilla, βρισκεται εκει εξω στην πραγματική ζωη. επισης το καλοκαιρακι ηρθε. καλημερα σε ολους!!!χαμογελαστε   
     
  10. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Μια παρεμβαση να με συχωρεσεις κι ολας ...

    Αυτο το ξερουν ολοι και πολυ περισσοτερο η female ....

    Καλημερα .... και ναι επισης , χαμογελαμε ... δεν φανταζεσαι ποσο !  
     
  11. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    χαιρομαι γι αυτο anasia.
    η σκεψη μου δν αναφεροταν στην female, γνωριζω ελαχιστα ατομα απο εδω μεσα για να αναφερθω καπου. συνεχιστε να χαμογελατε. μιας και σας συναντησα στο νημα οφειλω να ομολογησω οτι εχω ακουσει πολυ ομορφα λογια για εσας, σας ειδα και στο ρεσιταλ αλλα δν προλαβαμε να μιλησουμε. καλη σας μερα. 
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Έχεις σκεφτεί ότι ο Αιώνιος είναι πάντα Άλλος;
    Ίσως γι' αυτό χαμογελάς ακαταπαύστως;
    Όπως και νάχει, εμένα που με συμπαθείς θα μου κάνεις τη χάρη να πάψεις να χαίρεσαι μονίμως;
    Θα βγαίνουν αρτιότερα τα γραπτά.