Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Αντέχεις να το σχολιάσεις ? Κόιτα Με

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pure innocence, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Έγραψα ένα κατεβατό με συμπεράσματα και όταν πάτησα Post quick reply με είχε πετάξει η σύνδεση. Τώρα βαριέμαι να γράφω ξανά ένα μισάωρο. Θα αρκεστώ στα πιο ουσιώδη.
    Dolmance γιατί δεν ήρθες Ποσείδι που σε περιμέναμε με την Eri???? Τζάμπα ξύρισα τα πόδια μου???  
    Pure Innocense, είσαι σίγουρη ότι είσαι slave?? Με κάθε καλή πρόθεση....
    Υ.Γ. Μάλλον πρέπει να αλλάξεις όνομα στον Αιώνιο, το Προσωρινός ταιριάζει καλύτερα.
     
  2. Eri

    Eri



    Ελπιζω να μην βαζεις κ μενα μεσα στο "κοινο σου".....
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Κατανοών την αγωνίας σας, ο φίλτατος ντολμασνέ, με παρακάλεσε να σας μεταβιβάσω ότι γαληνεύει ψυχή τε και σώματι, στο απέραντο γαλάζιο παρθένας παραλίας και ως εκ τούτου αναγνωρίζει μεν πόσο υποφέρετε από την έλλειψή του, όμως πολλές φορές, ωιμέ, η ζωή δείχνει και το σκληρό της πρόσωπο. Υπομονή και εγκαρτέρηση λοιπόν...

    Αναμφιβόλως, το αξιολάτρευτο και έξυπνο κοινό σας, κρέμεται από τα χείλη σας και βογγά απελπισμένο στις αιφνίδιες εξαφανίσεις σας...
    Λατρευτή μας pure, συνεχίστε ακάθεκτη, έχουμε φτιάξει καινούριο συκώτι από τα γέλια...θα σας το χρωστάμε αιωνίως  
     
    Last edited: 7 Ιουλίου 2008
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    α γι αυτο δεν γράφει αλλού.. Για να μη γίνει κοινό των άλλων....
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ?ΚΟΙΤΑ ΜΕ.

    Ποπ κορν, σπορια, στραγάλια κοκα κολες, χμμμ... ας πάρω κ νερό... κ καμια χαρτοπετσετα.. να πάρω κ αντιηλιακο μήπως? θα πάρω οτι εχει κανεις καλό ειναι..


    ...................

    Ε άντε.. ειμαι το κοινό...

    Θα εχει χάπι εντ το νηματακι? ( ή και γενικώς εντ.. δεν θα έλεγα όχι) δεν μ αρεσουν τα δακρυβεχτα σας το ξεκαθαριζω..
    Πιουρ έλα στην σκηνη, το κοινο σου σε φωναζει, έλα να μας διασκεδάσεις


     
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Πλάκα πλάκα ο τίτλος του νήματος είναι παραπλανητικός. Θα έπρεπε να λέγεται "καρδούλες, αρκουδάκια, ζαχαρωτά και άλλα αγαπησιάρικα". Το σκέφτηκα με αφορμή τα ποπ κορν, θυμήθηκα εκείνα τα σε-αηδιαστικό-σημείο-καραμελωμένα που έχουν στα ster cinemas.
     
  7. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    ειπα κοινο μου και αμεσως με παρεξηγησατε!!!
    θα το τονισω ακομα μια φορα ειχα κ εχω την καλυτερη προθεση απεναντι σε ολους.ετσι λοιπον λεγοντας κοινο μου εννοω οτι σας νιωθω ολους σαν μια παρεα και μου αρεσει αυτη η αμφιδρομη επικοινωνια, ειναι τοοοσο κακο πια?
    αγαπητη zinnia δν εχω προβλημα να γινω και εγω κοινο με τη σειρα μου σε αλλους ανθρωπους, c'est la vie αλλωστε.
    αγαπητη llazouli μεταβιβαστε τις ευχες μου στον αγαπητο dolmance για καλη ξεκουραση   χμ οσο για τα γελοια που σας προκαλω χαιρομαι αρκει να μην εχω ξεπερασει τα ορια του γραφικου, αν το εχω κανει ομως ζητω την διευκρινιση σας προς καλυτερευση εμου.σας φιλω 
    ερι σας το εχω ξαναπει αν και εχετε τραχυ λογο δηλωνω συμπαθεια προς το προσωπο σας  
    vermilion λετε?

    οσον αφορα τωρα τα δακρυβρεχτα αν μη τι αλλο καθε τι που βγαινει απο μεσα μας αφορα την ψυχοσυνθεση του καθενος.
     
    Last edited: 7 Ιουλίου 2008
  8. Eri

    Eri


    Δε νομιζω να ταιριαζει αυτη η απαντηση στην ερωτηση μου.......
     
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Άστες pure innocense δεν καταλαβαίνουν. Τι περιμένεις από άλλες γυναίκες, μήπως κατανόηση ή συγκατάβαση?   Συνέχισε απτόητη αγαπητή! Αποτελώ έναν από τους πιο ένθερμους θαυμαστές του κοινού σου
     
  10. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    ναι οντως δεν ταιριαζει, εξ οψεως τουλαχιστον.
    θα σας απαντησω αλλιως. διορθωνω το κοινο που ειπα και το θετω ως παρεα που επικοινωνει. εαν συμφωνειτε με αυτο τον ορο τοτε ναι ανηκετε στα ατομα αυτα κ ενας λογος παραπανω αφου σας συμπαθω! καλυτερα ετσι?

    chemical23 σας ευχαριστω πολυ για την ενθαρρυνση ειλικρινως.
    διορθωσα την εκφραση μου ομως καθως δεν θελω να δημιουργω παρεξηγησεις η συναισθηματα που ισως θιγουν τους αλλους.
    και παλι σας ευχαριστω πολυ αγαπητε   
     
    Last edited: 7 Ιουλίου 2008
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Aγαπημενη μας pure  

    καλοπροαίρετους αστεισμούς κανουμε εν μεσω θερμού κλίματος. Εξαλλου, αν θελουμε να είμαστε συνεπεις με τον τίτλο του νηματος σας, εμείς αντέχουμε να σχολιασουμε. Εσείς αντέχετε τους σχολιασμούς ;  


    ΥΓ. Αλήθεια στη Μικρα γιατι δεν απαντάτε? Είναι αόρατη?
     
  12. pure innocence

    pure innocence Regular Member

    αν δν τους αντεχα αγαπητη zinnia δν θα ημουν εδω. 
    στη μικρα ψεμματα δν εχω απαντησει γιατι υπαρχει κατι στο μυαλο μου σε σχεση με αυτο που ειπε αλλα ακομα ειναι νωρις.
    καποια στιγμη ομως συντομα θα ανεβω για εσας στη σκηνη