Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ένα κορίτσι σιωπηλό κάθεται στο ημίφως...

    Η πόρτα ανοίγει και κάποιος μπαίνει μέσα. Ασελγεί πάνω της, την χτυπάει, φτύνει και φεύγει.

    Τα όνειρα του κοριτσιού κομματιάζονται σαν τις νιφάδες του χιονιού στα μέσα του καλοκαιριού. Η πόρτα ανοίγει και ένα αγόρι μπαίνει μέσα. Την βάζει στην αγκαλιά του, την νανουρίζει και μένει μαζί της μέχρι το ξημέρωμα...
     
  2. Eri

    Eri


    Μα δεν υπαρχει λογος για κατι τετοιο....  
    Ισα ισα που θα σε προσκαλουσα να με βοηθησεις στο θεαρεστο εργο της κακοποιησης του αξιαγαπητου αυτου πορνογερου....Θα διαλεξουμε ομορφα τραγουδακια να παιζουν στο πικαπ (τα χριτς χριτς δημιουργουν ατμοσφαιρα) κ νομιζω πως θα φτιαξουμε ενα πολυ ομορφο εργο τεχνης.....


    Ενα κοριτσι σιωπηλο καθεται στο ημιφως....
    Μετα απο λιγη ωρα βαριεται κ παει για υπνο......

    (Να γιατι δεν ημουν ποτε καλη στις εκθεσεις)
     
    Last edited: 3 Ιουλίου 2008
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    γλυκανάλατο κάπως?
     
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Re: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Μα γιατί το λες αυτό;
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    ...μήπως και διασώσω τη συνέχεια...
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Σαν έτοιμος από καιρό, ερωτώ: Μπορούμε να ξεκινήσουμε σε είκοσι λεπτά; Από το ready made στο action painting! - (μην καλέσετε τον Pollock, μου χρωστάει κάτι σωληνάρια, είναι μέσα στη μουτζούρα κι ώσπου να ξεμεθύσει θα μας πάρει ο ύπνος).
    Θέλω να δω το κορμί μου έκθεμα στην Πειραιώς! Είναι άσεμνο εκ φύσεως, ίδιο καρπούζι!

    Η ιστορία προχωρεί με ρήξεις, ο χρόνος της είναι ασυνεχής....Εν πάση περιπτώσει, εκεχειρία;
     
    Last edited: 3 Ιουλίου 2008
  7. Eri

    Eri


    Πολυ προστυχο φρουτο το καρπουζι.....
    Η στρογγυλαδα του σε προκαλει να το χαϊδεψεις, ο ηχος που κανει οταν το ανοιγεις δημιουργει το πρωτο σκιρτημα στην καρδια σου, η μυρωδια που αναδιδει σε αποσυντονιζει, το υγρο που τρεχει οταν μαχαιρωνεις την καρδια του σε κανει να θες να πεσεις μεσα του με τα μουτρα σαν πρωτογονος, η γευση του σου χαριζει την ηδονη της ευχαριστησης.....

    Καλε μου αν εισαι οπως το καρπουζι με καλεις να σε σφαξω.......
     
  8. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Θα φυλάξεις τα κουκούτσια; Πρόσεχε τι θα απαντήσεις. Ο κόσμος δεν αντέχει πολλαπλούς Dolmance. Κάτι τέτοιο θα σήμαινε τον ερχομό του Αρμαγεδδών!
     
  9. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Μα δε θυμάσαι και εκείνον τον καλλιτέχνη που μόλις είδε καρπούζι, στην Έκθεση της Πειραιώς, δεν συγκρατήθηκε κι άρχισε να συνουσιάζεται δημοσία, ως έργο Τέχνης, με το λάγνο φρούτο - μέχρι που παρενέβησαν κάτι παραεκκλησιαστικοί κι έμεινε το καρπούζι ελληνορθόδοξα αδιακόρευτο και η Τέχνη αμόλυντη;
    Πάντως, στοιχηματίζω ότι η pure innocence δεν θα σ' αφήσει να με σφάξεις. Μου έχει αδυναμία γιατί μελετάμε μαζί τους 'καταραμένους ποιητές', τη beat generation και τον Μπουκόφσκι.

    Εδώ μέσα, αν ενθυμείσθε, έχουν όλες διαρκές τρέμουλο, κάτι σαν πάρκινσον, από τους πολλαπλούς οργασμούς. Οι πολλαπλοί Dolmance θα τις πτοήσουν;
    Αυτός ο κύριος με το γελοίο όνομα, Αρμάνδος ή πώς αλλιώς τον είπες L Strike, είναι gold; Με έχει πήξει στα pm.
     
    Last edited: 3 Ιουλίου 2008
  10. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Ο μόνος Αρμάνδος που γνωρίζω είναι ο Δελαπατρίδης , ο οποίος πολύ φοβούμαι πως δεν κατοικοεδρεύει στο forum. Ορθώς το αντελήφθης, πρόκειται περί χρυσού ανθρώπου κατά τα άλλα, όμως τι τα θες; Όπως κάθε μεγάλο άνδρα, τον έφαγε η άσφαλτος.... Κρίμας....
     
  11. Eri

    Eri

    Αρμανδος.....

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Έκτακτος ο αρραβωνιαστικός σου Eri. Ήταν συμμαθητής του παππού μου, απ' τα καλύτερα παιδιά.

    Αρμαγεδδών